КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Гібридний захист проти гібридної війни

ГібриднаУкраїна давно не зазнавала такої кількості викликів часу як сьогодні. Кремлівські технології упокорення українців безперервно таранять нашу оселю зовні, вміло використовуючи п’яту колону, щоб зруйнувати країну зсередини: іх там нєт; треба обрати будь-кого президентом, лише не Порошенка; київську хунту знищити походом на Київ; переконати усіх, що Росія не нападе на Україну; відволікти увагу світу від справжніх причин наших проблем – російської агресії – і перевести стрілки на керівництво Україною… Це гібридна війна…

Росія послідовно і наполегливо готується не лише до масштабної війни з Україною, а й до третьої світової війни… Крим, Донбас, Азовське море, війська навколо України. Завтра Чорне море, Болгарія, Сербія… Прогноз щодо дій Туреччини під великим знаком питання… А чиновники лукавої Європи продовжують лукаво  засуджувати варварів під шелест купюр, отриманих від Кремля…  Десь за океаном зажевріла надія на підтримку США.

Визрів час воєнного стану. Визрів, бо люди зрозуміли, що у будь-яку мить усіх можуть чекати жахіття, про масштаби яких і писати важко. Та не зрозуміли цього деякі українські патріоти. Коли приймали закон про воєнний стан, вони дуже чітко координували свої дії з так званою опозицією і опоблоком. Ідея президентської булави, заготовлена Кремлем, була важливішою за агресію Росії, воєнний стан, Томос, НАТО… Це також гібридна війна.
Однак у страху перед виборцями 276 депутатів усе ж проголосували за закон про воєнний стан, хизуючись, що зуміли викрутити руки Президенту, аби той вніс зміни до закону. Але що буде далі? Місяць воєнного стану явно недостатній для адекватних дій проти гібридної війни... Продовжити його не вдасться. А Путін тим часом стає усе агресивніший. Як бути?
Переговорами у Мінську активну фазу війни вдалося відтермінувати, але сьогодні час не є союзником України, а Росія має достатньо сил для найгіршого сценарію. Захід у кращому випадку змириться з ідеєю розділити Україну, щоб відтермінувати час третьої світової війни.
То що ж робити? Гібридний захист проти гібридної війни – ось відповідь на виклик часу. Через кілька тижнів будемо мати невеликий досвід воєнного стану. Це уже щось. Необхідно терміново готувати указ Президента і закон України про повну мобілізацію усіх духовних, інтелектуальних і матеріально-фінансових ресурсів для захисту України. Відповідно до нього треба розробити загальнодержавні заходи і заходи в областях, включаючи народне ополчення.
Кожен українець повинен бути підготовлений на випадок війни і знати про своє місце і участь (регулярні навчання, амуніція, зброя, пункти збору…). Підвали, закинуті підприємства віддати безкоштовно підприємцям для бізнесу, за умови, якщо зуміють створити умови для перебування людей.
Розробити порядок амністії, повернення і використання коштів з офшорних зон для обігу в Україні. Терміново створити пільгові умови для зовнішніх інвестицій.
Повинна на повну потужність працювати пропагандистська машина. Надавати фінансову допомогу процесам становлення і розвитку українського громадянського суспільства.
Патрулювання і прибирання вулиць здійснюється на громадських засадах тими, хто не на фронті. Пріоритетом для підприємств усіх форм власності має бути продукція для потреб оборони. Ціноутворення на підприємствах стратегічного значення контролюється державою.
Підприємства, де приватизаційні зобов’язання не виконано, повертаються державі для передачі іншим інвесторам. Вибори, мітинги не відміняються. Комендантська година не вводиться. Термін «воєнний стан» не вживається. П’янки-гулянки  вважаються аморальними.
Ці та інші заходи є елементами гібридного захисту країни проти гібридної агресії. Вони відкривають найкращі можливості повернутися підготовленими до питання воєнного стану.
Мирослав ДАВИДІВ  
P.S.  
Не можна забувати, що Росія не той агресор, від якого можна захиститися лише армією (навіть за допомогою НАТО ). Заради божевільної ідеї панувати над світом вони готові на усе.       Тому ми повинні жити в режимі країна-фортеця, у якій усі без винятку стануть її захисниками.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники