КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Анатолій Гриценко: «Нинішня влада веде країну до точки неповернення»

DSC0229713 квітня лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко побував у Івано-Франківську. Під час зустрічі із журналістами він пояснив своє бачення внутрішніх та зовнішніх проблем, з якими стикнулася Україна, і запропонував шляхи їх вирішення

Олігархат має бути знищений як клас
– Ключовою загрозою, яка стримує розвиток нашої країни, перекриває соціальні ліфти і можливість нам усім по-європейськи жити, є олігархат. Слово «олігарх» Україна має забути. В умовах демонополізації та конкуренції, рівних умовах для всіх олігархат «випаде в осадок», адже олігархи не є підприємцями в класичному розумінні. Це, за своєю суттю, паразити, які створили свої статки за рахунок монопольного доступу до загальнонаціональних ресурсів, бюджету, умов приватизації. Вони деформують інформаційний простір, деструктивно впливають на українську політику.

Доки в Україні буде олігархат – жодного шансу на позитивний розвиток ми не матимемо.
«Ігрища» з тарифами – загроза національній безпеці
– Тарифи абсолютно безпідставно збільшили і продовжують збільшувати – з березня знову на електроенергію, з квітня – на газ… В чому ключова причина? Той же олігархат через уряд, через НКРЕКП, через Вовка і «вовків» проводить свою згубну для країни політику. Якщо провести ревізію усіх наявних енергоресурсів, аналіз структури витрат теплокомуненерго і всіх генеруючих розподільчих компаній, – мінімум удвічі тарифи можуть бути зменшені.
Категорично неприпустимі «ігрища» з введенням абонентної плати за підключення до газових мереж. Якби держава шукала нормальне неконфліктне рішення, вона могла б його знайти. Якщо вже прийняли закон про ринок газу, якщо вже взяли на себе якісь зобов’язання перед міжнародними партнерами, то слід робити це так, щоб людей не зачіпало.
Корупція дорівнює вбивству
– Слово «корупція» зараз звучить в усіх аудиторіях, де проводяться міжнародні зустрічі і де згадується Україна. І це прикро! Тому що, коли ми вийшли на Майдан, то хотіли жити гідно, прозоро, без корупції, без бандитів, «смотрящих» – усього того, що було пов’язане з режимом Януковича. Нинішній режим відрізняється тільки одним – англомовністю та говірливістю.
Як долати корупцію? Є кілька ключових позицій, які відпрацьовані в усьому світі, і не треба видумувати свій український велосипед. Перша умова – боротьба з корупцією успішна тоді, коли вона починається з першого крісла країни. Справжня боротьба з корупцією відбудеться після зміни влади. Зараз необхідно використати позитивний вплив наших західних партнерів для створення інституційної основи для боротьби з корупцією. Багато чого зроблено. Створені і почали діяти антикорупційні органи: НАБУ, НАЗК, Спеціалізована прокуратура, має бути створений Антикорупційний суд. Але немає останнього, що змусить працювати усю цю систему – відповідальності. І пропоную проект Закону № 4109. Згідно з ним, коли через хабар було прийняте неправосудне рішення, в результаті якого винного відпустили чи невинного засудили, слідчого, прокурора чи суддю чекає пожиттєва тюрма без права амністії з конфіскацією всього майна родини.
Треба концентрувати  зусилля
– Має бути сформована сила, яка відстоює український інтерес – не олігархічний, не кремлівський, не путінський, не вашингтонський... Яка буде працювати ефективно і чесно. Коли ми говоримо про створення такої сили, це в перспективі на 10 років, щоб справді зробити позитивні зміни. Для нас, а у переговорах, крім мене, беруть участь і Садовий, і Саакашвілі, Гацько, Добродомов, Катеринчук, Дерев’янко, отримати владні повноваження – це не збагатитися, а зробити щось корисне.
Альтернатива Мінську є
– Мінські угоди українською стороною були підписані під впливом страху. Підписали те, що не можна виконати. Документ був підготовлений у Кремлі. Після підписання в Раді безпеки ООН Мінський договір набув планетарного значення. Що з цим робити зараз – внести в парламент і провалити. Після чого починати переговори в новому форматі, звернутися до Америки, Британії та Євросоюзу, щоб проводилися нові переговори, на яких була б чітко зафіксована кінцева мета – повернення України в кордони початку 2014 року. Має бути визнаний факт російської воєнної агресії.
Наталя ХРАБАТИН

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники