КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Мер розставляє акценти: нові кадри і нові вимоги

narada-50У вівторок новообраний міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів першу апаратну нараду міськвиконкому. Загалом вона пройшла, як колись любили писати в офіційних повідомленнях, «в діловій, конструктивній обстановці». Міський голова представив кількох нових керівників та дав відповідні доручення, якими розставив акценти в забезпеченні життєдіяльності міста та роботі комунальних підприємств на подальший період.
Найперше Р. Марцінків зазначив, що збереже традицію вівторкових оперативних нарад, але відтепер вони розпочинатимуться на півгодини пізніше – о 8.30. За його словами, це пов’язано з тим, що багато жінок-працівників міськвиконкому та його структурних підрозділів, які мають відвідувати ці наради у міського голови, зранку ведуть дітей до садочків чи шкіл.

Далі міський голова повідомив, що Михайло Смушак продовжуватиме працювати керівником комунального департаменту, а також представив нового директора комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр» Мирона Джуса. «У нього освіта – «промислове та цивільне будівництво», за фахом він працює понад 20 років, безпартійний, займав посаду головного інженера ЄРЦ», – поінформував присутніх Р.Марцінків. Мер також додав, що колишня очільниця ЄРЦ Руслана Василюк перейде на роботу в інше комунальне підприємство, але не уточнив у яке саме, зазначивши, що повідомить про це згодом.
Водночас Р.Марцінків повідомив, що головний архітектор міста Володимир Гайдар написав заяву на звільнення «за згодою сторін», подякував йому за роботу і одразу ж доручив своєму заступникові Олексію Кайді підшукати на цю посаду «достойну людину, яка б працювала у напрямку збільшення зелених зон».
Про роботу комунальних підприємств щодо забезпечення життєдіяльності міста доповідав М.Смушак, директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою. Він коротко охарактеризував роботу та розповів про види послуг, які надають містові та його мешканцям 13 комунальних підприємств й два приватні акціонерні товариства – «АТП-0928» і «Зелене господарство», зазначивши, що найактуальнішим зараз є забезпечення теплопостачання. «Усі комунальні підприємства працюють задовільно, зривів нема, а всі проблемні питання вирішуються і усуваються в робочому порядку», – запевнив М.Смушак.
Вислухавши доповідача, міський голова доручив керівникам комунального департаменту та комунальних підприємств розробити і подати відповідні плани їхнього розвитку. «Але не на десять сторінок, а конкретно, чим потрібно допомогти», – уточнив Р. Марцінків. Він  також акцентував увагу на якнайшвидшому завершенні ремонту деформаційних швів моста через Бистрицю Солотвинську, так званому заробленні розкопок на вулицях міста та відновленні пошкоджених «острівців безпеки» на вул. Івасюка. Наголосив мер і на необхідності подальшого впровадження альтернативної енергетики та переходу міських котелень на тверде паливо, виробленні чіткого бачення щодо подальшого розвитку системи гарячого водопостачання та на забезпеченні належного освітлення дошкільних і шкільних навчальних закладів та прилеглих територій. А своєму першому заступникові Миколі Вітенку доручив провести нараду щодо посилення прибирання міста і придбання для цього необхідної механізованої спецтехніки, яка б могла працювати цілорічно, незалежно від температури повітря та погодних умов. «Місто має бути «вилизане». Не може бути так, що люди йдуть до церкви, а на вулиці брудно», – заявив Р.Марцінків і додав, що треба подумати й над тим, щоб у вечірній час перекривати центр міста. «Вчора йду з роботи — купа машин заїжджає у центр міста, купа людей в нетверезому стані. З цим треба навести порядок», – сказав мер.
Не оминув увагою міський голова і понеділкові повідомлення про замінування ряду будівель Івано-Франківська, які, на його думку, були зроблені «зі сторони наших недругів з Російської Федерації». Р.Марцінків подякував правоохоронцям за злагоджену роботу і закликав їх до тіснішої співпраці, зазначивши, що у місті треба покласти край розкраданням комунального майна і забезпечити належну охорону громадського порядку під час новорічно-різдвяних свят. «Ідуть свята, а на свята активізуються злодії і кількість крадіжок збільшується», – зауважив мер.
Водночас правоохоронці звернулися до міської влади з проханням виділити кілька приміщень для прийому громадян колишніми дільничними інспекторами і запевнили, що з нового року, коли розпочне свою роботу нова патрульна поліція, ситуація в місті мала б покращитися. За словами представника міськвідділу поліції Ігоря Гриніва, забезпечувати безпеку публічну і дорожнього руху зараз складно, бо у процесі реформування скорочено 110 посад. Тому, поки не запрацювала нова патрульна поліція, до служби залучають інспекторів за рахунок власного часу. У місті цілодобово працюють три слідчо-оперативні групи.
Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники