КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

07:19:55, 8 Серпень 2017

У Хмельницькому закінчився чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Вероніка[...]

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

01:34:58, 8 Серпень 2017

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабін[...]

Розширення можливостей

Розширення можливостей

06:23:14, 7 Липень 2017

Міська влада продовжує працювати над збільшенням пільг і знижок, які надаватиме  «Картка іванофранкі[...]

Будуємо Україну щодня

Jmnicj-14 жовтня на території ПАТ «Івано-Франківськцемент» відбувся урочистий запуск новозбудованого заводу-мільйонника з випуску цементу.

На фото: за мить відбудеться запуск нового цементного виробництва. Почесне право запуску нового заводу надано (зліва направо): Демківу Андрію Григоровичу – директору з будівництва нового заводу, Шефелюку Михайлові Антоновичу – ветерану підприємства, запускав першу цементну піч у 1964 році, Маковійчуку Миколі Васильовичу – першому заступнику директора з будівництва нового заводу, головному інженеру цементного виробництва на ПАТ «Івано-Франківськцемент».

vustup KЯк зазначив голова правління ПАТ «Івано- Франківськцемент» Микола Круць, за 50 років підприємство від маленького заводу переросло у гіганта української промисловості, який зорієнтований на найновіші світові стандарти в сфері екології та енергозбереження.

На фото: Микола Круць, голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент».

golola i KНа фото у центрі: голова обласної адміністрації Олег Гончарук та голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць.


«Сьогодні ПАТ «Івано-Франківськцемент» є візитівкою Прикарпаття у промисловому виробництві, – підкреслив голова ОДА Олег Гончарук. – Розвиток цього підприємства є яскравим прикладом хорошого управління. І це тоді, коли інші підприємства на межі закриття».
Нову лінію виробництва вдалось побудувати всього за 14 місяців. Нова технологія гарантує максимальну безпеку навколишньому середовищу, а також дозволить збільшити обсяг виробництва з одночасним зменшенням його собівартості. Цю важливу виробничу ланку на підприємстві створювали трохи більше року, залучивши понад 200 вітчизняних та іноземних організацій, а також 5 банківських установ.
«На сьогоднішній день ми маємо високотехнологічне та екологічне українське виробництво, – наголошує голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць. – Віримо в те, що у нашій державі запанують мир і спокій, вона розвиватиметься в економічному плані, а продукція прикарпатського підприємства буде потрібною».

osvlcnehj«Ця подія є дуже визначальною для нашого колективу, – каже Микола Федорович, – півтора року тому я казав, що у жовтні 2014 року вже буде новий завод. Пригадую, тоді датські партнери, попри велику підтримку проекту, вважали, що треба більше часу. І те, що ми прийшли до мети вчасно, – це заслуга кожного працівника «Івано-Франківськцементу», адже ми будували завод без зупинки діючого обладнання, використовуючи наявну інфраструктуру допоміжних технічних виробництв. Випуск спеціальних цементів не тільки дає нам можливість додатково працевлаштувати 300 чоловік, але це й наш внесок в кожну галузь народного господарства – в першу чергу, звичайно, йдеться про будівництво мостів, гірських доріг».

На фото: нове виробництво освятив Володимир Війтишин, архієпископ і митрополит Івано-Франківський Української греко-католицької церкви.

Владика Володимир каже, що відкриття заводу у такий важкий час є символом надії на щасливе майбутнє: «Там, на Сході, сьогодні велике переживання, проливається кров. Тут у нас, на Прикарпатті, ви відкриваєте двері для нової України, даєте працю дітям, внукам, які побудують міцну Україну».

veteranu«Запуск нового виробництва став можливий не тільки завдяки фірмам – надійним партнерам, але й завдяки нашим працівникам, – каже Микола Круць, – які вірили і підтримували проект. А найбільша подяка тим, хто стояв біля джерел створення ще цементно-шиферного комбінату, які з перших днів були з нами пліч-о-пліч і, попри різну, почасти нелегку ситуацію в державі, залишалися і працювали. Саме завдяки цим людям, ветеранам праці, ми маємо можливість розвиватись і рухатись вперед».

На фото: голова правління Микола Круць та його перший заступник Богдан Заяць з ветеранами підприємства.


ФАКТИ:
В результаті будівництва встановлено 45 одиниць високоефективного обладнання очистки, що дозволяє знизити питомі викиди в атмосферу твердих частинок відхідних газів до 20-22 мг/м3 проти 50 мг/м3 за старими технологіями (слід зазначити, що безпечними, згідно з нормативами Європейського Союзу, вважаються викиди, що не перевищують 30 мг/м3, а норма, прийнята в Україні, – 50 мг/м3).

В результаті реалізації проекту створено додатково 300 нових робочих місць, зокрема на дільниці видобутку та транспортування сировини, а також технологічного та обслуговуючого персоналу цементного виробництва, пакування та відвантаження цементу.

В результаті здійснення проекту надходження платежів до бюджетів всіх рівнів зростають, очікувана річна сума приросту складе 110 млн. грн., тобто середньорічні надходження в бюджет від діяльності ПАТ «Івано-Франківськцемент» складуть 250 млн. грн.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники