КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Імунітет на весь рік

Імунітет на весь рік

09:43:12, 6 Червень 2018

З настанням літа усі ми прагнемо поласувати корисними ягодами і фруктами, котрі містять багато вітам[...]

Три відзнаки відомого прозаїка

Три відзнаки відомого прозаїка

10:52:23, 6 Червень 2018

Відбулося нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2018». Два ро[...]

No thumbnail available

Перепони інвестиціям

10:46:07, 6 Червень 2018

У Івано-Франківську бракує великих земельних ділянок та вільних виробничих площ, які б можна було за[...]

Майже готова

Майже готова

09:56:42, 6 Червень 2018

Вулицю Станіславську після капітального ремонту відкриють через два тижні. Про це повідомив директо[...]

Місто квітне і зеленіє

Місто квітне і зеленіє

09:54:39, 6 Червень 2018

За три останні роки в Івано-Франківську посадили 1927 дерев та чотири тисячі кущів, з яких не прижил[...]

No thumbnail available

Зміна вивісок

09:49:22, 6 Червень 2018

На позачерговій сесії депутати міської ради змінили назви однієї комунальної установи та трьох навча[...]

Надмірна старанність

Надмірна старанність

06:29:06, 6 Червень 2018

В сучасному Івано-Франківську час від часу виникають скандали через примусове збирання грошей з бать[...]

No thumbnail available

Злодій під ліжком

06:27:40, 6 Червень 2018

У 1904 р. мешканець Богородчан Маркус Проппер приїхав до Станиславова і зупинився в готелі «Європейс[...]

Дорога можливостей

avtobus-63Після ремонту Набережної імені Василя Стефаника  мешканці тамтешнього мікрорайону сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення громадським транспортом.
Наразі більшою частиною Набережної пролягає лише один автобусний маршрут №86 «Вокзал – вул. Довженка», автобуси якого їздять лише в один бік – від вул. Мазепи до Галицької, попри ринок і на вокзал. Але чи всім мешканцям тамтешніх густонаселених мікрорайонів потрібно саме у той бік? В інший бік – від Галицької до Мазепи – мали б курсувати автобуси маршруту № 63 «вул. Хмельницького – АС-3». Його відкриття міська влада помпезно презентувала на початку 2002 року. Тоді від стін міськвиконкому представників влади і місцевих журналістів новим 63-м маршрутом провіз новий автобус «ЛАЗ» автобази «Турист». Але жодного дня цей маршрут так нормально і не працював. Інтервали руху між автобусами 63-го маршруту становили від кількох годин до… кількох днів, а то й тижнів. Тож не дивно, що пасажири не могли на нього розраховувати і автобусів 63-го маршруту ніхто з них навіть не чекав, а сам маршрут (начебто через відсутність пасажирів) уже давно не функціонує.

Цього року перестав функціонувати і маршрут № 78 «мікрорайон «Каскад» – Технічний університет», а на маршруті № 27 «мікрорайон «Каскад» – вул. Кармелюка» залишився один автобус. Тож практично дістатися до Набережної з центру міста нічим. Так само нічим і виїхати з Набережної тим, кому потрібно не у бік Галицької. Тож таким людям доводиться іти на автобусні зупинки аж на вулицях Довгій чи Тичини. А мешканцям мікрорайону Крихівців – до зупинок на вулицях Мазепи чи Довженка.
Втім, після ремонту Набережної, якою досі ніхто з перевізників не хотів їздити через поганий стан дорожнього покриття, люди сподіваються на налагодження додаткового пасажирського сполучення. Якщо ж перевізники не бажають обслуговувати 63-й автобусний маршрут, то, на думку пасажирів, «пустити» Набережною у зворотний бік  можна частину автобусів 86-го маршруту, яких там є 10. Головне, кажуть люди, щоб вони їздили регулярно, а не так, як колись автобуси 63-го маршруту! А ще міській владі вони пропонують відремонтувати вулиці Кармелюка та Ленкавського і через вулиці Короля Данила, Гординського, Сахарова «пустити» тим боком новий автобусний маршрут до центру міста і готелю «Надія».
З тим, що мікрорайон Набережної недостатньо забезпечений громадським транспортом і що ця проблема потребує вирішення, погоджується й директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак. «Мікрорайон розвивається, будуються будинки у районі Крихівців, тож потреба у збільшенні громадського транспорту там постане. Автобуси там будуть їздити тоді, коли на це буде попит. Поки що у цьому не було протреби, – вважає М.Смушак. – Через поганий стан Набережної туди ніхто не хотів їздити, і перевізники й справді відмовлялися обслуговувати маршрути. Думаю, зараз ситуація мала б змінитися».
Водночас М.Смушак додав, що наступного року комунальники планують включити у список капремонтів вулиці Кармелюка, Ленкавського і Левицького, а конкурс на обслуговування автобусних маршрутів проводитимуть за лотами, у яких будуть поєднані високорентабельні і малорентабельні маршрути.

Хвалимир ВЛАДІВ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники