КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Вони підкорили подіуми
Модою вважають не те, що придумав хтось спеціально, а те, що кожен сам для себе обирає як зручне і корисне. Звідси, очевидно, й знаменитий вислів про мінливість моди. Сьогодні ми представляємо п’ятірку тих відомих франківчанок, котрі своєю працею неодноразово довели всьому світові, що модні тенденції можуть творитися не тільки на столичних подіумах та шоу-румах. Івано-Франківськ має ким прославитися на світових подіумах.
Серед місцевих дизайнерів, котрі обшивають модників і модниць, кожен посідає свою окрему нішу. Усі п’ятеро представлених дизайнерів у нашому топі мають своїх прихильників, тому ми не намагаємося їх порівнювати і ставити на якийсь певний щабель.

Марія  Волосовська
Ця неординарна і непересічна жінка вже давно дивує світ своїми елегантними і витонченими виробами із хутра. У цій галузі Марії Волосовській немає рівних. Попит на хутро серед франківчанок та гостей нашого краю ніколи не зменшувався.
Зважаючи на велику кількість модних домів та титулованих дизайнерів, свою нішу у модельному світі Марія Волосовська втримує завдяки хутровим виробам. Жінка часто долучається до благодійності, чим додатково дбає про розкрутку власного бренду.
Значною подією у житті майстрині став особистий творчий звіт під гаслом «Звітую тобі, моя доле!», що відбувся ще у 1997 році. Відтоді дизайнер володіє символічним титулом – «Княгиня хутра». Марія Волосовська відома своєю доброчинністю, вона сприяє відновленню і будівництву храмів, монастирів, хоспісів у Тисмениці та в інших місцях Івано-Франківщини.
Зараз досвід знаменитої «Княгині хутра» переймає і втілює у життя її дочка Романна. Саме вона і керує дизайн-студією в обласному центрі. А найвагоміші публічні заходи міста та області не обходяться без показу моделей дизайн-студії Марії Волосовської.

Лєна Васенко
Розкручувати власний бренд дизайнерці допомагають її костюми, переважно виготовлені на замовлення зірок сцени. Ця молода і талановита дизайнера одягу може похизуватися тим, що до її невеликої майстерні на примірки заходять не лише місцеві знаменитості, але й зірки сцени всеукраїнського рівня. Костюмами від Лєни Васенко можуть похизуватися Віктор Павлік, Степан Гіга, Василь Мельникович, Ірина Лончина, Світлана Весна, гурти «Цвіт кульбаби», «Гардамани». Усе це, звичайно, костюми для сцени із етнічними мотивами вишиванки. Своє вагоме слово серед дизайнерів світового рівня бренд Лєни Васенко продемонстрував навіть на міжнародному конкурсі краси на острові Балі в Індонезії. Наша модель Анна Заячківська представляла Україну на конкурсі краси «Міс світу 2013» у костюмах цієї дизайнерки.
Свого часу дизайнерка представляла широкому загалу джинсову колекцію одягу із елементами вишивки. Такі костюми, до речі, залюбки використовують артисти. Кажуть, це модно і стильно. Про Лєну Васенко у світі моди дізналися і за її прагнення створити щось неординарне. Її ґудзикова колекція одягу увійшла до Книги рекордів. Для оформлення костюмів жінка використала 5762 ґудзики.

Любця Чернікова
Дедалі частіше свою творчість на світових показах демонструє наша дизайнерка одягу із етнічними мотивами Любця Чернікова. Дівчина популяризує українську вишивку, включаючи елементи національної вишивки. Вона невпинно популяризує Україну на світових подіумах, особливо популярні її творіння на американському континенті. По декілька разів на рік дизайнерка представляє свої роботи тамтешнім модницям і має від цього неабияку віддачу.
Першу колекцію дівчина пошила у 2009 році, через рік після закінчення університету. Костюми Любці Чернікової вражають своєю несподіванкою, бо навіть звичайна і сіра чоловіча куртка чи пальто може стати шедевром із вкрапленнями вишитих орнаментів. До речі, Любця не зупиняється лише на одягу для дорослих. Серед її колекцій знаходять своє місце і ексклюзивні вишивані речі для наймолодших модників та модниць.
Дизайнерів, котрі також займаються популяризацією українського етнічного одягу, Любця вважає не конкурентами, а однодумцями.

Ірина Харченко
Слава про дизайнера Ірину Харченко шириться за межі рідного Івано-Франківська. Носити брендові речі погоджуються навіть столичні модниці. Одяг цієї дизайнерки під час спеціальних фотосесій презентували телеведуча Лідія Таран, а також співачка Лама.
У своїх моделях Ірина Харченко акцентує увагу на жіночному, романтичному та елегантному образі. Саме це дозволяє жінкам почуватися неперевершеними і стильними.
Дизайнер розпочинала свій шлях з однієї швейної машинки, а зараз є власницею марки «CIX» з магазинами у рідному місті, Києві та представництвами в Італії, Франції та Німеччині. У 1997 році в Івано-Франківську було засноване авторське ательє, в якому пані Ірина навчала майстрів кравецького ремесла. До уваги бралися насамперед кращі традиції Автро-Угорщини та Польщі. Вже у 2003 році відкрила перший бутік в Івано-Франківську.
Покази авторських колекцій Ірини Харченко відбуваються регулярно із 1998 року. Дизайнерка намагається не пропустити жодного сезону і завжди бути на гребені популярності. Головне – це мрія, а мрії мають можливість здійснюватися, якщо зробити їх метою свого життя. У пані Ірини була мрія змінити івано-франківську жінку. Тепер роботи Ірини Харченко не просто допомагають створювати українським жінкам неповторні образи, але й доводять, що вони – талановиті, сильні та стильні особистості, які вміють досягати своїх цілей та втілювати мрії у життя.

Ксюша Петрова
Вже в інституті на другому курсі Ксюша Петрова презентувала свою першу колекцію, яка потрапила до Києва на конкурс. Далі вона вийшла у фінал та посіла друге місце. Під час навчання дівчина цікавилась роботою над театральними костюмами, внаслідок чого створила колекцію з 90 костюмів для п’єси «Алые паруса», після чого колекція презентувалась за кордоном.
Закінчивши інститут в 2004 році, відкрила у Івано-Франківську власний бутік, який носить її ім’я та знаходиться у центрі нашого міста.
Клієнтами Ксюші Петрової є переважно молодь. Саме на таку вікову категорію і орієнтується дизайнерка. Каже, що намагається втримувати у власному магазині ціни на такому рівні, щоби ексклюзивний одяг міг бути доступним. Дизайнерка відзначає, що тепер люди прагнуть вирізнятися, а тому перестали носити сірий та нецікавий одяг. Тому у роботі над моделями Ксюша Петрова орієнтується на яскраві акценти.

Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники

Цитата тижня

ЦИТАТА ТИЖНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

07:47:28, 7 Липень 2018

Петро ПОРОШЕНКО, Президент України (Здійснити ескалацію напруги) – Росіяни зараз почали здійсн[...]

Трибуна депутата

Працюємо задля того, щоб кожен мешканець Вовчинця завжди відчував гордість за своє село

Працюємо задля того, щоб кожен мешканець Вовчинця завжди відчував гордість за своє село

07:15:40, 7 Липень 2018

Володимир Фецич, депутат міської ради, фракція ОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Мину[...]

Vox Populi

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

06:35:28, 7 Липень 2017

Валерій Петрович, інженер-пенсіонер: – Навчитися культури поведінки, зрозуміти, що круто і модно бу[...]

КУРСИ ВАЛЮТ