КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

07:19:55, 8 Серпень 2017

У Хмельницькому закінчився чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Вероніка[...]

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

01:34:58, 8 Серпень 2017

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабін[...]

Розширення можливостей

Розширення можливостей

06:23:14, 7 Липень 2017

Міська влада продовжує працювати над збільшенням пільг і знижок, які надаватиме  «Картка іванофранкі[...]

Палац – громаді

Палац – громаді

06:21:30, 7 Липень 2017

Міський голова Івано-Франківська переконаний, що палац Потоцьких має бути у власності громади і стат[...]

Міськрада забуксувала через «Автошлях»

sesij-48Питання про викуп належної містові частки майна у товаристві «Івано-Франківський Автошлях» спровокувало дострокове завершення першого пленарного засідання 50-ї сесії міської ради.
Минулого четверга розпочала свою роботу 50-та сесія Івано-Франківської міської ради. На її порядку денному понад півсотні питань, які депутати планували розглянути на двох пленарних засіданнях. Однак уже перше засідання завершилося достроково. Депутати не змогли дійти спільної думки щодо питання про викуп належної територіальній громаді міста частки у статутному капіталі товариства «Івано-Франківський Автошлях», хоча попереднє рішення щодо її продажу ще у червні ухвалили без зауважень.

Власне, як пояснив голова Фонду комунальної власності Богдан Чупірчук, йшлося про внесення змін в ухвалене міською радою в червні рішення «Про затвердження висновку оцінювача про вартість належної територіальній громаді міста частки комунальної власності в статутному капіталі ТОВ «Івано-Франківський Автошлях». Ним міська рада практично ініціювала продаж за 1 млн. 620 тис. 151 грн. належної містові частки 37,2% власності ТОВ «Автошлях». Однак, за словами Б.Чупірчука, юридично правильно було б запропонувати викупити частку міста іншому учаснику цього товариства – ТОВ «Екотехкомплект», в чому і полягала суть запропонованої зміни до попереднього рішення міськради.
Але на заваді цьому стала принципова позиція фракції ВО «Батьківшина». Її представник Василь Бойчук назвав запропонований проект рішення «черговою оборудкою», внаслідок якої за 1 млн. 620 тис. грн. хочуть продати 1,5 га землі «Автошляху» під майбутню забудову, і виступив категорично проти цього. Пояснення, що зараз пропонується внести лише юридично правильне уточнення у червневе рішення міськради і що продають не землю, а належні містові акції, його не переконали.
«Частка міста складає 37,2%, ні контрольного, ні блокуючого пакету акцій у нас нема, – наголосив у своєму виступі депутат фракції «Громадська позиція – Громадський форум» Володимир Чорноус. –  Інший учасник товариства міг провести збори акціонерів, збільшити статутний капітал і розмити нашу частку. Але він поступив порядніше – звернувся до нас, щоб викупити частку міста за реальною оцінкою». «Коли ми плануємо бюджет, то передбачаємо надходження коштів від приватизації і визначаємо на що їх витрачатимемо. Якщо ми не продамо майно і не отримаємо за це коштів до бюджету, тоді кажіть, які об’єкти ми вилучаємо з фінансування», – звернувся до фракції ВО «Батьківщина» депутат фракції «За зміни у Івано-Франківську» Сергій Борзов. А голова фракції ВО «Свобода» Роман Онуфріїв заявив, що його фракція підтримає будь-яке конструктивне і зрозуміле рішення фракції ВО «Батьківщина». «Внесіть проект рішення. Ми підтримаємо. Але просто не дозволяти – це деструктив», – сказав Р.Онуфріїв.
Депутат фракції «За зміни у Івано-Франківську», голова гільдії пекарів Ростислав Кукурудз від мікрофона повідомив колегам, що, за його інформацією, на території «Автошляху» планується нове виробництво з виготовлення кондитерських виробів, і запропонував надати слово представнику товариства «Екотехкомплект», яке хоче викупити частку міста у ТОВ «Івано-Франківський Автошлях». Заступник директора «Екотехкомплекту» Микола Ковальчук це підтвердив. «Ми не збираємося змінювати цільове призначення землі. Там планується реконструкція під виробництво напівфабрикатів кондитерських і хлібобулочних виробів, на якому буде працевлаштовано 300 осіб», – запевнив М.Ковальчук.
Після цього фракція ВО «Свобода» попросила перерви. Депутати спілкувалися з М.Ковальчуком, а він намагався переконати В.Бойчука підтримати проект рішення. Однак безрезультатно. «Ми нічого не маємо проти цього чоловіка, але наша фракція за земельні і майнові питання не голосує», – повторив після перерви В.Бойчук. Р.Онуфріїв розвів руками – мовляв, не голосує «Батьківщина», не голосує і «Свобода». Слово знову взяв Р.Кукурудз і попросив перерви. Депутати почали одягатися і виходити із зали засідань. «Ви просите перерву на скільки?», – запитав міський голова Віктор Анушкевичус. «Перерва буде довгою. Ми вирішили фракцією поїхати на місце і ознайомитись з цим підприємством та планами інвестора. А, судячи з настрою колег, після перерви не буде кворуму», – відповів Р.Кукурудз. «Я оголошую перерву. Наступне засідання сесії відбудеться четвертого грудня», – поінформував депутатів В.Анушкевичус.

Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники