КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Нарощені потужності

На ПрАТ «Івано-Франківськцемент» офіційно запустили третю технологічну лінію з виробництва цементу

Одним із основних акцентів робочого візиту Президента України Петра Порошенка на Прикарпаття минулого тижня стало відкриття додаткової виробничої лінії одного із найпотужніших промислових гігантів Прикарпаття. Це ознаменувало для підприємства ще одну віху у розвитку. З новими потужностями і більшою кількістю працівників завод готовий і надалі створювати конкуренцію аналогічним лідерам європейського ринку.
«Під час війни ми відкриваємо потужні виробництва, школи, перинатальні центри. Кожна перерізана стрічка викликає приступ гніву у наших політичних опонентів. Їм важливо фарбувати все чорною фарбою, не помічати змін, які відбуваються у державі. Але попри все ми розбудовуємо Україну, – сказав Петро Порошенко. Він зауважив, що запуск третьої технологічної лінії виробництва цементу означає від 500 млн. грн. додаткових податків, сотні робочих місць. – Мені дуже подобається ваше гасло «Будуємо Україну щодня!» Кожен на своєму місці  має робити те, що роблять франківці тут, на Прикарпатті. Ви на 100 відсотків здатні забезпечити потреби України в дорожньому цементі, якого уже сьогодні вимагають сучасні технології прокладання автошляхів».

Голова правління ПрАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць наголосив, що 30 років тому підприємство стало на шлях оновлення і модернізації. І саме тому сьогодні тут говорять про результат за рахунок згуртованості і патріотизму.
«Сьогодні все найновіше, що є в цементній галузі, знаходиться у нас на підприємстві», – наголосив Микола Круць. – Чверть століття ми працюємо з іноземними фірмами. Всім велике спасибі, хто доєднався до цього масштабного будівництва. В окремі моменти тут працювало до 1,5 тисячі людей. Це колосальна робота. Люди тут працювали і вдень, і вночі», — зауважив він.
Голова правління заводу відзначив фірмові інгредієнти успіху. А це, за його словами, – 10 років праці, понад 2000 кваліфікованих працівників, понад 200 мільйонів доларів інвестицій, сучасні та енергоефективні технології, новітні способи контролю якості та екологічності продукції, понад 300 її найменувань, 2000 вагонів, які щодня завозять сировину та забирають готову продукцію, власні маневрові тепловози та любов до своєї справи.
На підприємстві використовують власну сировину, самі добувають та транспортують породу, мінімізуючи відходи завдяки внутрішньому обміну ресурсами між різними виробництвами. Підприємство – єдиний вітчизняний виробник безазбестових шиферних листів.
«Дуже важливо, що угодою про асоціацію скористалося багато українських виробників, у тому числі і ваше підприємство. Сьогодні, коли ми відкриваємо нову лінію, це символ того, що у нас йде економічний розвиток, його відродження. Я вдячний кожному з вас за те, що ви не словом, а ділом будуєте країну», — наголосив у своїй промові Президент України Петро Порошенко. Він привітав колектив заводу із тим, що завдяки запуску нової лінії виробництва тут додатково зможуть працювати 300 мешканців краю.
Петро Порошенко визнав внесок підприємства у відбудову України. Він зауважив, що цемент із Ямниці використовується на будівництві доріг, масштабних бюджетних і приватних об’єктів.
««Івано-Франківськцемент» – це гордість Прикарпаття і усієї країни. Тепер тут з’явилося ще 300 місць для спеціалістів. Саме цементом Франківщини будуються нові гуртожитки для військових та мости», – каже Петро Порошенко.
Червону кнопку як символ запуску нової лінії натиснули Президент України Петро Порошенко, віце-прем’єр Геннадій Зубко, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та голова правління ПрАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць.
Крім того, в рамках робочого візиту на Прикарпаття Президент України побував також на урочистій лінійці з нагоди свята останнього дзвоника в Ямницькому ліцеї. У самому Івано-Франківську Петро Порошенко відкрив новий корпус Прикарпатського центру репродукції. Цього ж дня глава держави відвідав і курортне Яремче, де взяв участь у Карпатському форумі регіонального розвитку.
Дмитро ГУСАК

ДОВІДКА

На сьогодні ПрАТ «Івано-Франківськцемент» є лідером цементної галузі з 54-річним досвідом роботи на ринку. За висновками Світового банку, воно входить у двадцятку найкращих (найтехнологічніших) цементних виробництв світу. На підприємстві виробляється кожна третя тонна українського цементу.
Крім цементу, підприємство продукує гіпсові в’яжучі та гіпсові медичні бинти, сухі будівельні суміші на цементній та гіпсовій основі, покрівельні листи волокнистоцементні та фіброцементні, комплектуючі вироби до них, а також понад 240 найменувань залізобетонних виробів.
Починаючи з 2001 року, підприємство активно інвестує кошти у найсучасніші енергозберігаючі технології виробництва цементу. За період з 2008 до 2018 року тут здійснили великомасштабну модернізацію всього виробництва і збудували три технологічні лінії потужністю понад 1 млн. тонн цементу у рік кожна. Третій етап переоснащення цементного виробництва відбувся у 2017—2018 роках. Фінансування будівництва здійснювалось у тісній співпраці зі Світовим банком, Європейським банком реконструкції та розвитку, Банком Данії, «Райффайзенбанком» (Австрія) та «Укрексімбанком». Підприємство експортує свою продукцію у 14 країн світу, зокрема Польщу, Румунію, Сербію, Угорщину, Хорватію, Латвію, Литву, Естонію, Білорусь, Казахстан, Молдову, Узбекистан.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники

Цитата тижня

ЦИТАТА ТИЖНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

03:44:12, 12 Грудень 2018

. Віктор ПИНЗЕНИК, екс-міністр економіки та міністр фінансів (двічі), народний депутат, фракція БП[...]

Трибуна депутата

Двір мрії у мікрорайоні Пасічна

Двір мрії у мікрорайоні Пасічна

08:56:13, 11 Листопад 2018

Андрій СТРОЇЧ,депутат Івано-Франківської міської ради, фракція ВО «Свобода» Відкриття сучасного д[...]

Vox Populi

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

06:35:28, 7 Липень 2017

Валерій Петрович, інженер-пенсіонер: – Навчитися культури поведінки, зрозуміти, що круто і модно бу[...]

КУРСИ ВАЛЮТ