КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Чому Коломойський вступив в окріп?

Kolomoiskii-48Вочевидь, направду гарячі часи (окріп – вода, доведена до точки кипіння) настали для лідера групи «Приват» Ігоря Коломойського. Минулого тижня він очолив комісію партійного контролю Українського об’єднання патріотів «УКРОП». Фактично ця посада дає можливість карати будь-якого члена партії не тільки доганою, але й виключенням. Та хіба це найбільше бажання царя?

(Бєня – так люб’язно називають Ігоря Валерійовича друзі за його широку шевелюру, схожу на мультяшного лева, а також так називають вороги,  яким характер Коломойського дуже нагадує героя оповідання Бабеля – Бенціона Крика. Прототипом літературного героя Бені Крика був одеський нальотчик Мішка Япончик, який промишляв в Одесі до революції 1917 року і якого в народі називали вітчизняним Робін Гудом).

«Олігарх – партфункціонер?! Це щось нове в українській політиці. Не справа олігарха займатися партбудівництвом особисто. Де ви бачили, щоб Ахметов чи Фірташ опускалися до таких низин?». «А де ви бачили, щоб український олігарх міняв такий високий статус на статус звичайного голови ОДА. А Коломойський міняв. Знаючи характер Ігоря Валерійовича, просто так він би в таку партійну аферу не пішов!», – ламають голови політологи та політтехнологи з різних боків барикад.
Цікаво на цю тему пише depo.ua.: Після скандального звільнення з посади губернатора Дніпропетровської області група «Приват», яка завжди гралася в розкидуванні яєць по різних політичних кошиках, вирішила створити власну партію «УКРОП». Але ані Коломойський, ані Геннадій Боголюбов – два головні власники «Привату» – напряму цим не займалися, відправивши гратися в політику людей рангом нижче. Мова йде, зокрема, про Геннадія Корбана, який очолив партію, а також Бориса Філатова та екс-губернатора Одещини, тепер голову Волинської обласної ради Ігоря Палицю. Наростання конфлікту з Банковою призвело до серйозного розколу нібито монолітної дніпровської команди. І якщо той же Корбан вирішив іти до кінця, за що серйозно поплатився, кілька місяців просидівши в СІЗО, то той же Філатов виявився більш гнучким, в результаті чого в одні ворота переграв опоблоківця Олександра Вілкула на виборах в мери Дніпра і зараз користується підтримкою Банкової. Така шизофренія всередині «УКРОПу» та жорсткий конфлікт усередині команди в решті-решт призвів до того, що Коломойський вирішив відтерти і Корбана, і Філатова від управління партії. Ображений Корбан вийшов з партії і вже достатньо довго перебуває в Ізраїлі, іноді дозволяючи собі акуратно тролити колишнього шефа. Філатов взагалі нещодавно публічно почав звинувачувати Коломойського у інформаційній кампанії проти себе. Апогеєм цих процесів стало обрання Коломойського керівником комісії партійного контролю «УКРОПу». Таким чином, Коломойський остаточно і беззаперечно тепер може говорити «УКРОП – це я!», – пише depo.ua.
Яку стратегію обере «УКРОП» вже з офіційним своїм лідером Ігорем Коломойським? Висновок, який напрошується з активності «укропівців» на Прикарпатті, зокрема в Івано-Франківську, та з нещодавнього інтерв’ю міського голови Дніпра Бориса Філатова, де, зокрема, йшлося про його стосунки з Коломойським, ставка – на регіональну політику. «Приїхав, розповів йому про регіональний розвиток, проблеми децентралізації. Він мені говорив, що в партії збираються робити упор на місцевих регіональних лідерах. Палиця в Луцьку, Шевченко на Франківщині, ти в Дніпрі, ще хтось. Я кажу – так-так», – переказав мер Дніпра суть розмови з Ігорем Коломойським.
Та очевидно і те, що регіональною політикою Коломойський не обмежиться. І з низів намагатиметься впливати на верхи…

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники