Василь, водій:
— Я не підтримую. Хочеш авто - розмитнюй, як усі, а то покупляли машини за кордоном, там дали по двісті доларів якимсь ділкам, ті зробили іноземну реєстрацію на рік, і їздять, думаючи, що мудріші, аніж усі інші.
Михайло, робітник:
— Я не маю автомобіля, але вважаю, що вони справедливо протестують. Нашим мільйонерам через Кіпр, Беліз і Панаму можна виводити гроші і не платити податки, а звичайним людям навіть авто не можна купити, не заплативши втричі дорожче від реальної ціни. У найбіднішій країні Європи — найдорожчі автомобілі. Вже давно пора подумати про порядок експлуатації авто на закордонних номерах і вирішити це нормально, але комусь, напевно, вигідний цей безпорядок і страждання людей.
Олеся, викладач:
— А при чому тут прості водії, які через страйкові затори спізнились, можливо, на якусь важливу подію і вимушені дихати чадом з шин? Не вони ж закони приймають! Блокуйте Раду! І що то за влада, що люди при ній вимушені добиватись своїх прав такими методами? Краще б прийняли закон про вільний продаж зброї, було би простіше пояснювати, що проїзд обмежувати – це погано.
Віктор, підприємець:
— Нами правлять, схоже, переважно дегенерати… Та зробіть нарешті адекватну ціну розмитнення, приберіть бар'єри до п’яти років, до восьми років. Навіть п’ятнадцятирічний Пассат кращий, аніж совковий мотлох! І всі це розуміють, і люди провезуть через кордони в десять разів більше машин, то й надходжень буде більше. Люди не від хорошого життя через фіктивні фірми тягнуть ці машини. Всі хотіли би жити в адекватній державі, але поки що маємо те, що маємо. І схема підбурювання людей запускається не вперше: подібне відбувається з МАФами (люди не від шику стоять в залізних будках за двісті гривень в день) і т.д.
Валерій, медпрацівник:
— Молодці що протестують! А як ще боротися з Васадзе і його лобістами? Як на мене — тільки так, і кожен такий випадок — це прецедент. Абсурдно платити божевільні ввізні мита тільки для того, щоб їздити на хорошому авто в злиденній країні. Критикувати цих людей можуть тільки істоти з рабською психологією.
Наталя, косметолог:
– Для мене в цій історії найцікавіше — це стандартний коментар поліції: «Поліція спостерігає, та не втручається». Мені пригадується, що в 2014 році, коли були захоплення адмінбудівель, міліція теж спостерігала і не втручалася. Може, незабаром знову незадоволені життям почнуть не працювати, а захоплювати?