КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Міськрада забуксувала через «Автошлях»

sesij-48Питання про викуп належної містові частки майна у товаристві «Івано-Франківський Автошлях» спровокувало дострокове завершення першого пленарного засідання 50-ї сесії міської ради.
Минулого четверга розпочала свою роботу 50-та сесія Івано-Франківської міської ради. На її порядку денному понад півсотні питань, які депутати планували розглянути на двох пленарних засіданнях. Однак уже перше засідання завершилося достроково. Депутати не змогли дійти спільної думки щодо питання про викуп належної територіальній громаді міста частки у статутному капіталі товариства «Івано-Франківський Автошлях», хоча попереднє рішення щодо її продажу ще у червні ухвалили без зауважень.

Власне, як пояснив голова Фонду комунальної власності Богдан Чупірчук, йшлося про внесення змін в ухвалене міською радою в червні рішення «Про затвердження висновку оцінювача про вартість належної територіальній громаді міста частки комунальної власності в статутному капіталі ТОВ «Івано-Франківський Автошлях». Ним міська рада практично ініціювала продаж за 1 млн. 620 тис. 151 грн. належної містові частки 37,2% власності ТОВ «Автошлях». Однак, за словами Б.Чупірчука, юридично правильно було б запропонувати викупити частку міста іншому учаснику цього товариства – ТОВ «Екотехкомплект», в чому і полягала суть запропонованої зміни до попереднього рішення міськради.
Але на заваді цьому стала принципова позиція фракції ВО «Батьківшина». Її представник Василь Бойчук назвав запропонований проект рішення «черговою оборудкою», внаслідок якої за 1 млн. 620 тис. грн. хочуть продати 1,5 га землі «Автошляху» під майбутню забудову, і виступив категорично проти цього. Пояснення, що зараз пропонується внести лише юридично правильне уточнення у червневе рішення міськради і що продають не землю, а належні містові акції, його не переконали.
«Частка міста складає 37,2%, ні контрольного, ні блокуючого пакету акцій у нас нема, – наголосив у своєму виступі депутат фракції «Громадська позиція – Громадський форум» Володимир Чорноус. –  Інший учасник товариства міг провести збори акціонерів, збільшити статутний капітал і розмити нашу частку. Але він поступив порядніше – звернувся до нас, щоб викупити частку міста за реальною оцінкою». «Коли ми плануємо бюджет, то передбачаємо надходження коштів від приватизації і визначаємо на що їх витрачатимемо. Якщо ми не продамо майно і не отримаємо за це коштів до бюджету, тоді кажіть, які об’єкти ми вилучаємо з фінансування», – звернувся до фракції ВО «Батьківщина» депутат фракції «За зміни у Івано-Франківську» Сергій Борзов. А голова фракції ВО «Свобода» Роман Онуфріїв заявив, що його фракція підтримає будь-яке конструктивне і зрозуміле рішення фракції ВО «Батьківщина». «Внесіть проект рішення. Ми підтримаємо. Але просто не дозволяти – це деструктив», – сказав Р.Онуфріїв.
Депутат фракції «За зміни у Івано-Франківську», голова гільдії пекарів Ростислав Кукурудз від мікрофона повідомив колегам, що, за його інформацією, на території «Автошляху» планується нове виробництво з виготовлення кондитерських виробів, і запропонував надати слово представнику товариства «Екотехкомплект», яке хоче викупити частку міста у ТОВ «Івано-Франківський Автошлях». Заступник директора «Екотехкомплекту» Микола Ковальчук це підтвердив. «Ми не збираємося змінювати цільове призначення землі. Там планується реконструкція під виробництво напівфабрикатів кондитерських і хлібобулочних виробів, на якому буде працевлаштовано 300 осіб», – запевнив М.Ковальчук.
Після цього фракція ВО «Свобода» попросила перерви. Депутати спілкувалися з М.Ковальчуком, а він намагався переконати В.Бойчука підтримати проект рішення. Однак безрезультатно. «Ми нічого не маємо проти цього чоловіка, але наша фракція за земельні і майнові питання не голосує», – повторив після перерви В.Бойчук. Р.Онуфріїв розвів руками – мовляв, не голосує «Батьківщина», не голосує і «Свобода». Слово знову взяв Р.Кукурудз і попросив перерви. Депутати почали одягатися і виходити із зали засідань. «Ви просите перерву на скільки?», – запитав міський голова Віктор Анушкевичус. «Перерва буде довгою. Ми вирішили фракцією поїхати на місце і ознайомитись з цим підприємством та планами інвестора. А, судячи з настрою колег, після перерви не буде кворуму», – відповів Р.Кукурудз. «Я оголошую перерву. Наступне засідання сесії відбудеться четвертого грудня», – поінформував депутатів В.Анушкевичус.

Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники