КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Балансування на межі

Івано-Франківська міська рада ухвалила бюджет на 2017 рік
Минулого четверга розпочала свою роботу дев’ята сесія міської ради. Попри те, що пластуни внесли у сесійну залу Вифлиємський вогонь миру, останнє в цьому році пленарне засідання проходило у досить напруженій обстановці.
Ще під час формування порядку денного вперше публічно стали очевидними непорозуміння між фракцією ВО «Свобода», яка пропонувала, щоб провести сесію у два пленарні засідання, і міським головою, який вніс пропозицію про зміну персонального складу міськвиконкому. Фракція «Свободи» попросила перерву, після якої міський голова свою пропозицію щодо складу виконкому відкликав.

Але конфлікти на цьому не закінчилися. Депутат фракції БПП «Солідарність» Адріан Волгін пожбурив матеріалами сесії у депутата фракції «Самопоміч» Петра Гречанюка, який не підтримав його пропозицію, щоб усі земельні і майнові питання завжди розглядалися на початку сесійних засідань. А фракція «УКРОПу» висловила претензії до непрозорості і непублічності діяльності бюджетної комісії міськради. Розгляд питання про внесення змін до цьогорічного бюджету з порядку денного сесії депутати вилучили, але за проект міського бюджету на 2017 рік таки проголосували.
На початку сесії представники фракцій «Самопомочі» Олександра Федорук та «Свободи» Роман Марцінків виголосили звернення до уряду і парламенту, в яких гострій критиці піддали формування та ухвалення Державного бюджету на 2017 рік та вимагали його перегляду і захисту інтересів органів місцевого самоврядування та гарантування умов для їх належного функціонування і розвитку громад.
Як зазначила О. Федорук, бюджет розвитку на наступний рік зменшений на 30%. За її словами, з ухваленням держбюджету на 2017 рік, центральна влада знову вирішила забрати кошти громад. «Це відверта спроба перерозподілу бюджетних коштів на державному рівні, що призведе до стагнації місцевого самоврядування», – заявила О. Федорук.
А її колега Р. Марцінків заявив, що ухвалений парламентом 21 грудня о 4 год. 53 хв. держбюджет на 2017 рік це «цинічний дерибан», «бюджет боргу» і спроба встановлення «поліцейської держави». Він наголосив, що у державному бюджеті не передбачено заходів з деофшоризації та деолігархізації бізнесу і закладені нереалістичні показники інфляції та росту ВВП. «Бюджет не реалістичний. Це профанація. Хрест на децентраліцізації і розвитку територіальних громад», – сказав  Р. Марцінків. А зростання бюджету, за його словами, відбулося за рахунок підвищення заробітної плати, при тому, що фактичне фінансування галузей освіти і медицини суттєво зменшене.
Що стосується міського бюджету на 2017 рік, то попри прогнозоване збільшення надходжень до нього на 26,7%, фінансування невластивих видатків і делегованих повноважень теж зросте. Зокрема, на утримання профтехучилищ, відшкодування пільгового проїзду. Крім цього, наступного року додадуться видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв навчальних закладів та закладів охорони здоров’я і утримання їх обслуговуючого персоналу.  Внаслідок бюджетних і податкових змін надходження до спеціального фонду зменшаться на 17,9%, а до бюджету розвитку – на 13,5%. Про це під час презентації проекту головного фінансового документа міста поінформувала начальник міськфінуправління Вікторія Сусаніна. Загалом доходи міського бюджету у 2017 році плануються на рівні 2 238 390,7 тис. грн., а видатки – на рівні 2 266 918,7 тис. грн. Резервний фонд становитиме 1 млн. грн. На ремонт доріг передбачено 24 млн. грн. Пооб’єктні титульні списки головні розпорядники коштів мають представити на розгляд бюджетної комісії до 15 лютого. Міським бюджетом також передбачене збільшення так званого депутатського фонду до 70 тис грн. Детальніше з параметрами міського бюджету можна ознайомитися стор. 14.
Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники