КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Дорога можливостей

avtobus-63Після ремонту Набережної імені Василя Стефаника  мешканці тамтешнього мікрорайону сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення громадським транспортом.
Наразі більшою частиною Набережної пролягає лише один автобусний маршрут №86 «Вокзал – вул. Довженка», автобуси якого їздять лише в один бік – від вул. Мазепи до Галицької, попри ринок і на вокзал. Але чи всім мешканцям тамтешніх густонаселених мікрорайонів потрібно саме у той бік? В інший бік – від Галицької до Мазепи – мали б курсувати автобуси маршруту № 63 «вул. Хмельницького – АС-3». Його відкриття міська влада помпезно презентувала на початку 2002 року. Тоді від стін міськвиконкому представників влади і місцевих журналістів новим 63-м маршрутом провіз новий автобус «ЛАЗ» автобази «Турист». Але жодного дня цей маршрут так нормально і не працював. Інтервали руху між автобусами 63-го маршруту становили від кількох годин до… кількох днів, а то й тижнів. Тож не дивно, що пасажири не могли на нього розраховувати і автобусів 63-го маршруту ніхто з них навіть не чекав, а сам маршрут (начебто через відсутність пасажирів) уже давно не функціонує.

Цього року перестав функціонувати і маршрут № 78 «мікрорайон «Каскад» – Технічний університет», а на маршруті № 27 «мікрорайон «Каскад» – вул. Кармелюка» залишився один автобус. Тож практично дістатися до Набережної з центру міста нічим. Так само нічим і виїхати з Набережної тим, кому потрібно не у бік Галицької. Тож таким людям доводиться іти на автобусні зупинки аж на вулицях Довгій чи Тичини. А мешканцям мікрорайону Крихівців – до зупинок на вулицях Мазепи чи Довженка.
Втім, після ремонту Набережної, якою досі ніхто з перевізників не хотів їздити через поганий стан дорожнього покриття, люди сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення. Якщо ж перевізники не бажають обслуговувати 63-й автобусний маршрут, то, на думку пасажирів, «пустити» Набережною у зворотний бік  можна частину автобусів 86-го маршруту, яких там є 10. Головне, кажуть люди, щоб вони їздили регулярно, а не так, як колись автобуси 63-го маршруту! А ще міській владі вони пропонують відремонтувати вулиці Кармелюка та Ленкавського і через вулиці Короля Данила, Гординського, Сахарова «пустити» тим боком новий автобусний маршрут до центру міста і готелю «Надія».
З тим, що мікрорайон Набережної недостатньо забезпечений громадським транспортом і що ця проблема потребує вирішення, погоджується й директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак. «Мікрорайон розвивається, будуються будинки у районі Крихівців, тож потреба у збільшенні громадського транспорту там постане. Автобуси там будуть їздити тоді, коли на це буде попит. Поки що у цьому не було протреби, – вважає М.Смушак. – Через поганий стан Набережної туди ніхто не хотів їздити, і перевізники й справді відмовлялися обслуговувати маршрути. Думаю, зараз ситуація мала б змінитися».
Водночас М.Смушак додав, що наступного року комунальники планують включити у список капремонтів вулиці Кармелюка, Ленкавського і Левицького, а конкурс на обслуговування автобусних маршрутів проводитимуть за лотами, у яких будуть поєднані високорентабельні і малорентабельні маршрути.

Хвалимир ВЛАДІВ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники