КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Будуємо Україну щодня

Jmnicj-14 жовтня на території ПАТ «Івано-Франківськцемент» відбувся урочистий запуск новозбудованого заводу-мільйонника з випуску цементу.

На фото: за мить відбудеться запуск нового цементного виробництва. Почесне право запуску нового заводу надано (зліва направо): Демківу Андрію Григоровичу – директору з будівництва нового заводу, Шефелюку Михайлові Антоновичу – ветерану підприємства, запускав першу цементну піч у 1964 році, Маковійчуку Миколі Васильовичу – першому заступнику директора з будівництва нового заводу, головному інженеру цементного виробництва на ПАТ «Івано-Франківськцемент».

vustup KЯк зазначив голова правління ПАТ «Івано- Франківськцемент» Микола Круць, за 50 років підприємство від маленького заводу переросло у гіганта української промисловості, який зорієнтований на найновіші світові стандарти в сфері екології та енергозбереження.

На фото: Микола Круць, голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент».

golola i KНа фото у центрі: голова обласної адміністрації Олег Гончарук та голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць.


«Сьогодні ПАТ «Івано-Франківськцемент» є візитівкою Прикарпаття у промисловому виробництві, – підкреслив голова ОДА Олег Гончарук. – Розвиток цього підприємства є яскравим прикладом хорошого управління. І це тоді, коли інші підприємства на межі закриття».
Нову лінію виробництва вдалось побудувати всього за 14 місяців. Нова технологія гарантує максимальну безпеку навколишньому середовищу, а також дозволить збільшити обсяг виробництва з одночасним зменшенням його собівартості. Цю важливу виробничу ланку на підприємстві створювали трохи більше року, залучивши понад 200 вітчизняних та іноземних організацій, а також 5 банківських установ.
«На сьогоднішній день ми маємо високотехнологічне та екологічне українське виробництво, – наголошує голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць. – Віримо в те, що у нашій державі запанують мир і спокій, вона розвиватиметься в економічному плані, а продукція прикарпатського підприємства буде потрібною».

osvlcnehj«Ця подія є дуже визначальною для нашого колективу, – каже Микола Федорович, – півтора року тому я казав, що у жовтні 2014 року вже буде новий завод. Пригадую, тоді датські партнери, попри велику підтримку проекту, вважали, що треба більше часу. І те, що ми прийшли до мети вчасно, – це заслуга кожного працівника «Івано-Франківськцементу», адже ми будували завод без зупинки діючого обладнання, використовуючи наявну інфраструктуру допоміжних технічних виробництв. Випуск спеціальних цементів не тільки дає нам можливість додатково працевлаштувати 300 чоловік, але це й наш внесок в кожну галузь народного господарства – в першу чергу, звичайно, йдеться про будівництво мостів, гірських доріг».

На фото: нове виробництво освятив Володимир Війтишин, архієпископ і митрополит Івано-Франківський Української греко-католицької церкви.

Владика Володимир каже, що відкриття заводу у такий важкий час є символом надії на щасливе майбутнє: «Там, на Сході, сьогодні велике переживання, проливається кров. Тут у нас, на Прикарпатті, ви відкриваєте двері для нової України, даєте працю дітям, внукам, які побудують міцну Україну».

veteranu«Запуск нового виробництва став можливий не тільки завдяки фірмам – надійним партнерам, але й завдяки нашим працівникам, – каже Микола Круць, – які вірили і підтримували проект. А найбільша подяка тим, хто стояв біля джерел створення ще цементно-шиферного комбінату, які з перших днів були з нами пліч-о-пліч і, попри різну, почасти нелегку ситуацію в державі, залишалися і працювали. Саме завдяки цим людям, ветеранам праці, ми маємо можливість розвиватись і рухатись вперед».

На фото: голова правління Микола Круць та його перший заступник Богдан Заяць з ветеранами підприємства.


ФАКТИ:
В результаті будівництва встановлено 45 одиниць високоефективного обладнання очистки, що дозволяє знизити питомі викиди в атмосферу твердих частинок відхідних газів до 20-22 мг/м3 проти 50 мг/м3 за старими технологіями (слід зазначити, що безпечними, згідно з нормативами Європейського Союзу, вважаються викиди, що не перевищують 30 мг/м3, а норма, прийнята в Україні, – 50 мг/м3).

В результаті реалізації проекту створено додатково 300 нових робочих місць, зокрема на дільниці видобутку та транспортування сировини, а також технологічного та обслуговуючого персоналу цементного виробництва, пакування та відвантаження цементу.

В результаті здійснення проекту надходження платежів до бюджетів всіх рівнів зростають, очікувана річна сума приросту складе 110 млн. грн., тобто середньорічні надходження в бюджет від діяльності ПАТ «Івано-Франківськцемент» складуть 250 млн. грн.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники