КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Коза і капуста

2015 рік обіцяє бути вдалим для бізнесу, грошей та важливих стратегічних рішень 
Політичні негаразди в країні у наступному році будуть грати на руку одним і дошкуляти іншим, запевняють астрологи. Попереду сприятливий період для важливих домовленостей та рішень у всіх сферах – від великої політики до наведення ладу у власному гаманці. Причому грошові справи теж будуть іти гладенько-рівненько. Детальніше про те, у кого і як – читайте у вибірці ділового гороскопу на сторінках «ЗК».

Shevchenko-1Овен
Олександр Шевченко, народний депутат
В першій половині року доведеться проявити максимальну витривалість та оптимізм, коли раптові події втрутяться у ваші плани. Не все буде виходити так швидко, як хотілося б. Вигідні з фінансової точки зору пропозиції можливі вже у лютому. Однак тоді не зайве буде проявити обачність в ситуаціях, якщо раптом відчуєте десь каверзу. Ризикуючи, ви втратите більше, ніж надбаєте. Найуспішнішим часом в році для дзвінкої монети буде травень. Вдалі угоди вдасться здійснити на старому фундаменті, завдяки давнім зв'язкам, протекції. Слід робити ставку на нарощування потужностей, реформування, розширення бізнесу. Нові проекти краще починати не раніше, аніж восени – саме у цей період ви відчуватимете під ногами твердий ґрунт у всьому, що стосується роботи і перспектив.

Derevjnkp-1Телець
Юрій Дерев’янко, народний депутат
Наступного року зірки дозволять Тельцям не тільки ще міцніше закріпити нинішні позиції, а й сприятимуть входженню в давно бажані двері. Цьому знаку рік Кози допоможе без особливих зусиль просунутися по кар’єрних сходах. Початок квітня буде найкращим часом для вирішення важливих справ, оформлення контрактів. Але у другій половині місяця остерігайтесь підступів конкурентів – необдумані кроки можуть звести нанівець ваші зусилля. Кінець червня обіцяє Тельцям рідкісне везіння у розвитку власної справи. А в середині листопада очікуйте віддачі від угод укладених у вересні.

Vitenko-1Близнюки
Микола Вітенко, секретар Івано-Франківської міської ради
У січні залагоджування фінансових справ зажадає від вас вибірковості в контактах. Добре придивляйтеся до потенційних партнерів. У березні варто закладати початок довготермінових проектів, заключати контракти. Середина червня буде для вас найважливішим періодом у році. Ймовірно доведеться поступитися чимось звичним та надійним заради нової перспективи, але ризик буде виправданий. Близнюкам, які у 2015 році наважаться розпочати власну справу, зірки радять обирати сфери, пов’язані зі спілкуванням з людьми. Незалежно від того, з ким ви матимете діло – з клієнтами, партнерами чи електоратом, на цьому поприщі сама доля буде вам благоволити. Кінець року не найкращий період для нових починань.

Solovei-1Рак
Юрій Соловей, народний депутат
Для Раків 2015 рік стане роком закладання фундаменту для нових проектів на наступні 12 років. Ви зможете вийти на нове джерело доходу вже у січні, оточуючі самі будуть прагнути налагодити з вами партнерство. Натомість у лютому, витратної фінансової допомоги зажадають від вас. Весна буде найкращим часом для важливих переговорів. Але не переоцініть свої можливості – в боротьбі за місце під сонцем віддавайте належне талантам та підступності суперників. Починаючи з літа і аж до кінця року, лавина справ змусить вас крутитися як білка в колесі. Але рік однозначно принесе серйозні професійні перемоги.

Bahmatjk-1Лев
Олег Бахматюк, бізнесмен
Леви у 2015 році можуть братися за справи, які в інший час видалися б їм на межі можливого. Без тіні сумніву беріться за нові справи! Ваша сміливість ітиме в парі із фортуною, тож у вас з’явиться шанс закласти основу грандіозного проекту на наступні кілька років. Особливо вдалими будуть інформаційні проекти. У кінці лютого можуть відбутися винятково важливі події, пов’язані з кар’єрою. Аби «згладити кути» слідуйте інтуїції. До другої половини року вам бажано позбутися боргів. У жовтні найкраще роботи дорогі покупки, розширювати бізнес, заключати угоди. У 2015 році якийсь шанс зірки можуть подарувати Левам удруге. Тепер ви вже точно свого не упустите!

Stoljrik-1Діва
Ірина Столярик, голова Міндоходів у Івано-Франківській області
Кінець лютого буде сприятливим для завершення великих справ. Розрахуйтеся з боргами та приготуйтеся до нового витка у кар’єрі. Ідеї, які виникнуть у вас у цей період, будуть підживлювати вашу діяльність весь рік. Навесні краще застрахувати усі свої ризики у фінансових операціях – не кладіть усі яйця в один кошик та не спокушайтеся на легку здобич. Можете пошкодувати. Влітку кар’єрне питання може постати руба. Будьте готові до змін. Професійне навантаження на вас зросте, але це також час для засіву «зерен» нових планів. У другій половині року багато Дів може опинитися в авангарді суспільного життя. У листопаді вірогідні підвищення по службі, для бізнесменів – солідний куш. Але не розслабляйтеся – найцікавіший поворот очікує вас у самому кінці року.

Masljk-1Терези
Тарас Масляк, головний лікар Івано-Франківська
2015 рік обіцяє Терезам великі зміни у сфері партнерства. Якщо успіх вашої роботи залежить від уміння будувати взаємовигідні контакти, на вас очікують сюрпризи. Готуйтеся діяти швидко та холоднокровно. Випаде можливість зробити конкурентів союзниками. А от із давніми партнерами дороги можуть розійтися назавжди. У лютому розумний ризик принесе хороші дивіденди. В перших числах квітня майже неминуче отримання шокуючої інформації про зміну у планах. У травні-червні з’явиться шанс надолужити втрачене. Серпень – вдалий місяць для переходу на нову роботу, сміливо включайтеся у нові справи. У жовтні можна братися за нові речі або прийняти чиюсь пропозицію.

Anyshkivichys-1Скорпіон
Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківська
Наступний рік – це ще один рік кардинальних трансформацій для Скорпіонів. В першій половині року ви рухатиметесь до піку можливостей у кар’єрі та суспільному визнанні. У вересні багато що може змінитися у вашому світосприйнятті. У діловому житті це час зміни курсу, а можливо і способу життя та кола спілкування.
Вирішуючи справи у перші місяці року, не рубайте з плеча, враховуйте свої промахи в минулому. В цей період не завадить також трохи переглянути витрати. Квітень принесе несподівані зміни, змушуючи вас реагувати різко та нетерпляче. У другій половині року реалізація ваших задумів зіткнеться із упертістю та непоступливістю партнерів. Для компромісу варто запастися залізними аргументами. Зусилля та ініціативи Скорпіонів наберуть найбільших обертів у листопаді та забезпечать успіх на найближчі два роки.

Nasalik-1Стрілець
Ігор Насалик, народний депутат
Стрільці у наступному році будуть на рідкість затребувані та публічні. Ви наближаєтеся до піку своєї кар’єри, шлях до якого прокладали минулі роки. Найбільш вдалі сфери для бізнесу – туризм та будь-яка іноземна співпраця. Зарубіжні контракти принесуть солідний заробіток. У квітні у відносинах із конкурентами вашим головним козирем стане інформованість. Це найкращий час для успіху та конкретних досягнень. В другій половині року намітяться контури нового співробітництва. Але в цей період не беріть у голову геть усі, на перший погляд, геніальні ідеї. І яка б не була ціль, не варто іти до неї по головах слабших союзників. Жовтень – найкращий час для відпочинку.

Byben-1Козеріг
Олександр Бубен, депутат міської ради, голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
2015 рік внесе у ділове життя Козерогів гармонію та впорядкованість. Ви будете в більшій мірі намагатися зберегти те, чого уже досягнули, аніж стрімголов летіти назустріч новим горизонтам. Втім повністю відчути стабільність вам вдасться лише восени, а до цього доведеться неабияк потрудитися. У січні ви можете зробити вибір на користь справи, яку раніше вважали забавою, перетворити хобі у джерело доходів. На початку серпня використайте шанс зайняти більш високе становище, заступити на нову посаду. Підприємцям варто спробувати сили в чомусь кардинально новому. Особливо грошовим місяцем буде жовтень.

Goncharyk-1Водолій
Олег Гончарук, голова Івано-Франківської ОДА
В першій половині року Водоліям фартитиме в партнерстві. В цей період можна заключити найбільш вигідні контракти. У перші чотири місяці року зірки також радять не приймати різких рішень у серйозних справах, не спалювати мости. Якщо вагаєтеся, краще послухати пораду «другої голови». Несподівані обставини, що виявляться у січні, стануть трампліном у новий вид діяльності, яку ви розвернете протягом року. Фінансові аспекти діяльності у 2015-му вийдуть на перший план. У серпні є шанс здійснити вигідну угоду. Але доведеться обирати між надійним та престижним, синицею в руці чи журавлем у небі. Не хапайтеся за нову справу, якщо не завершили попередню. Загалом 2015 – рік великих змін для Водоліїв.

Pasichnjk-1Риби
Ігор Пасічняк, т.в.о. заступника голови ІФОДА
Перші дні нового року будуть сприятливими для нових справ. Особливу увагу слід приділити довготривалим проектам та домовленостям. Риби у наступному році мають приготуватися до непередбачуваних обставин та об’ємів роботи, яку доведеться виконувати. Найважливішим періодом буде кінець весни-початок літа. Ваше ділове життя, проекти, задуми опиняться в гущі подій. Може з’явитися нове поприще для діяльності – освоюйте його без задніх думок. Вересень відкриє унікальні можливості для співробітництва із багатообіцяючими перспективами.

 

 

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники