КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

2018 рік у пророцтвах астрологів та мольфарів

2018 molfaryВ давні часи при дворі кожного правителя існувала посада провісника, який за допомогою магічних предметів, руху небесних тіл або природного дару ясновидіння прогнозував долю царедворця і його країни. Навіть наймогутніші королі  не одружувалися, не здійснювали військових походів і не починали важливих проектів без благословення зірок. Пройшли століття, але навіть зараз, у дні технічного прогресу та  інноваційних розробок, люди як і раніше намагаються зазирнути  в майбутнє.

Народ України не є винятком з цього правила, адже в часи затяжної кризи майбутнє країни викликає особливі побоювання. Українці шукають прогнози, зроблені не лише фахівцями в галузі геополітики і економіки, але і людьми, наділеними екстрасенсорними здібностями, астрологами і віщунами. Однозначної картини майбутнього провісники не дають, адже ясновидіння – справа тонка, а бачення далеко не завжди можна виразити в ясні слова і знайомі всім поняття.

Астролог з Одеси Влад Росс бачить майбутнє України в оптимістичному світлі. Небесні світила вказують на повернення окупованої території Донбасу до складу України та поступове припинення військових загострень у цьому регіоні. Згідно з прогнозом Росса, це має статися у 2018 році. Країна, яка увійде в період мирного співіснування всіх регіонів, поступово вибереться з кризової ситуації. До влади прийдуть нові люди, які зможуть спрямувати ресурси на досягнення економічного підйому і політичної стабільності. Тим не менш, прийти до процвітання буде непросто – на цю сферу життя буде впливати Марс, який скоро увійде в повну силу. Агресивна планета спровокує політичний розкол, загострення та конфлікти, які, зрештою, і призведуть до необхідності чергових перевиборів. Росс також каже, що на повернення Криму розраховувати не варто. Більше того, доля півострова буде незавидною. У найближчі кілька років Росію чекає різка зміна влади, після чого почнеться поділ територій країни, розтерзуваної внутрішніми конфліктами. Цілком можливо, що замість федерації утвориться десяток нових незалежних одна від одної країн.
На територію ослабленої держави можуть почати претендувати і сусіди. Наприклад, Росс бачить, що Крим може потрапити під вплив мусульманської держави. Згідно з його прогнозами, півострів відійде Туреччині, причому такий переділ буде відбуватися паралельно з активними військовими діями.
Відуни-мольфари також дотримуються щодо України позитивних прогнозів. Наприклад, Орест Стафійчук каже, що країні потрібно готуватися до тривалого діалогу з сусідами, насамперед з Росією. Ігнорувати проблеми, що накопичилися, не можна – в цьому випадку 2018 рік не принесе позитивних змін, а криза затягнеться ще на 5 років. Для переломлення негативних економічних трендів українські лідери повинні зуміти налагодити дипломатичні відносини з країною-сусідкою.
В кінцевому підсумку потрібно домогтися стійких торгових зв'язків і військового нейтралітету по відношенню один до одного. Мольфарка Магдалена каже, що бачить у майбутньому цілісну Україну. Ситуація на сході поступово стане спокійнішою, народ змусить політиків вести діалог, що у результаті – після приходу нових політичних сил – призведе до довгоочікуваного миру і єдності в країні.
Магдалена прогнозує, що територія України повернеться в старі кордони, що включають Кримський півострів, проте в 2018 році цього не станеться. Має пройти щонайменше 15 років, щоб нові віяння в Україні і Росії призвели до врегулювання кримського питання. Не виключено, що кримчани самі вирішать повернутися до складу України. До слів мольфарів варто прислухатися з особливою увагою, адже ще на початку 2014 року вони передрікали внутрішній розлад, проте політичні сили ігнорували їхні прогнози.
Згідно з прогнозами астролога Валерія Московченка, майбутнє України в 2018 році буде залежати від позиції самих мешканців. Небесні світила можуть допомогти населенню, яке  готове наполегливо працювати задля виходу з економічної кризи і не боїться висловлювати свою точку зору в питаннях політики. Московченко стверджує, що буквально через рік-два в Україні відбудеться зміна державної влади – усталений олігархат нарешті змінять молоді й активні українці, які зможуть привести країну до процвітання.
Астролог попереджає про можливість формування третього Майдану. Тим не менш, на швидкий результат розраховувати не доводиться. Існує ризик, що зміна уряду буде заснована на черговій хвилі протестів, які можуть втілитися в третьому Майдані. Щодо курсу іноземних валют Валерій пророкує різкі скачки, проте заспокоює українців тим, що дефолтного положення в країні не буде. Крім того, у найближчі кілька років природа подарує Україні відмінні врожаї, забезпечивши їй надходження в бюджет від зовнішньоторговельних операцій з сільгосппродукцією.
Учасник «Битви екстрасенсів» Хаял Алекперов стверджує, що буквально з початку 2018 року українці повинні чекати загострень на терені політики, економіки і особливо в соціальній сфері. Алекперов пояснює свій прогноз впливом агресивного Марса, верховенство якого ніколи не проходить без наслідків. Жителям країни потрібно буде різко реагувати на чергову зміну обставин і зуміти приборкати конфліктні настрої.
Провісник каже, що рік буде наповнений сенсаційними відкриттями – багато  державних таємниць, які ретельно охороняються, стануть надбанням громадськості. Мало не щодня жителів країни будуть приголомшувати новини про чергові махінації, корупційні скандали і політичні інтриги. Однак подібне «розгойдування човна» буде мати і позитивні наслідки – зірки гарантують країні нові можливості і більш широкі горизонти для розвитку.
Наш. Кор.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники