КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Анатолій Гриценко: «Нинішня влада веде країну до точки неповернення»

DSC0229713 квітня лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко побував у Івано-Франківську. Під час зустрічі із журналістами він пояснив своє бачення внутрішніх та зовнішніх проблем, з якими стикнулася Україна, і запропонував шляхи їх вирішення

Олігархат має бути знищений як клас
– Ключовою загрозою, яка стримує розвиток нашої країни, перекриває соціальні ліфти і можливість нам усім по-європейськи жити, є олігархат. Слово «олігарх» Україна має забути. В умовах демонополізації та конкуренції, рівних умовах для всіх олігархат «випаде в осадок», адже олігархи не є підприємцями в класичному розумінні. Це, за своєю суттю, паразити, які створили свої статки за рахунок монопольного доступу до загальнонаціональних ресурсів, бюджету, умов приватизації. Вони деформують інформаційний простір, деструктивно впливають на українську політику.

Доки в Україні буде олігархат – жодного шансу на позитивний розвиток ми не матимемо.
«Ігрища» з тарифами – загроза національній безпеці
– Тарифи абсолютно безпідставно збільшили і продовжують збільшувати – з березня знову на електроенергію, з квітня – на газ… В чому ключова причина? Той же олігархат через уряд, через НКРЕКП, через Вовка і «вовків» проводить свою згубну для країни політику. Якщо провести ревізію усіх наявних енергоресурсів, аналіз структури витрат теплокомуненерго і всіх генеруючих розподільчих компаній, – мінімум удвічі тарифи можуть бути зменшені.
Категорично неприпустимі «ігрища» з введенням абонентної плати за підключення до газових мереж. Якби держава шукала нормальне неконфліктне рішення, вона могла б його знайти. Якщо вже прийняли закон про ринок газу, якщо вже взяли на себе якісь зобов’язання перед міжнародними партнерами, то слід робити це так, щоб людей не зачіпало.
Корупція дорівнює вбивству
– Слово «корупція» зараз звучить в усіх аудиторіях, де проводяться міжнародні зустрічі і де згадується Україна. І це прикро! Тому що, коли ми вийшли на Майдан, то хотіли жити гідно, прозоро, без корупції, без бандитів, «смотрящих» – усього того, що було пов’язане з режимом Януковича. Нинішній режим відрізняється тільки одним – англомовністю та говірливістю.
Як долати корупцію? Є кілька ключових позицій, які відпрацьовані в усьому світі, і не треба видумувати свій український велосипед. Перша умова – боротьба з корупцією успішна тоді, коли вона починається з першого крісла країни. Справжня боротьба з корупцією відбудеться після зміни влади. Зараз необхідно використати позитивний вплив наших західних партнерів для створення інституційної основи для боротьби з корупцією. Багато чого зроблено. Створені і почали діяти антикорупційні органи: НАБУ, НАЗК, Спеціалізована прокуратура, має бути створений Антикорупційний суд. Але немає останнього, що змусить працювати усю цю систему – відповідальності. І пропоную проект Закону № 4109. Згідно з ним, коли через хабар було прийняте неправосудне рішення, в результаті якого винного відпустили чи невинного засудили, слідчого, прокурора чи суддю чекає пожиттєва тюрма без права амністії з конфіскацією всього майна родини.
Треба концентрувати  зусилля
– Має бути сформована сила, яка відстоює український інтерес – не олігархічний, не кремлівський, не путінський, не вашингтонський... Яка буде працювати ефективно і чесно. Коли ми говоримо про створення такої сили, це в перспективі на 10 років, щоб справді зробити позитивні зміни. Для нас, а у переговорах, крім мене, беруть участь і Садовий, і Саакашвілі, Гацько, Добродомов, Катеринчук, Дерев’янко, отримати владні повноваження – це не збагатитися, а зробити щось корисне.
Альтернатива Мінську є
– Мінські угоди українською стороною були підписані під впливом страху. Підписали те, що не можна виконати. Документ був підготовлений у Кремлі. Після підписання в Раді безпеки ООН Мінський договір набув планетарного значення. Що з цим робити зараз – внести в парламент і провалити. Після чого починати переговори в новому форматі, звернутися до Америки, Британії та Євросоюзу, щоб проводилися нові переговори, на яких була б чітко зафіксована кінцева мета – повернення України в кордони початку 2014 року. Має бути визнаний факт російської воєнної агресії.
Наталя ХРАБАТИН

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники