КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

Дорога можливостей

avtobus-63Після ремонту Набережної імені Василя Стефаника  мешканці тамтешнього мікрорайону сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення громадським транспортом.
Наразі більшою частиною Набережної пролягає лише один автобусний маршрут №86 «Вокзал – вул. Довженка», автобуси якого їздять лише в один бік – від вул. Мазепи до Галицької, попри ринок і на вокзал. Але чи всім мешканцям тамтешніх густонаселених мікрорайонів потрібно саме у той бік? В інший бік – від Галицької до Мазепи – мали б курсувати автобуси маршруту № 63 «вул. Хмельницького – АС-3». Його відкриття міська влада помпезно презентувала на початку 2002 року. Тоді від стін міськвиконкому представників влади і місцевих журналістів новим 63-м маршрутом провіз новий автобус «ЛАЗ» автобази «Турист». Але жодного дня цей маршрут так нормально і не працював. Інтервали руху між автобусами 63-го маршруту становили від кількох годин до… кількох днів, а то й тижнів. Тож не дивно, що пасажири не могли на нього розраховувати і автобусів 63-го маршруту ніхто з них навіть не чекав, а сам маршрут (начебто через відсутність пасажирів) уже давно не функціонує.

Цього року перестав функціонувати і маршрут № 78 «мікрорайон «Каскад» – Технічний університет», а на маршруті № 27 «мікрорайон «Каскад» – вул. Кармелюка» залишився один автобус. Тож практично дістатися до Набережної з центру міста нічим. Так само нічим і виїхати з Набережної тим, кому потрібно не у бік Галицької. Тож таким людям доводиться іти на автобусні зупинки аж на вулицях Довгій чи Тичини. А мешканцям мікрорайону Крихівців – до зупинок на вулицях Мазепи чи Довженка.
Втім, після ремонту Набережної, якою досі ніхто з перевізників не хотів їздити через поганий стан дорожнього покриття, люди сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення. Якщо ж перевізники не бажають обслуговувати 63-й автобусний маршрут, то, на думку пасажирів, «пустити» Набережною у зворотний бік  можна частину автобусів 86-го маршруту, яких там є 10. Головне, кажуть люди, щоб вони їздили регулярно, а не так, як колись автобуси 63-го маршруту! А ще міській владі вони пропонують відремонтувати вулиці Кармелюка та Ленкавського і через вулиці Короля Данила, Гординського, Сахарова «пустити» тим боком новий автобусний маршрут до центру міста і готелю «Надія».
З тим, що мікрорайон Набережної недостатньо забезпечений громадським транспортом і що ця проблема потребує вирішення, погоджується й директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак. «Мікрорайон розвивається, будуються будинки у районі Крихівців, тож потреба у збільшенні громадського транспорту там постане. Автобуси там будуть їздити тоді, коли на це буде попит. Поки що у цьому не було протреби, – вважає М.Смушак. – Через поганий стан Набережної туди ніхто не хотів їздити, і перевізники й справді відмовлялися обслуговувати маршрути. Думаю, зараз ситуація мала б змінитися».
Водночас М.Смушак додав, що наступного року комунальники планують включити у список капремонтів вулиці Кармелюка, Ленкавського і Левицького, а конкурс на обслуговування автобусних маршрутів проводитимуть за лотами, у яких будуть поєднані високорентабельні і малорентабельні маршрути.

Хвалимир ВЛАДІВ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники