КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Інфраструктура для безпеки

InfrastrukturaЦього року в Івано-Франківську планують влаштувати 13 об’єктів дорожньої інфраструктури, які покликані підвищити безпеку руху.

Про це повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. Він зауважив, що таку роботу комунальники почали кілька років тому і продовжуватимуть впровадження на вулицях Івано-Франківська кращих європейських практик влаштування об’єктів дорожньої інфраструктури, покликаних гарантувати належну безпеку руху всім його учасникам. Передовсім йдеться про острівці безпеки і напрямні острівці, кільцеві розв’язки, підняті пішохідні переходи, додаткове їх освітлення, антикишені, розмітку тощо.

«Безпека – це найважливіше, що повинно бути. Щороку в Івано-Франківську трапляється півтори сотні ДТП, у яких гинуть 10-15 осіб. А у 914 містах Європи не гине жодної людини, у 41 місті смертельних випадків на дорогах не фіксували п’ять, а у 16 містах – шість років. Ми спершу думали, як латати ями, потім – як краще ремонтувати дороги. А у Європі спершу думають про безпеку, і ми теж маємо так робити», – каже М. Смушак.
За його словами, цьогоріч в Івано-Франківську планують влаштувати 13 таких «безпечних» об’єктів дорожньої інфраструктури, на що у міському бюджеті передбачено 2311 тис. грн. Наразі роботи виконані на 38%. Комунальники також сподіваються, що при перегляді виконання міського бюджету за 6 місяців фінансування на влаштування таких інфраструктурних об’єктів збільшать.
Керівник комунального департаменту поінформував, що у понеділок оголосили тендер на спорудження кільцевої розв’язки на перехресті вулиць Довгої-Берегової та Північного бульвару. Очікують погодження проекти влаштування кільцевої розв’язки на перехресті вул. Гетьмана Мазепи-Романа Гурика,   напрямних острівців при з’їзді з моста на вул. Галицькій, острівців безпеки на вул. Галицькій, Надрічній, Вовчинецькій, Симоненка та першого піднятого до рівня проїжджої частини перехрестя вул. Довгої-Слов’янської, поблизу середньої школи №1 та міської поліклініки №2.
У подальших планах – завершення кільцевої розв’язки на перехресті вулиць Привокзальної-Купчинського-Вовчинецької та заміна напрямних острівців на кільцеву розв’язку на перехресті вул. Вовчинецької-Деповської-Гетьмана Сагайдачного. Вперше в Івано-Франківську на ділянках доріг між цими транспортними кільцями планують організувати реверсивні смуги руху. М. Смушак наголосив, що такий варіант організації дорожнього руху на цих проблемних перехрестях визнано найоптимальнішим на основі проведеного транспортного моделювання. «Ми побачили, що вранці найбільший транспортний потік рухається з боку Вовчинця, а у вечірній пік – навпаки з центру і Привокзальної. І це закономірно, адже вранці всі їдуть з дому на роботу, а ввечері повертаються з роботи додому. Тому у ці періоди часу спеціальний світлофор змінюватиме напрямки руху транспорту на додатковій реверсивній смузі»,– пояснив М. Смушак. Він також зауважив, що для громадськості незабаром проведуть окрему презентацію цього проекту, а впровадженню такої  схеми організації дорожнього руху передуватиме широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія серед учасників дорожнього руху.
Іван ГІРАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники