КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Гороскоп на 2017 рiк

piven-522017 рiк – це рiк Червоного Вогняного Пiвня. Астрологи обiцяють, що вiн буде неспокiйним, тому завжди потрiбно бути напоготовi. Проте, незважаючи на войовничiсть знаку, 2017 рiк принесе практично всiм лише сприятливi змiни в соцiальнiй i дiловiй сферi. Для того, щоб рiк Пiвня став плiдним, потрiбно лише трохи попрацювати і вдосконалюватися, прагнучи до кращого результату. Потрiбно залишити лiнь абсолютно всiм знакам зодiаку. Пiвень – досить наполеглива істота, тому необхiдно забути про власнi звички, що заважають розвитку, особливо, на самому початку року. Розташування зiрок вказує, що саме на початку 2017 року нас чекає найважчий, але й найбiльш значимий перiод. Перш за все, кожнiй людинi потрiбно буде боротися зi своїми комплексами або шкiдливими звичками – всiм тим, що може перешкодити успiху. У професiйному планi справа також зрушиться з мертвої точки. Цей рiк неймовiрно вдалий для самореалiзацiї, освоєння нових професiйних вершин або для змiни мiсця роботи. Представники багатьох знакiв зодiаку перестануть потерпати від нерозумiння на робочому мiсцi i просто захочуть змiнити сферу своєї дiяльностi. Для бiзнесу рiк Пiвня обiцяє бути дуже успiшним. Бiльшiсть задумається над вiдкриттям власної справи, а дрiбнi компанiї i фiрми почнуть стрiмко рости i розширюватися. I якщо перша половина року буде плiдною, то в другiй половинi багато хто розслабиться i «опочиватиме на лаврах», що у жодному випадку не можна робити, адже для дiлової сфери дуже важлива якраз друга половина 2017 року. Пiвень – великий скнара, вiн любить грошi, але вiн також веде їм лік. До грошей в 2017 роцi слiд ставитись зi всiєю серйознiстю i тверезо оцiнювати всi ризики i свої можливостi. На самому початку року потрiбно вберегти себе i своїх близьких вiд ризикованих операцiй. Iнакше прибуткова i вигiдна, на перший погляд, справа виявиться повним провалом. У сферi здоров`я теж спокою чекати не доводиться. В цiлому, рiк Червоного Вогняного Пiвня зовсiм непоганий. Потрiбно лише прислухатися до себе, свого свiтовiдчуття i робити так, як вiдчуває серце.

Овен
У рiк Червоного Вогняного Пiвня Овнiв чекає чимало цiкавого, адже попереднiй рiк Мавпи навчив вас багато чому – i справлятися зi складними i непередбачуваними ситуацiями, i виходити сухими з води. Можна сказати, що рiк Мавпи був певним iспитом, з яким ви блискуче впоралися. Пiвень оцiнить заслуги Овнiв i обов`язково врахує при нарахуваннi балiв у своєму роцi. Намагайтесь не розчарувати навiженого господаря 2017 року i всiма силами намагайтесь йому догодити. Почнiть з позбавлення вiд шкiдливих звичок. З багатьма непотрiбними пристрастями ви вiдмiнно впоралися минулого року, а в цьому ви легко звiльнитеся вiд всього, що тягне вас назад i заважає розвиватися.
Для вас цей рiк обiцяє бути успiшним у багатьох аспектах: вiн подарує вам силу-силенну можливостей i багатообiцяючих перспектив. У першу чергу це буде пов`язано зi змiнами у вас самих: ви станете бiльш динамiчними, iнiцiативними i комунiкабельними, також цiлком можливо, що якiсь подiї цього року повнiстю перевернуть вашi погляди на життя. Ви почнете iнакше ставитись до навколишнього свiту i переглянете вимоги до себе. У зв`язку з цим все те, що заважало вам добиватися своїх цiлей i бути успiшним у попередньому роцi, поступово покине ваше життя. Ви отримаєте ширше коло знайомих i друзiв, вирiшите всi внутрiшнi конфлiкти з самим собою i, можливо, наблизитесь до досягнення заповiтної мрiї.
Телець
У 2017 роцi Тельцi можуть смiливо претендувати на звання найуспiшнiшого знаку зодiаку, адже весела Мавпочка, передаючи свої права Вогняному Пiвнику, пiдкинула йому записочку з проханням приглянути за вами. Турботу Пiвень проявить вже з перших днiв нового року – вам надійде море вигiдних i спокусливих пропозицiй по службi, правда, пiдiйматися по кар`єрних сходах буде важкувато, адже сходинок буде багато. Вiдвагою i хоробрiстю ви зумiєте зачарувати Пiвня у сферi особистих стосункiв – у коханнi ексцентричний господар року теж вирiшить пiдкинути Тельцям декiлька сюрпризiв.
Цей рiк подарує вам чимало шансiв запровадити в життя iдеї i плани, якi в попередньому роцi тiльки зародилися у вашiй уявi. Перший мiсяць року буде найвдалiшим для планування, створення фундаменту для ваших майбутнiх проектiв.
Особисте життя цього року може виявитися зовсiм непростим. Багатьом Тельцям доведеться побувати в ситуацiях які спричинять чимало турбот.
Близнюки
Оскiльки Близнюки є найлегковажнiшими зi знакiв зодiаку, то Червоному Пiвню, який володарюватиме в 2017 роцi, ви будете до душi. Господар 2017 року допоможе вам завершити справи, з якими ви не встигли впоратися в рiк веселої i енергiйної Мавпи. Вогняний Пiвень дасть Близнюкам можливiсть вдосталь попустувати в своєму роцi – вiдчуєте ви це вже з перших днiв правлiння яскравої i чарiвної пташки.
2017 рiк стане початком нового витка вашого життя, принесе масу позитивних вражень i успiшних проектiв. У лютому ви вiдчуєте приплив життєвої енергiї i активностi; швидше за все знайдете нових друзiв. У зв`язку з цим ви також станете впевненiшими в собi i в майбутньому, проте не заходьте в цiй впевненостi надто далеко.
У 2017 роцi особисте життя може стати пріоритетнiшим за роботу i кар`єру. Любовний зв`язок, що почався давно, достатньо мiцний i серйозний. При цьому вiн вимагатиме багатьох змiн, i зовнiшнiх, i внутрiшнiх.
Рак
У день, коли Мавпочка помахає Ракам лапкою,  вони можуть вiдчути смуток. Зiрки поспiшають заспокоїти найчутливiших знакiв зодiаку: Раки весь 2017 рiк будуть пiд захистом i опiкою. Оскiльки Ракам потрiбен час на роздуми, Вогняний Пiвень вас не квапитиме, i всi проблеми на початку року вирiшуватиме сам. Службовi справи порадують стабiльнiстю, начальство буде прихильне. Отже, можете розслабитися, спокiйно розмiркувати про життя i помрiяти про райдужне майбутнє.
Цей рiк застереже вас вiд неправильних вчинкiв i рiшень, тому не засмучуйтесь, якщо деякi iдеї не вдасться втiлити в життя. У 2017 роцi ви зможете вiдкрити в собi щось нове, спробувати себе в новiй якостi, змiнити погляди на деякi речi.
Лев
Щасливцi Леви не вiдразу помiтять перехiд вiд 2016 до 2017 року, адже Мавпа весь рiк потурала примхам представникiв вогняної стихiї, та й Червоний Вогняний Пiвник вирiшив узяти вас пiд свою опiку. Отже, милi Леви, запасiться терпiнням i витримкою – фортуна ходитиме за вами по п`ятах, а iнодi вам навiть захочеться втекти, настiльки все буде чудово i веселково.
У 2017 вам потрiбно розвивати в собi командний дух. Можливо, саме друзi i колеги визначатимуть напрями вашого руху цього року: у вас буде багато спiльних справ, спiльної роботи i планiв. Вiдсуньте свiй iндивiдуалiзм убiк – цього року вiн може вам дуже нашкодити, натомiсть вчiться розумiти iнших людей i вгадувати їхнi думки. Можливо, досягнувши успiху в цьому, ви злетите по кар`єрних сходах набагато швидше, нiж можете собi уявити. Цього року запорука реалiзацiї всього замисленого – впевненiсть у собi i присутнiсть духу. Цi два компоненти знесуть всi перешкоди на шляху до успiху.
Дiва
2017 рiк вам краще почати з пiдбиття пiдсумкiв минулого року, аналiзу помилок i правильних рiшень. Це допоможе сформувати базу для всього наступного року, який, судячи з усього, стане для вас досить вдалим. Ви станете бiльш комунiкабельними, полiпшите стосунки з начальниками, колегами i близькими людьми. Майже весь сiчень 2017 року Дiви насолоджуватимуться товариством веселої Вогняної Мавпочки, але 28 сiчня у вiконцi промайнуть крильця Червоного Вогняного Пiвня, наступить китайський Новий рiк, i тут почнеться найцiкавiше. Пiвень почне своє правлiння з сюрпризiв – оригiнальний господар року вже упакував подарунки в красивi коробочки i чекає, коли Дiви їх розгорнуть. У лютому на Дiв чекають несподiванки в професiйнiй сферi – начальник змiнить гнiв на милiсть i стане надзвичайно люб`язним, так що Дiвам бажано скористатися моментом i смiливо вимагати пiдвищення заробiтної платнi. Вiдрядження i рiзнi операцiї будуть майже щоденними, тут вже вiд вас нiчого не залежить, тiльки встигайте погоджуватися i пiдписувати вигiднi угоди. Пустунка Мавпа, тiкаючи, шепнула господарю 2017 року, що Дiви про дещо мрiють. Отже, в особистому життi Пiвень теж не дасть занудьгувати – сiмейних пiдопiчних Меркурiя чекає багато радiсних вiстей, деякi дiзнаються про швидке поповнення в сiмействi.
Терези
Терези на початку 2017 року насолоджуватимуться життям i веселитимуться на всю. Господинi 2017 року не захочеться розлучатися з чарiвними Терезами, i щодня в сiчнi вона влаштовуватиме для них забави i розваги.
Цього року ви будете, як нiколи, цiлеспрямованi i нацiленi на успiх. Ви вiдкриєте в собi невiдоме дотепер джерело натхнення i творчостi. Цей рiк також подарує безмежнi можливостi для розширення зв`язкiв: швидше за все, вас чекає зустрiч з новими дiловими партнерами, спiвпраця з якими буде надiйною i вельми результативною.
У 2017 успiхом увiнчаються будь-якi пересування: вiд недовгої подорожi на море до глобальної змiни мiсця проживання. Не упускайте також можливостi пiдвищити рiвень освiти: одержувати новi знання буде легко i приємно.
Скорпiон
У рiк Мавпи Скорпiонам доводилось частенько користуватися жалом, щоб справлятися з недругами, але з настанням року Червоного Вогняного Пiвня ви можете забути про це. Господар 2017 року позбавить вас вiд неприємностей будь-якого роду, часом Скорпiонам буде настiльки нудно вiд iдеального життя, що ви самi почнете шукати собi проблеми. Якщо на початку року Скорпiони будуть дещо збентеженi турботою Вогняної пташки, то вже весною ви звикнете до опiки i почнете користуватися прихильнiстю фортуни на повну котушку.
Для Вашого знаку 2017 рiк не обiцяє бути легким, проте не обiйдеться i без успiхiв. Вам вдасться вирiшити проблеми, якi, можливо, засмучують вас вже довгий час. Вийде також успiшно завершити проекти, початi в попередньому роцi. Умiйте в певних ситуацiях примiряти на себе роль одинака i розраховувати тiльки на власнi сили. Прислухайтесь до iнтуїцiї: вона буде рiдко помилятися.
Стрiлець
З настанням року Червоного Вогняного Пiвня Стрiльцi можуть заховати свої стрiли подалi на антресолi – битися не буде з ким. Червоний Пiвень на весь рiк вiзьме над вами шефство. Але не забудьте попрощатися з Мавпочкою, влаштуйте їй веселi проводи, адже в свiй рiк вона частенько вам допомагала.
При певних зусиллях з вашого боку, 2017 рiк стане для вас одним з найплiднiших i найщедрiших на подiї рокiв життя. Розширюйте коло iнтересiв i знайомств, плануйте i розвивайтеся. Ваша мета – вирости цього року як у професiйному, так i в духовному планi.
Цього року астрологи рекомендують поставити на перше мiсце не навколишню дiйснiсть, а ваш внутрiшнiй свiт. Для Стрiльцiв рiк пройде пiд знаком любовi. У першому пiврiччi коло ваших знайомих значно розшириться.
Козеріг
Козероги з нетерпiнням чекали приходу 2017 року, адже Мавпочка розповiла їм по-секрету, що Пiвник обожнює знаки землi i зробить все, щоб ви нiчого не потребували.
У 2017 роцi вам варто серйозно замислитися про професiйний ріст. Все цього року сприятиме цьому, навiть ваше оточення мимоволi пiдштовхуватиме вас до професiйного розвитку. Використовуйте всю iнформацiю, що надходить до вас ззовнi: дещо може дуже знадобитися у спiлкуваннi з людьми i в роботi.
У любовних питаннях Козероги будуть обiзнанi краще, нiж будь-хто iнший – можете навiть створити свiй сайт знайомств. Раптом вам сподобається працювати свахою i допомагати самотнiм людям.
Сiмейне життя буде спокiйним i щасливим, а за допомогою домочадцiв ви зможете реалiзувати всi свої давнi мрiї i сокровеннi бажання.
Водолiй
Водолiї непогано попрацювали минулого року i заслужили пошану господаря 2017 року – вiн у повному захватi. Переживати Водолiям в новому роцi нема про що – Пiвник консервативна пташка, але якщо вже задумає якiсь змiни, то всi вони будуть приємними.
Цього року на Водолiїв чекають досить серйознi змiни у сферi почуттiв i стосункiв. Самотнiм людям трапиться нагода обзавестися новими знайомствами, одне з яких може покласти початок великому коханню. Швидше за все, така зустрiч вiдбудеться в лютому, червнi або жовтнi. Можливо, знайомство вiдбудеться в поїздцi або в компанiї приїжджих людей. На початку 2017 року на професiйному теренi у Водолiїв все буде дуже спокiйно, без змiн будь- яких значимих подiй. Але це не означає, що робочий процес перебуватиме в станi застою. Навпаки, ви будете працювати i одержите за це винагороду, тiльки не в бiльших i не в менших обсягах, нiж звичайно.
Риби
Чарiвнi Риби в 2017 роцi потоваришували з Вогняною Мавпочкою – розлучатися буде важко. Але Червоний Вогняний Пiвник чудово справиться з роллю господаря, i потурбується про вас нiтрохи не гiрше. Отже, можете i далi пустувати i плавати в океанi щастя, радiючи життю i не думаючи про проблеми. У 2017 роцi у вас є всi шанси для того, щоб стати акулами бiзнесу – тiльки постарайтесь сильно не кусатися i борiться з конкурентами законними методами. Закохуватися в рiк Пiвня Риби будуть часто. Але намагайтесь не загратися – довгоочiкувану половинку ви можете просто не помiтити. Рибам стане в пригодi мудрiсть – домочадцi дуже потребуватимуть ваших порад. Намагайтесь обiйтися без моралей, i станьте для близьких людей захисником – бути главою сiмейства не так вже й втомливо.
2017 рiк для вашого знаку пройде пiд гаслом «дiм i сiм`я». У вас з`явиться можливiсть зустрiти супутника життя, завести сiм`ю або упорядкувати будинок так, як ви давно хотiли. Всi вашi плани, пов`язанi з будiвництвом, землеустроєм i сiльським господарством, увiнчаються успiхом. Цього року покращиться ваш моральний стан: ви станете бiльш спокiйнi i врiвноваженi.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники