КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

ЧИ ВИПРАВДАЛА ВАШІ ОЧІКУВАННЯ НОВА ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ?

putannj-1Оля, школярка:
– Моє ставлення до патрульної поліції позитивне. Нарешті наводиться порядок з авторагулями. Стало набагато зручніше. З іншого боку, позитивно також, що беруться штрафувати пішоходів. А то в нас хто де хоче, там і перейде дорогу. Навіть вчителі – в школі навчають, як правильно перейти дорогу – насправді самі цих правил дотримуються не завжди. Молодим поліцейським потрібно допомогти утвердитися. Якщо чесно, цього року буду вступати у вищий учбовий заклад, тож була в мене думка приміряти на себе мундир поліцейського. Такі вони красиві! Але батьки відговорюють.

Михайло Петрович, держслужбовець:

– Думаю, що нову поліцію хочуть скомпрометувати. Читав петицію до міської влади якоїсь ніби то франківчанки, яка просить заборонити поліцейських геїв в Івано-Франківську. Пише, що її чоловік залишив сім’ю і пішов до «такого» поліцейського. Маячня. Якщо такий випадок, припустимо, і міг бути, то навряд чи він би переріс у петицію до міської влади. А там є прямий заклик: люди, так само будьте уважні, коли викликаєте поліцію на звичайний скандал – можна залишитись без чоловіка. Така петиція нагадує щотижневі «замінування».
Анна Степанівна, пенсіонер:  
– Нехай мине рік, тоді можна буде говорити – виправдали вони себе чи ні. Скажу лише одне: приємно, що кожного разу помічаю їх на вулицях міста. Стару міліцію бачила вкрай рідко. Не очікувала побачити поліцію у себе на районі ввечері. Вони помалу їздять на машинах та оглядають усі закутки. Якось з ними почуваюся безпечніше. Але дуже хвалити не буду – минуло небагато часу. Було б сумно, якби вже не справлялися зі своїми обов’язками.
Олександр, громадський активіст:
– Нас убиває безучасність. Нас, наше оточення, всю нашу країну. Це вона перетворила ментів у пузатих жлобів. З новою поліцією, на яку ми дивимось ледь як не на ікону (але дивимось збоку, оцінюючи: вийде-не вийде), ми займаємо неправильну позицію. Ми не можемо дозволити собі чекати від них чуда – занадто багато поставлено на карту. Підказуйте їм. Ви ж знаєте свій район. Знаєте його біди. Бачите патруль – підкажіть їм больові точки району патрулювання. І нехай потім спробують не відреагувати. Ви тоді проконтролюйте і скаржіться у чергову частину.
Василь, підприємець:
– Новій поліції не вистачає досвіду. Та й що їх могли навчити за такий короткий проміжок часу. Таке враження, що всі їхні функції зводяться до того, щоб ганяти автолюбителів. А ось самогонку на вокзалі як продавали, так і продають. Поліція ходить поруч. Але навіщо чіпати таких «підприємців», якщо мають «ЦУ» на автомобілістів. В місті припаркуватися без порушення фактично немає де, а патрульні, таке враження, і до стовпа би вчепилися.

Юля, студентка:
– Раніше в суспільстві вважалося, що в міліцію йдуть заробляти нелегальні гроші, «кришувати». Було переконання, що влаштовуються туди за протекцією або взагалі потрапляють туди ті, в кого розуму на більше не вистачало. З поліцією якось інакше. Туди відібрали людей ніби поза системою. Вони пройшли спеціальну підготовку, здали іспити, тож є шанс, що система не зможе їх розмолоти.
Роман, адвокат:
– Створення патрульної поліції давало суспільству певні надії. Але тепер інститут поліції як такий компрометується. От маю кілька знайомих: були міліціонерами, стали поліцейськими. Яким чином пройшли переатестацію – можу тільки здогадуватися. Точно знаю: суть їхня «мусорська» не змінилася. Тому тепер потрібно говорити не лише про отих симпатичних патрульних, що ніби зійшли з американських фільмів, але і про людей, які приймають заяви у відділках, які ведуть справи. Тому і змінюється ставлення до поліції в цілому.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники