КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Контури нового сезону

Kontury26 липня в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулись організаційні наради з президентами, тренерами та представниками футбольних клубів-учасників обласних чемпіонату з футболу у першій лізі та першості у другій лізі сезону 2018—2019 років.

Насамперед, чемпіон області ФК «Галич» разом із коломийським «Покуттям» у наступному сезоні буде виступати у чемпіонаті України серед аматорських команд, де від Івано-Франківської області може брати участь не більше двох представників. Футбольний клуб «Калуш» вирішив спробувати свої сили у національному чемпіонаті другої професіональної футбольної ліги. У зв'язку зі скрутним фінансовим становищем припинила участь в обласних змаганнях команда «Придністров'я» (Тлумач). Закінчив свої виступи також «Колос Городенківщини» (Городенка) – команда повернула свою історичну назву «Чайка» (Вільхівці) і у наступному сезоні братиме участь у чемпіонаті Городенківського району.

Для формування першої ліги на сезон 2018—2019 років, кількісний склад якої має складатись з 14 футбольних колективів, згідно з регламентом обласних змагань з футболу сезону 2017—2018 років (п. 5.18) до когорти найсильніших футбольних клубів області мали долучитись переможець та «срібний» призер другої обласної ліги. На жаль, СФК «Богородчани» взагалі відмовився від участі в обласних змаганнях. У підсумку, до першої ліги перейшла тільки краща команда першості – «Кремінь» (Пістинь). Згідно з регламентом обласних змагань з футболу сезону 2017—2018 років (п. 5.19), у випадку відмови команди другої ліги від переходу до першої ліги, це право надається команді, яка посіла у підсумковій турнірній таблиці другої ліги наступне місце після команди, яка відмовилася від переходу у першу лігу, та яка має відповідну для змагань чемпіонату області клубну інфраструктуру. Цією можливістю підвищитися у класі ніхто з представників обласної першості не скористався.
Натомість на засіданні розглянули листа від президента футбольного клубу «Ніка-Вовчинець» (Вовчинець) Юрія Шулятицького з клопотанням допустити команду, яка братиме участь у змаганнях ДЮФЛ України U-19, до участі у першій обласній лізі. Враховуючи ситуацію (непарна кількість учасників), яка склалась в обласному чемпіонаті; знаючи професіоналізм Юрія Юрійовича, представники футбольних клубів одноголосно підтримали клопотання «Ніки-Вовчинець». Остаточне рішення буде ухвалюватись на засіданні виконавчого комітету ІФФФ.
У підсумку, затвердили наступний склад учасників першої ліги обласних змагань з футболу сезону 2018—2019 років: «Нафтовик» (Долина); «Карпати» (Брошнів-Осада); «Вихор» (Ямниця); НФК «Бурштин» (Бурштин); «Прикарпаття-Тепловик» (Івано-Франківськ) – таку назву буде мати команда «Тепловик-ДЮСШ №3» у наступному сезоні; ФК «Битків» (Битків); ФК «Турка» (Турка); «Бескид» (Долина); «Кремінь» (Пістинь); «Ніка-Вовчинець» (Вовчинець).
Також присутні, згідно з отриманими від футбольних клубів (команд) письмовими листами-підтвердженнями та клопотаннями, ознайомились з кількісним та персональним складом учасників першості області з футболу сезону 2018—2019 років: «Касова» (Бовшів); ФК «Рогатин» (Рогатин); ФК «Угорники» (Угорники);  «Покуття» (Коломия); «Медик-Лісівник» (Солотвин); «Хутровик» (Тисмениця); «Нептун-Покуття» (Заболотів); «Козацький Острів» (Чорнолізці); «Карпати» (Болехів); «Пробій» (Городенка); «Гуцульщина-Сандаліно» (Косів).
Цікаво, що до когорти представників другої ліги може долучитись «Покуття» (Снятин), доля якої залежить від рішення депутатів районної ради, засідання якої на днях відбудеться. Відмовились від участі в обласних змаганнях «Черемош» (Верховина), «Вовки» (Вовчківці) та «Старт» (Гвіздець).
Під час засідання обговорили проект плану-календаря осінньої частини обласних змагань сезону 2018—2019 років, старт яких запланований на 19 серпня. Після жеребкування і затвердження виконавчим комітетом ІФФФ календар змагань буде оприлюдено на сайті Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Андрій МЕНІВ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники