КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

«Галичина»: дві позиції конфлікту

gazGalichinaГазета «Галичина» закликає ЗМІ до об’єктивного висвітлення конфлікту між виданням  та Ярославом Ткачівським.
«ЗК» вже повідомляв про акцію протесту працівників редакції газети «Галичина» проти судового позову колишнього заступника головного редактора газети «Галичина», а нині депутата обласної ради, головного редактора,  відновленого рішенням суду «Тижневика Галичини» Ярослава Ткачівського.
Маємо новий прецедент. Нещодавно фракція ВО «Свобода» в обласній раді висловила свою підтримку виданню, натомість Ярослав Ткачівський заявив про вихід із фракції ВО «Свобода». Цю інформацію поширив один із місцевих телеканалів. Зрештою сюжет став приводом для чергової прес-конференції у стінах «Галичини».

Головний редактор видання Петро Парипа закликав місцевих журналістів реально підходити до висвітлення скандальних матеріалів та брати до уваги позиції різних сторін. На жаль, у відеосюжеті цього не було. Саме це й обурило працівників «Галичини». «Сподіваюся, що у місцевій пресі не буде більше незбалансованої інформації», – наголосив редактор «Галичини».
Щодо «Тижневика Галичини», то Петро Парипа повідомив що його ліквідація відбулася згідно із рішенням обласної ради. Повертаючись до подій 14-річної давнини, редактор «Галичини» каже, що ніякого рейдерського захоплення майна «Тижневика Галичини» не було. Тим більше, зі слів Петра Парипи, це виходить абсурдним, бо тоді рейдером мала би бути обласна рада. «За цими гучними звинуваченнями криється суцільна неправда», – стверджує головний редактор «Галичини» Петро Парипа.
Також керівник друкованого видання зауважив, що газета впродовж 14 років не займалася обливанням брудом депутата Ткачівського, а перша публікація проти нього появилася тільки внаслідок судових позовів. Сума, котру вимагає компенсувати позивач, за словами редактора, може потопити їхню газету.

Дмитро ГУСАК

Минулого тижня до редакції «ЗК» з вимогою спростувати викладену  в газеті інформацію  за 23 жовтня 2014 року звернувся Ярослав Ткачівський. Подаємо його позицію.
– У тижневому виданні «Західний кур’єр», №43 (1460) за 23 жовтня 2014 року, було надруковано інформацію «Преса під пресом», у якій, як не прикро, зі слів керівника газети «Галичина» допущено неточності, котрі мушу спростувати відповідно до ст. 37 закону України про пресу.
Нема позову депутата обласної ради Ярослава Ткачівського до «Галичини», як було написано в газеті, в суді є позовна заява громадянки О.Ткачівської (моєї дружини) до редакції газети «Галичина» (це звичайний трудовий спір, ціна позову 50 тисяч гривень) і котра, звичайно, справедливо вимагає компенсації за своє багаторічне безробіття (до котрого її довів П. Парипа).
Справді, в міському суді є і позовна заява журналіста Ярослава Ткачівського до редакції газети «Галичина», яка відповідно до законодавства України несе відповідальність за протиправні вчинки своїх працівників. Змушений нагадати, що якраз П.Парипа очолював групу зацікавлених осіб, які в 2000 році ініціювали порушення кримінальної справи за фактом неіснуючих зловживань і протиправно за підробленими документами зняли з державної реєстрації тоді найпопулярніший в області часопис «Тижневик Галичини» та його редакцію як юридичну особу. Тож саме це змусило мене звернутися до суду. Щоправда, як наслідок у породженій «Галичиною» семирічній судовій одіссеї кримінальну справу проти мене було закрито за відсутністю в моїх діях будь-якого складу злочину (ст.6, п.2 КК України). Ще сім наступних років минуло в судах на відновлення «Тижневика Галичини». Зрозуміло, що тоді фаховою журналістикою не займався через штучно створені «Галичиною» перепони. За такі дії, як усім відомо, настає кримінальна відповідальність згідно зі ст. 171 КК України за незаконну протидію моїй журналістській діяльності. Тому надіюся на компенсацію завданої матеріальної, моральної шкоди та втраченої вигоди за всі 14 років.
Окремо наголошую, що про ніяке наше поновлення на роботі в «Галичині» не йдеться: О.Ткачівська з 1996 року не змінювала місця праці, а щодо мене – суд вже давно встановив той факт, що Ткачівський Я.В. є головний редактор газети «Тижневика Галичини». Крапка.
Головний редактор «Галичини», апелюючи до облради, закликав «втрутитися в судовий процес» і захистити комунальну газету від зазіхання на неї з боку депутата Ткачівського та від судового свавілля». Раджу йому разом з колективом уважніше перечитати позовну заяву. Там усе зрозуміло написано. Тож про яке «судове свавілля» говорите, коли ще навіть не розпочато розгляди справ, бо відповідачі вже тричі не з’являлися в судові засідання.
Уточню, нарешті, й те, що буцімто «звернення газетярів отримало статус депутатського запиту від усього депутатського корпусу», як написано в «Західному кур’єрі». Так, спочатку справді була така пропозиція… Та після виступу депутата обласної ради Ярослава Ткачівського вона відпала й ніхто на сесії з цього приводу не голосував. Отака, друзі, істина.

Ярослав ТКАЧІВСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники