КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Боротьба продовжується

Borotba prodovjuetsaІвано-Франківська міська рада ухвалила звернення до керівництва держави та антикорупційних органів щодо сприяння у відновленні ефективної діяльності  ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»  та припинення грубого порушення трудового законодавства на Івано-Франківському обласному державному об’єднанні спиртової  та лікеро-горілчаної промисловості.

У них депутати від імені громади просять вирішити питання передачі пакета акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» Івано-Франківській міській раді у відповідності до чинного законодавства,  а також зобов’язати керівника Державного концерну «Укрспирт» вжити конкретних заходів щодо припинення грубого порушення трудового законодавства на Івано-Франківському обласному державному об’єднанні спиртової та лікеро-горілчаної промисловості і виведення підприємства зі стадії банкрутства.

Як зазначив міський голова Руслан Марцінків, попри те, що міська рада викупила на аукціоні пакет акцій ЛРЗ, його передачу містові зараз блокують. «Я звертався до всіх керівників, мав зустрічі у міністерствах і Адміністрації президента. Офіційної відповіді не отримав, – каже Р. Марцінків. – А неофіційно мені кажуть: якщо зараз дозволити Івано-Франківську купити ЛРЗ, то що завадить Одесі купити Одеський припортовий завод чи Дніпру «Дніпросталь»? Тому я хочу підтримки міської ради, бо те, що зараз відбувається, це неправильно. Це не питання Івано-Франківська, це питання суспільства. Бо олігархи не хочуть тратити гроші, а взяти такі підприємства за безцінь».
Мер також наголосив, що через таку ситуацію, місто не може вкладати гроші у розвиток ЛРЗ і підтримувати його працівників, але навіть без погодження Антимонопольного комітету рішення про передачу пакета акцій міській владі Івано-Франківська на своєму засіданні більшістю голосів може ухвалити Кабмін, якби у нього на це була політична воля і таке бажання.
На сесію міської ради прийшли представники трудового колективу ЛРЗ, щоб ще раз привернути увагу до цієї проблеми і висловити стурбованість ситуацією, що склалася. Від їхнього імені перед депутатами виступив Віктор Павлюк. Він наголосив, що працівники підтримують міську владу у прагненні збереження і розвитку виробництва і не мають жодного сумніву, що місто може бути ефективним власником підприємства та налагодити його нормальну роботу.
«Якщо колись підприємство виготовляло продукції на 800 тис. грн., то після того, як міська влада призначила на керівні посади нових менеджерів, у жовтні  уже випустили продукції на 1 млн. 525 тис., у листопаді – на 3 млн. 300 тис., а за результатами грудня має бути ще більше», – навів ці факти і цифри на підтвердження своїх слів В. Павлюк. Він також зауважив, що заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві складала чотири місяці, а зараз її виплачують за жовтень.
«Нам треба виплачувати зарплату і зробити все, щоб завод не визнали банкрутом. Це наш обов’язок», – підсумував міський голова. Водночас Р. Марцінків поінформував депутатів про те, що на спиртзаводі ситуація ще складніша, бо підприємство одразу визнали банкрутом, хоча він не розуміє, як таке може бути. «Спиртзавод апріорі не може бути банкрутом», – заявив міський голова. За його словами,  міська влада уже неодноразово зверталася до Державного концерну «Укрспирт» щодо ситуації, яка склалась на заводі, і необхідності термінового втручання для її вирішення.  Оскільки вони виявилися безрезультатними, з метою відновлення ефективної діяльності та платоспроможності Івано-Франківського обласного державного об’єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості від імені громади Івано-Франківська міська рада тепер просить уже Президента, Верховну Раду та Кабінет Міністрів України зобов’язати керівника Державного концерну «Укрспирт» вжити конкретних заходів щодо припинення грубого порушення КзПП на Івано-Франківському ОДОСП та виведення підприємства зі стадії банкрутства.
Іван ГІРАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники