КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Чому Коломойський вступив в окріп?

Kolomoiskii-48Вочевидь, направду гарячі часи (окріп – вода, доведена до точки кипіння) настали для лідера групи «Приват» Ігоря Коломойського. Минулого тижня він очолив комісію партійного контролю Українського об’єднання патріотів «УКРОП». Фактично ця посада дає можливість карати будь-якого члена партії не тільки доганою, але й виключенням. Та хіба це найбільше бажання царя?

(Бєня – так люб’язно називають Ігоря Валерійовича друзі за його широку шевелюру, схожу на мультяшного лева, а також так називають вороги,  яким характер Коломойського дуже нагадує героя оповідання Бабеля – Бенціона Крика. Прототипом літературного героя Бені Крика був одеський нальотчик Мішка Япончик, який промишляв в Одесі до революції 1917 року і якого в народі називали вітчизняним Робін Гудом).

«Олігарх – партфункціонер?! Це щось нове в українській політиці. Не справа олігарха займатися партбудівництвом особисто. Де ви бачили, щоб Ахметов чи Фірташ опускалися до таких низин?». «А де ви бачили, щоб український олігарх міняв такий високий статус на статус звичайного голови ОДА. А Коломойський міняв. Знаючи характер Ігоря Валерійовича, просто так він би в таку партійну аферу не пішов!», – ламають голови політологи та політтехнологи з різних боків барикад.
Цікаво на цю тему пише depo.ua.: Після скандального звільнення з посади губернатора Дніпропетровської області група «Приват», яка завжди гралася в розкидуванні яєць по різних політичних кошиках, вирішила створити власну партію «УКРОП». Але ані Коломойський, ані Геннадій Боголюбов – два головні власники «Привату» – напряму цим не займалися, відправивши гратися в політику людей рангом нижче. Мова йде, зокрема, про Геннадія Корбана, який очолив партію, а також Бориса Філатова та екс-губернатора Одещини, тепер голову Волинської обласної ради Ігоря Палицю. Наростання конфлікту з Банковою призвело до серйозного розколу нібито монолітної дніпровської команди. І якщо той же Корбан вирішив іти до кінця, за що серйозно поплатився, кілька місяців просидівши в СІЗО, то той же Філатов виявився більш гнучким, в результаті чого в одні ворота переграв опоблоківця Олександра Вілкула на виборах в мери Дніпра і зараз користується підтримкою Банкової. Така шизофренія всередині «УКРОПу» та жорсткий конфлікт усередині команди в решті-решт призвів до того, що Коломойський вирішив відтерти і Корбана, і Філатова від управління партії. Ображений Корбан вийшов з партії і вже достатньо довго перебуває в Ізраїлі, іноді дозволяючи собі акуратно тролити колишнього шефа. Філатов взагалі нещодавно публічно почав звинувачувати Коломойського у інформаційній кампанії проти себе. Апогеєм цих процесів стало обрання Коломойського керівником комісії партійного контролю «УКРОПу». Таким чином, Коломойський остаточно і беззаперечно тепер може говорити «УКРОП – це я!», – пише depo.ua.
Яку стратегію обере «УКРОП» вже з офіційним своїм лідером Ігорем Коломойським? Висновок, який напрошується з активності «укропівців» на Прикарпатті, зокрема в Івано-Франківську, та з нещодавнього інтерв’ю міського голови Дніпра Бориса Філатова, де, зокрема, йшлося про його стосунки з Коломойським, ставка – на регіональну політику. «Приїхав, розповів йому про регіональний розвиток, проблеми децентралізації. Він мені говорив, що в партії збираються робити упор на місцевих регіональних лідерах. Палиця в Луцьку, Шевченко на Франківщині, ти в Дніпрі, ще хтось. Я кажу – так-так», – переказав мер Дніпра суть розмови з Ігорем Коломойським.
Та очевидно і те, що регіональною політикою Коломойський не обмежиться. І з низів намагатиметься впливати на верхи…

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники