КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Краплинка щастя для маленьких сердець

16must hramГран-прі восьмого Міжнародного благодійного дитячого фестивалю «Мистецький храм» вдруге поїхало на Донбас
В Івано-Франківську відбувся гала-концерт та нагородження переможців фестивалю. Серед сорока цьогорічних конкурсантів – діти-сироти, діти із неповних та неблагополучних сімей, вихованці дитячих будинків та інтернатних закладів, діти із багатодітних сімей, а ще малеча із зони АТО та ті, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків. Це не просто підбір знедолених дітей, а справжні таланти. Котрі доказали професійному журі, що вони гідні бути на одній сцені із знаменитими артистами. У цьому члени журі мали можливість переконатися під час прослуховування юних талантів.

Цього року вперше за весь час існування «Мистецького храму» грошову допомогу отримали троє дітей, чиї батьки загинули на Донбасі. Таке рішення прийняв президент благодійного фонду «мистецький храм» і організатор фестивалю Яросдав Борута під час отримання звання народний артист України. Тоді його зворушило те, що посмертні нагороди за своїх батьків отримували маленькі діти учасників АТО.
Восьмий міжнародний благодійний фестиваль «Мистецький храм», за словами членів журі, доказав майстерність та високий виконавський рівень дітей.
«У мене як викладача естрадного вокалу появилася християнська заздрість, що в мене немає таких студентів, яких я побачив тут на фестивалі. Ми робимо краплинку щастя для маленьких сердець, які приїхали з цілої України», – наголосив композитор Володимир Домшинський.

Члени журі оцінювали виступи учасників фестивалю майже без обговорень та одноголосно, але проблеми сучасної дитячої естради також не оминули. Заговорили про проблему високого професійного рівня викладачів, бо часто виглядає так, що рівень дітей сягає набагато вище. І зважаючи на це, члени журі конкурсу відзначають, що діти – всього лише виконавці. Навіть у нашому місті відкрилося багато шкіл естрадного вокалу. Можливо, це і камінь у чийсь город, але «на камеру» організатори фестивалю та члени журі одноголосно виступили проти того, щоби люди, котрі не є практикуючими виконавцями і не концертують, навчали дітей естрадного вокалу та робили з них артистів.
«Мені приємно, що з кожним роком потенціал творчості дітей зростає. Деякі конкурсанти приїжджають вдруге і показують себе із ще кращої сторони, їхній професійний рівень росте», – зауважив заслужений артист України Олег Кульчицький.
Популярність «Мистецького храму» постійно набирає обертів. Тому декілька цьогорічних учасників самі телефонували і приїхали до Івано-Франківська із батьками.
Уповноважений представник Асамблеї національностей України в західному регіоні Наталя Мамедова відзначила, що таке дійство допомагає талановитим дітям відчути себе потрібними, адже у повсякденному житті більшість із них не має можливості отримати подарунки.
За результатами оцінювання журі, Гран-прі фестивалю, як і минулого року, отримала вихованка музичної школи із Артемівська Донецької області. Анастасія Тащенко розповіла, що мріяла про цей фестиваль ще минулого року, але тоді вона не змогла приїхати: «Я хвилювалася через те, що довелося подолати чималу відстань. Але на конкурсі отримала чимало вражень та емоцій. Вдячна, що існує такий конкурс, який згуртовує навколо себе талановитих і просто чудових людей. Ця перемога – це найбільша моя мрія. Я намагалася не підвести свій край».
Дівчина зізналася, що співає ще з трьох років, але в музичну школу пішла тільки недавно. Вирішальною для неї стала пісня «Мамо, вечір догора» із репертуару Ніни Матвієнко. «Я люблю такі пісні, бо саме в них я маю можливість більше розкритися. У таких піснях можна побачити, якою я є насправді», – зауважує переможниця фестивалю.
«Це унікальний за своєю справжністю, щирістю емоцій як дітей, так і членів журі конкурс. Такі події роблять світ кращими, сіють добро і любов, – зізналася заслужена артистка України Ірина Зінковська. – Багато дітей у вісім чи дванадцять років вже були справжніми артистами із своїм баченням пісні, контактом із глядачем.
Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники