КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Боротьба продовжується

Borotba prodovjuetsaІвано-Франківська міська рада ухвалила звернення до керівництва держави та антикорупційних органів щодо сприяння у відновленні ефективної діяльності  ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»  та припинення грубого порушення трудового законодавства на Івано-Франківському обласному державному об’єднанні спиртової  та лікеро-горілчаної промисловості.

У них депутати від імені громади просять вирішити питання передачі пакета акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Івано-Франківській міській раді у відповідності до чинного законодавства,  а також зобов’язати керівника Державного концерну «Укрспирт» вжити конкретних заходів щодо припинення грубого порушення трудового законодавства на Івано-Франківському обласному державному об’єднанні спиртової та лікеро-горілчаної промисловості і виведення підприємства зі стадії банкрутства.

Як зазначив міський голова Руслан Марцінків, попри те, що міська рада викупила на аукціоні пакет акцій ЛРЗ, його передачу містові зараз блокують. «Я звертався до всіх керівників, мав зустрічі у міністерствах і Адміністрації президента. Офіційної відповіді не отримав, – каже Р. Марцінків. – А неофіційно мені кажуть: якщо зараз дозволити Івано-Франківську купити ЛРЗ, то що завадить Одесі купити Одеський припортовий завод чи Дніпру «Дніпросталь»? Тому я хочу підтримки міської ради, бо те, що зараз відбувається, це неправильно. Це не питання Івано-Франківська, це питання суспільства. Бо олігархи не хочуть тратити гроші, а взяти такі підприємства за безцінь».
Мер також наголосив, що через таку ситуацію, місто не може вкладати гроші у розвиток ЛРЗ і підтримувати його працівників, але навіть без погодження Антимонопольного комітету рішення про передачу пакета акцій міській владі Івано-Франківська на своєму засіданні більшістю голосів може ухвалити Кабмін, якби у нього на це була політична воля і таке бажання.
На сесію міської ради прийшли представники трудового колективу ЛРЗ, щоб ще раз привернути увагу до цієї проблеми і висловити стурбованість ситуацією, що склалася. Від їхнього імені перед депутатами виступив Віктор Павлюк. Він наголосив, що працівники підтримують міську владу у прагненні збереження і розвитку виробництва і не мають жодного сумніву, що місто може бути ефективним власником підприємства та налагодити його нормальну роботу.
«Якщо колись підприємство виготовляло продукції на 800 тис. грн., то після того, як міська влада призначила на керівні посади нових менеджерів, у жовтні  уже випустили продукції на 1 млн. 525 тис., у листопаді – на 3 млн. 300 тис., а за результатами грудня має бути ще більше», – навів ці факти і цифри на підтвердження своїх слів В. Павлюк. Він також зауважив, що заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві складала чотири місяці, а зараз її виплачують за жовтень.
«Нам треба виплачувати зарплату і зробити все, щоб завод не визнали банкрутом. Це наш обов’язок», – підсумував міський голова. Водночас Р. Марцінків поінформував депутатів про те, що на спиртзаводі ситуація ще складніша, бо підприємство одразу визнали банкрутом, хоча він не розуміє, як таке може бути. «Спиртзавод апріорі не може бути банкрутом», – заявив міський голова. За його словами,  міська влада уже неодноразово зверталася до Державного концерну «Укрспирт» щодо ситуації, яка склалась на заводі, і необхідності термінового втручання для її вирішення.  Оскільки вони виявилися безрезультатними, з метою відновлення ефективної діяльності та платоспроможності Івано-Франківського обласного державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості від імені громади Івано-Франківська міська рада тепер просить уже Президента, Верховну Раду та Кабінет Міністрів України зобов’язати керівника Державного концерну «Укрспирт» вжити конкретних заходів щодо припинення грубого порушення КзПП на Івано-Франківському ОДОСП та виведення підприємства зі стадії банкрутства.
Іван ГІРАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники