КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Імунітет на весь рік

Імунітет на весь рік

09:43:12, 6 Червень 2018

З настанням літа усі ми прагнемо поласувати корисними ягодами і фруктами, котрі містять багато вітам[...]

Три відзнаки відомого прозаїка

Три відзнаки відомого прозаїка

10:52:23, 6 Червень 2018

Відбулося нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2018». Два ро[...]

No thumbnail available

Перепони інвестиціям

10:46:07, 6 Червень 2018

У Івано-Франківську бракує великих земельних ділянок та вільних виробничих площ, які б можна було за[...]

Майже готова

Майже готова

09:56:42, 6 Червень 2018

Вулицю Станіславську після капітального ремонту відкриють через два тижні. Про це повідомив директо[...]

Місто квітне і зеленіє

Місто квітне і зеленіє

09:54:39, 6 Червень 2018

За три останні роки в Івано-Франківську посадили 1927 дерев та чотири тисячі кущів, з яких не прижил[...]

No thumbnail available

Зміна вивісок

09:49:22, 6 Червень 2018

На позачерговій сесії депутати міської ради змінили назви однієї комунальної установи та трьох навча[...]

Надмірна старанність

Надмірна старанність

06:29:06, 6 Червень 2018

В сучасному Івано-Франківську час від часу виникають скандали через примусове збирання грошей з бать[...]

No thumbnail available

Злодій під ліжком

06:27:40, 6 Червень 2018

У 1904 р. мешканець Богородчан Маркус Проппер приїхав до Станиславова і зупинився в готелі «Європейс[...]

Боротьба продовжується

Borotba prodovjuetsaІвано-Франківська міська рада ухвалила звернення до керівництва держави та антикорупційних органів щодо сприяння у відновленні ефективної діяльності  ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»  та припинення грубого порушення трудового законодавства на Івано-Франківському обласному державному об’єднанні спиртової  та лікеро-горілчаної промисловості.

У них депутати від імені громади просять вирішити питання передачі пакета акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Івано-Франківській міській раді у відповідності до чинного законодавства,  а також зобов’язати керівника Державного концерну «Укрспирт» вжити конкретних заходів щодо припинення грубого порушення трудового законодавства на Івано-Франківському обласному державному об’єднанні спиртової та лікеро-горілчаної промисловості і виведення підприємства зі стадії банкрутства.

Як зазначив міський голова Руслан Марцінків, попри те, що міська рада викупила на аукціоні пакет акцій ЛРЗ, його передачу містові зараз блокують. «Я звертався до всіх керівників, мав зустрічі у міністерствах і Адміністрації президента. Офіційної відповіді не отримав, – каже Р. Марцінків. – А неофіційно мені кажуть: якщо зараз дозволити Івано-Франківську купити ЛРЗ, то що завадить Одесі купити Одеський припортовий завод чи Дніпру «Дніпросталь»? Тому я хочу підтримки міської ради, бо те, що зараз відбувається, це неправильно. Це не питання Івано-Франківська, це питання суспільства. Бо олігархи не хочуть тратити гроші, а взяти такі підприємства за безцінь».
Мер також наголосив, що через таку ситуацію, місто не може вкладати гроші у розвиток ЛРЗ і підтримувати його працівників, але навіть без погодження Антимонопольного комітету рішення про передачу пакета акцій міській владі Івано-Франківська на своєму засіданні більшістю голосів може ухвалити Кабмін, якби у нього на це була політична воля і таке бажання.
На сесію міської ради прийшли представники трудового колективу ЛРЗ, щоб ще раз привернути увагу до цієї проблеми і висловити стурбованість ситуацією, що склалася. Від їхнього імені перед депутатами виступив Віктор Павлюк. Він наголосив, що працівники підтримують міську владу у прагненні збереження і розвитку виробництва і не мають жодного сумніву, що місто може бути ефективним власником підприємства та налагодити його нормальну роботу.
«Якщо колись підприємство виготовляло продукції на 800 тис. грн., то після того, як міська влада призначила на керівні посади нових менеджерів, у жовтні  уже випустили продукції на 1 млн. 525 тис., у листопаді – на 3 млн. 300 тис., а за результатами грудня має бути ще більше», – навів ці факти і цифри на підтвердження своїх слів В. Павлюк. Він також зауважив, що заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві складала чотири місяці, а зараз її виплачують за жовтень.
«Нам треба виплачувати зарплату і зробити все, щоб завод не визнали банкрутом. Це наш обов’язок», – підсумував міський голова. Водночас Р. Марцінків поінформував депутатів про те, що на спиртзаводі ситуація ще складніша, бо підприємство одразу визнали банкрутом, хоча він не розуміє, як таке може бути. «Спиртзавод апріорі не може бути банкрутом», – заявив міський голова. За його словами,  міська влада уже неодноразово зверталася до Державного концерну «Укрспирт» щодо ситуації, яка склалась на заводі, і необхідності термінового втручання для її вирішення.  Оскільки вони виявилися безрезультатними, з метою відновлення ефективної діяльності та платоспроможності Івано-Франківського обласного державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості від імені громади Івано-Франківська міська рада тепер просить уже Президента, Верховну Раду та Кабінет Міністрів України зобов’язати керівника Державного концерну «Укрспирт» вжити конкретних заходів щодо припинення грубого порушення КзПП на Івано-Франківському ОДОСП та виведення підприємства зі стадії банкрутства.
Іван ГІРАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники