КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Колишніх не буває

Чим займаються прикарпатські нардепи після здачі значка
«Ексів» у цій справі нема, як люблять принагідно повторювати самі народні обранці. Довічне звання «народного», міцно припечатане відповідною статтею закону, аж до загину грітиме  душу кожного тримача заповітного значка, незалежно від скликання.
«ЗК» звернувся до прикарпатських політиків, які три місяці тому, програвши вибори, отримали статус «народних попереднього скликання», не зумівши здобути чинний мандат. З тим, щоб дізнатися, чим вони займаються сьогодні, чи виношують плани повернутися в політику і що думають про перші кроки тих, хто прийшов їм на зміну.

Marcinkiv-Руслан Марцінків, народний депутат України  7-го скликання від партії ВО «Свобода»:
– Сьогодні я займаюся громадською діяльністю. Заснував організацію Центр розвитку міста, яка займається міською тематикою, патріотизмом, комуналкою тощо. Нещодавно ми презентували один із перших проектів – диск про Івано-Франківськ, 126 коротких розповідей про місто. Окрім громадської, думаю, буду продовжувати і політичну діяльність в партії «Свобода», будемо готуватись до місцевих вибрів. Також мені надходять пропозиції щодо викладацької роботи. Тут я поки що в роздумах.
Перші кроки нового парламенту, як на мене, оцінити поки неможливо, бо їх – конкретних – по суті, ще не було зроблено. Ні суддівської реформи, ні інших, які декларувалися. Ми побачили прийнятий бюджет, ще більш централізований, ніж за Януковича, багато імітації щодо скасування депутатської недоторканності. Але насправді там більше піару, аніж конкретики.

Chernega-5Роман Чернега,  народний депутат України  7-го скликання від партії «УДАР»:
– Сьогодні я не є членом жодної політичної партії, займаюся здебільшого волонтерською діяльністю, допомогою учасникам АТО тощо. Передумов, щоб знову говорити про повернення в політику, поки немає. До місцевих виборів ще дуже далеко. Зараз основне питання – це те, що відбувається на сході держави. Безумовно, я буду  спрямовувати всі сили і на те, щоб впроваджувати в життя ті закони, які були прийняті нами, як представниками попереднього скликання, і на допомогу діючим депутатам. (Минулого тижня Роман Чернега був призначений головою Державної служби України з питань праці – ред.).
До нової Ради є ряд питань, які стосуються і прийняття бюджету і окремих моментів нового оподаткування. В той же час, цей парламент все ж показує, що існуюча більшість працює в напрямку реалізації існуючого законодавства і розробки нових законів, які покликані вирішити питання кризи в східних областях, наблизити мир в державі,  запустити економіку. Усе це позитивні процеси, тому говорити про якісь великі розчарування в діяльності народних депутатів, однозначно, не можна.

Sikora5Ольга Сікора, народний депутат України  7-го скликання від партії «Батьківщина»:
– Від моєї політичної діяльності у Києві багато в чому тут втратила моя сім’я. Тому зараз, особливо при цих святах, намагаюся хоч трохи надолужити прогаяне. А там далі – подумаю. Можливо буду просто пасивним політичним спостерігачем, можливо активізуюся.
Відносно повернення в політику в мені борються два протиріччя. З одного боку, бажання щось змінити в країні не пропало. З іншого – є абсолютне несприйняття того парламенту, в якому я була. І той, котрий є нині, кращим не став. І немає жодного бажання перебувати серед тих людей. Люди, які рік тому задавали мені питання, скільки я заробляю, на чому їжджу і т.д, нині, опинившись на моєму місці, ходять на засідання через раз, урізають зарплати людям, а собі піднімають втричі. Чому ті, хто кричав, що треба вводити військовий стан, ті, хто говорив про люстрацію, про припинення війни, сьогодні мовчать?
Знаєте, побувавши по той бік політики, хочеться в житті чогось світлішого, поряднішого, щирішого. Без того цинізму і брехні, які я там бачила повсюди. Зараз я насолоджуюся Різдвом Хрестовим у себе вдома, в колі родини. І що робитиму далі – ще не знаю.

Gladfii-5Василь Гладій, народний депутат України 7-го скликання від партії «Батьківщина»:
– Зараз я займаюся науковою діяльністю, маю для цього можливість, час і бажання. Моя попередня робота, якій я присвятив 20 років життя, була пов’язана з державним управлінням та місцевим самоврядуванням. Тому від практики до теорії – працюю саме по цій темі. Моє рішення про повернення чи неповернення у велику політику буде залежати від багатьох обставин. Однозначної відповіді ще нема, але швидше так.
Ця нова Верховна Рада однозначно краща за ту, в якій працювали ми. Вперше за роки незалежності ми маємо конституційну більшість демократичних сил, і це великий позитив. Але її діяльність я оцінюю неоднозначно. Можливості новий парламент використовує не сповна. Навіть стосовно кадрових рішень чи голосування бюджету. Іншими словами, це великі сподівання, які на даний момент ще не виправдані.

Donii-5Олександр Доній, народний депутат  України 7-го скликання, позафракційний:
– Мій стиль життя після виборів не змінився. Я займаюсь тим, чим я займався – громадською роботою. Працюю в Центрі досліджень політичних цінностей, в сфері культури у мистецькому об’єднанні «Остання барикада».
Щодо повернення в політику, то питання не в тому, чи я себе там бачу. А в тому, чи потрібно це суспільству. На останніх виборах воно визначило, що ні. І це його право. Навіть, якщо це було реалізовано під різними впливами і шляхом маніпулювань.
Політика нової Верховної Ради та уряду мені не зрозуміла. Урізати людям зарплати і премії, а собі, навпаки, піднімати, з боку депутатів, як мінімум, непорядно. Яценюка узагалі не можна було допускати до урядування. Бо його діяльність спрямована виключно на підтримку олігархату.
Опитувала

Оксана ГЛУШКЕВИЧ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники