КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Cимволи правлять світом

simvol-1Кожні 532 роки на території сучасної України починає народжуватись одна з найкращих або найкраща держава у світі
Україна дуже древня держава на Землі. Згідно з українським літочисленням, вона вже існує більше сім з половиною тисяч років. 25 березня цього року почався 7523 рік з початку її заснування. В стародавніх літописах, в тому числі і засекречених козацьких, застосовували саме цей відлік часу. І це літочислення існувало в Російській імперії до 1721 року. Поки за прикладом Європи Росія перейшла на відлік часу від народження Ісуса Христа. В сучасному українському календарі так і надруковано: «календар на 2015 рік, 7523 рік за Рамою». В козацьких літописах наприклад писали: «7156 рік від Сотворення Світу», і це означало створення першої спільноти-держави. Щось подібне відбувалось після відкриття американського континенту. Його почали називати «Новий Світ».

Український етнос, як і все у Всесвіті, має свої цикли і періоди розвитку. Професор Національного університету «Києво-Могилянська Академія», доктор історичних наук Микола Чмихов відкрив цикл розвитку українського етносу. Він складає близько 532 роки. Тобто кожні 532 роки на території сучасної України починає народжуватись одна з найкращих або найкраща держава у світі. З найвищим економічним, науковим, культурним  і духовним розвитком. За всю історію це вже відбувалось 15 разів. Це була Козацька держава, держава Ярослава Мудрого, Союз антів, Сарматія, Скіфія… Трипільська цивілізація і т.д. Фактів на ці всі періоди можна навести багато.

Почнемо з прапора. Рама, який заснував першу державу на наших теренах, взяв своїм сакральним символом жовто-синій штандарт, бо це є гармонійним поєднанням небесного вогню РА і земної речовини МА, що також означає зверхність духу (золоте, жовте над матерією (блакитне, синє). А не навпаки, що до того ж перекручує святе ім’я Рама на Мара (а мара – це примара, привід, хто не розуміє, або ж зомбі по-сучасному). Зомбі, на жаль, у нас існують, бо голосують за тих, кого більше показують у «зомбоящику».
У козаків, крім бойового малинового прапора, був жовто-блакитний прапор. І це видно на картині «Запорожці пишуть листа турецькому султану».
Співець української визвольної революції, видатний поет Олександр Олесь 1917 року вітав українське військо такими словами:
Українське військо,
мов з могили встало,
Загриміло в бубни,
в сурмоньки заграло,
Розгорнуло прапор
сонячно-блакитний,
Прапор України!
Рідний, заповітний!
Такий прапор мала Україна при першому президентові України  Грушевському. Сонячно-блакитний став прапором Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця (полковника УНР). Під таким же прапором воювала Українська Повстанська Армія. Старші люди пам’ятають, як в сорокових-п’ятдесятих роках минулого століття окупаційна влада називала повстанців «жовто-блакитниками».
Кольори прапора мають свій глибокий зміст. Жовтий колір символізує духовність, а синій – матеріальність. Духовне завжди повинно бути вище матеріального. Інакше розвиток держави заходить в глухий кут. У нас правлять державою люди, які мають великі матеріальні статки, так звані олігархи. Та й виборча система не дозволяє високодуховним особам прийти до влади. По іншій теорії жовтий колір символізує сонце, світло, вогонь, а синій – воду. Вода постійно заливає світло і гасить вогонь. Всі потуги прогресу до кращого буття гасяться водою. Давно відомо, що українці не тільки найкращі в світі воїни (про це пізніше), але й найкращі хлібороби. Згідно з прадавньою українською хліборобською традицією, там, де зверху тепле сонце, а внизу є вода, там прекрасні умови для хліборобства. І українці, які емігрували в США, Канаду, Аргентину, Бразилію і інші  країни, доказали це всьому світові. Тому для того, щоб вирватися з теперішніх негараздів та стати однією з найкращих держав світу, нам треба змінити синьо-жовтий прапор на жовто-блакитний. І чим швидше – тим краще.
Нам нав’язали синьо-жовтий прапор. Облудне пояснення, що український прапор – це небо над полем, з’явилося тільки на початку 20 ст. як «народна етимологія» і пояснення, приємне та зрозуміле для селян. Але українська нація не вичерпується хліборобами – це передусім нація великих мудреців і великих воїнів. Просування пропагандою перевернутого синьо-жовтого прапора – це спроба переконати українців, що їхня справа – копатися в землі й більше нічого собі не вигадувати.
Коли Україна здобула незалежність в 1991 році, то і наші, і зарубіжні вчені, історики пропонували взяти для молодої української держави жовто-блакитний прапор. Але, на жаль, радянські екс-комуністи, які тоді були головними радниками Президента Кравчука з питань державного будівництва, не знали чи не хотіли знати, що українська революція 1917 року в Києві, а також українізація підрозділів царської армії на фронтах Першої світової війни і на Чорноморському флоті відбувалися під жовто-блакитними, а не синьо-жовтими прапорами.
Іноземці інтуїтивно зображують український прапор жовтим догори, бо так природно. Врешті-решт, запаліть свічку чи сірника і погляньте на полум’я: жовте вгорі, блакитне внизу. Сонячно-блакитний – це прапор володарів власної долі, які керують собою і навколишніми обставинами.
Нинішній синьо-жовтий державний прапор України не обіцяє їй нічого доброго, оскільки декларує збочений стан домінування пасивної матерії над активним духом, консервативного над творчим, матеріального над божественним. Синьо-жовтий прапор відбиває нині існуючий у державі стан перевертання природного порядку та домінування безбожності, об’єктивними проявами якого є вимирання українського народу (майже півмільйона щороку), зростання кількості самогубств та абортів, поширення алкоголізму та наркоманії, генетичне й культурне виродження.
Суверенітет, самоврядування, самооборона – це все елементи природного порядку, тому сонячно-блакитний – це прапор українців, які підтримують швейцарську модель (озброєний до зубів нейтралітет) і практично реалізують її в Україні. Швейцарія має козацький прапор (білий хрест на малиновому тлі), не входить ні в НАТО, ні в ЄС, має поголовно озброєне населення, реальне народовладдя і найвищу в Європі якість життя.
Національний сонячно-блакитний прапор не є перевертанням синьо-жовтого державного прапора. Це зовсім інший прапор – і за назвою, і за змістом, і за магічною дією, і навіть за кольорами. Це новий прапор, хоча йому багато не тільки сотень, але й тисяч років. Це прапор оновленої України, яка скидає баласт минулого і злітає до нових великих перемог.
В Україні все більше і більше людей вважають, що треба перейти до сонячно-блакитного прапора. Все частіше українці самоорганізуються під рідним сонячно-блакитним прапором. Найновіша ініціатива з цією символікою – громадський рух Українська резервна армія. Неодноразово цей прапор презентували зі сцени Майдану в Києві. В столиці вже відбувалися багатолюдні демонстрації під сонячно-блакитними прапорами. Все більше  зустрічаються автомобілі з цим прапором. Один із підрозділів полку «Азов» взяв собі жовто-блакитний прапор. Коли проходити біля адмінбудівлі обласної ради, то впадає в око величезне полотнище з написом на жовто-блакитному фоні «ПІДТРИМАЙ АРМІЮ УКРАЇНИ» «ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ». Навіть на центральному ринку в ковбасному павільйоні №24 можна прочитати великими буквами вірш про жовто-блакитний прапор.
Тепер про герб. Я повторююсь, що українці завжди були найкращими воїнами в світі. Їх такими зробила доля і Господь. Тисячі років вони мусили захищати найкращу у світі землю, найкращі чорноземи, найкращу природу, найкраще географічне положення, на які завжди зазіхали всякі близькі і далекі зайди. Трипільці були озброєні «до зубів». Це свідчать розкопки. І будь-який ворог, знаючи цю воєнну потугу або діставши ще на кордоні «по зубах», припиняв агресію.
22 березня Центральна Рада, відновлюючи українську державність,  затвердила герб УНР. За герб був взятий найстаріший Знак, який уживався, коли тодішня найбільша і найпотужніша в Європі Українська держава займала величезну територію між Чорним, Каспійським і Балтійським морями, тобто була тим, що потім назвали «Міжмор’я». При цьому сенсу цього герба ніхто не розумів. Навіть Грушевський висловився про нього так: «Гарно стилізований геральдичний знак неясного значення, щось вроді тризубця ще з часів Київської Русі». Не розумів його сенсу і художник Кричевський, якому Грушевський доручив намалювати його. Кричевський діяв не як геральдист, а як художник, тож розцяцькував герб, аби було «красивіше». До того ж у його свідомості це був тризубець, тобто бойова або ритуальна зброя, тому він загострив «зубці» і для надійності зміцнив їх чотирма перетинками. Для глибшого осмислення символіки не було ні знань, ні часу. Герб був виготовлений і принятий в рекордно короткий строк – 5 днів. Після ухвалення герба його далі називали «тризубцем», тобто так, як на початку 19-го століття його нашвидкуруч назвав російський історик Микола Карамзін.
Таким чином, герб нинішньої держави Україна:
1. Не має власної офіційної назви (слово «тризуб» вживається як загальна назва).
2. Відрізняється від знаку Київської Русі загостреними зубцями з перетинками.
3. Не має визначеного сенсу (тобто держава не знає, що означає її герб).
Слово «герб» означає «емблема», «знак». Призначення герба – ідентифікувати організацію (державу, місто, компанію, рід) і постійно нагадувати про щось дуже суттєве, притаманне цій організації. Для того, щоб підключитися до могутньої енергетики державотворення Кивської Русі, треба відтворити ім’я, форму і сенс її герба. В народній пам’яті ще дотепер існує думка, що форма герба  нагадує атакуючого сокола. І це правильно.
Ідеальний герб повинен нести в собі мету держави і шлях її досягнення. Тоді кожен громадянин, поглянувши на цей герб, спрямовуватиме свою увагу і енергію на досягнення спільної справи.
На відміну від плоского Тризуба, герб Київської Русі просторовий – має два шари: на нижньому бачимо корпус птаха і хвіст, а на верхньому – крила. Округлення всередині крил вказують на завихрення повітря під час польоту. Вся фігура птаха стрімко рухається вниз, хвіст згорнуто в одну лінію. Графіка вражає своєю лаконічністю, виразністю, гармонією.

Герб держави Київської Русі (зліва) і Тризуб
trizub Давайте поглянемо уважно на герб Київської Русі, що ми на ньому ще бачимо, крім зображення атакуючого сокола.
Виявляється, що герб був задуманий за принципом «два в одному», тобто на одному малюнку – два зображення.

 

 

 

Для початку погляньмо на відому картинку. Що ми бачимо? Чашу?
chasha-26
Чи два обличчя у профіль? Наша свідомість сприймає спочатку одне зображення, але згодом починає бачити й друге. Ця картинка несе в собі одночасно ідею чаші та ідею спілкування. Приклад максимального ущільнення (упаковки) інформації. «Два в одному».

 
А тепер подивимося знизу вверх на герб Київської Русі і ми побачимо злітаючого в небо Лебедя – символа святості.
lebedi26
Неважко здогадатися, чому цей птах став символом святості. Передусім це пов’язано його білосніжним забарвленням. Слово «лебідь» (лат. albus – білий) означає яскраво-білий, виблискуючий, світлосяйний. В англійській, шведській і японській мовах він називається Swan (сван), що прямо вказує на зв’язок з такими поняттями, як «святість» і «світло».
Лебеді дуже гарні, їхня поведінка поважна і шляхетна. Живляться переважно рослинною їжею, що властиво для духовно розвинених особистостей. Люди безкорисно доглядають за лебедями задля краси й радості, яку вони несуть.
В українській звичаєвості лебідь – символ відродження, чистоти, цнотливості, гордої самотності, благородства, шляхетності, мудрості, пророчих здібностей, поезії, мужності, досконалості. Пара лебедів – це відданість і вірність у подружньому житті.
Тепер маємо сенс герба Київської Русі:
Сокіл: Озброюйся! Озброєна миролюбність. Хочеш миру – готуйся до війни, на сильних не нападають, слабкість провокує агресію.
Лебідь:  Мир. Світло. Плодися! Шляхетна плодючість. Продовження роду має відбуватися в подружній вірності й чистоті.
Відновивши ім’я, форму і сенс герба Київської Русі, ми отримаємо доступ до державотворчого егрегора Української держави попереднього циклу (йдеться про 532-річний цикл). Отриману енергетику ми повинні спрямувати на творення Української держави нової доби, яка стане планетарним духовним центром, започаткує нову цивілізацію. Врятує людство від духовної, екологічної, фінансової і економічної криз.
Слава Україні!

Василь Кричун,   шестикратний депутат  Івано-Франківської обласної  і міської рад

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники