КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Ближче до тіла

Уряд планує дозволити поховання померлих у парках і скверах

PohovanniaКабмін вніс до парламенту законопроект, яким передбачається надання дозволу на так зване біопоховання померлих у парках, лісопарках, скверах і на інших земельних ділянках. У пояснювальній записці до нього зазначається, що документ спрямований на дерегуляцію підприємницької діяльності у сфері ритуальних послуг, створення конкурентного середовища та розвиток такого різновиду поховань як кремація, а до переліку принципів діяльності у сфері поховань пропонується додати еколого-економічну ефективність використання земельних ресурсів.  А чому  б і ні? Кладовищ в Україні не вистачає.
(більше…)

Калуш туристичний

Хіба не здивування це викличе у більшості з нас?

KalushДеякі міста приречені бути відомими. Не про великі йдеться, як от Львів, Одеса чи Харків – тут усе зрозуміло. Але й невеликі містечка здобувають славу в силу різних обставин. Завдяки письменникам – Конотоп з гоголівською відьмою. Чи завдяки історії – Переяслав, який зробила знаним суперечлива військова рада. Чи завдяки давнім замкам-фортецям – Кам’янець-Подільський, Мукачево, Хотин. Чи завдяки природним дивам: Вилково як українська Венеція.
І у цьому переліку – Калуш.

(Закінчення. Поч. на 1 стор.)
Знаний як всесоюзна будова у 1960—1965 роках, як місце «хімії» – покарання за не надто серйозні правопорушення, як місто хіміків, потужного виробництва на «Хлорвінілі». І вже пізніше – як зона екологічного лиха, проголошена у 2010 році – наслідок того виробництва чи то пак його занепаду.
(більше…)

Якою має бути «нова українська школа»

031 вересня першокласників зустріне “Нова українська школа”. Такою назвою Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич охрестила реформу середньої освіти. Планують змінити підхід до учня, розширити свободу вибору вчителя та свободу дій адміністрації школи, а також встановити партнерські стосунки з батьками. Окрім того, навчальне середовище також має змінитися.

Як зазначено в Концепції “Нової української школи”, наша освіта застаріла. Наші учні здобувають застарілі знання, спосіб навчання не мотивує, навчальна програма переобтяжена теоретичним матеріалом, учителі застосовують старі методи. Також зростає розрив між учнем та вчителем у сфері технологій. Ці проблеми й покликана вирішити реформа освіти. “Нова українська школа” – це школа з сучасними формами, методами навчання. Це школа щасливих дітей, які з задоволенням ідуть до школи. Вони навчаються граючись, тому що провідною діяльністю якраз у цьому віці (6 років) є гра”, – пояснює Леся Загрійчук, тренер “Нової української школи”, вчитель-методист приватної школи-садка “Перша ластівка”.
(більше…)

Ремонти доріг набирають обертів

RemontyОдин з підрядників уже завершив визначений тендером обсяг ямкових ремонтів доріг. Про це повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

За його словами, одна підрядна організація уже завершила визначений тендером обсяг ямкових ремонтів дорожнього покриття вулиць Бандери, Івасюка та Надрічної. Ще дві підрядні організації продовжують працювати на своїх об’єктах. Ремонтують дороги і кілька бригад «Муніципальної дорожньої компанії». «За найближчі два-три тижні основний обсяг робіт з ямкового ремонту доріг буде виконаний і продовжуватимуться поточні ремонти»,– сказав М. Смушак.
(більше…)

Перший є, чекають решту

Pershyj Цього тижня до Івано-Франківська прибув перший з шести нових автобусів великого класу, однак на маршрут він виїде разом з іншими не раніше травня. Про це повідомив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.

За його словами, 12-метровий автобус «Богдан А70132» має низьку підлогу і пристосований для перевезення людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, загалом вміщує 106 пасажирів, має 30 сидінь і ще 76 пасажирів у його салоні зможуть комфортно їхати стоячи.
Решту п’ять аналогічних машин завод «Богдан» повинен доставити на підприємство до кінця квітня. Тож на лінію усі вони зможуть виїхати не раніше травня. Планується, що нові автобуси працюватимуть на маршруті № 27 «м-н «Каскад – вул. Пулюя», конкурс на обслуговування якого найближчим часом оголосить управління транспорту і зв’язку.
(більше…)

Три кити благоустрою

Відновлення покриття після розкопок, прибирання міста та інвентаризація люків – такі три пріоритети на найближчий період визначив у діяльності «Муніципальної інспекції з благоустрою» перший заступник міського голови Микола Вітенко.

Він зазначив, що весна прийшла пізно, тому зараз у місті треба активніше асфальтувати розкопки, приводити його до належного санітарного стану, а також провести обстеження стану люкового господарства.
«У вас є три напрямки роботи. Насамперед –  розкопки, щоб по 132 об’єктах попрацювати максимально. Друге питання – засмічення міста. І третє – люки, бо ситуація досить сумна, є випадки провалів та викрадення люків. Ну, а торгівля… Будемо боротися. Але в інших містах є практика, коли поліція вилучає товар, і це дієвий метод, а ми складаємо протокол, який відправляють у села, і на тому все», – зазначив перший віце-мер.
(більше…)

Беруть відповідальність на себе

На сьомий конкурс «Проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства» Івано-Франківської міської ради учасники подали 151 заявку.

Про це повідомив начальник експертно-аналітичного відділу міськради Станіслав Козлов. За його словами, цьогоріч на реалізацію проектів-переможців конкурсу у міському бюджеті передбачено 4,5 млн. грн. Він проводиться на умовах співфінансування, коли 70% коштів надає місто, а 30 – учасники конкурсу.
Найбільше проектів стосувалися теплової модернізації, заміни мереж, енергозбереження та покращення матеріально-технічної бази міських закладів освіти і культури. Зокрема, ОСББ та ЖБК подали на конкурс 80 проектів, з яких конкурсна комісія обрала 49 переможців, і міський бюджет профінансує їх виконання майже на три мільйони гривень.
(більше…)

Сторінка 1 з 355123456...50100150...Остання »

Цитата тижня

ЦИТАТА ТИЖНЯ

ЦИТАТА ТИЖНЯ

04:24:35, 4 Квітень 2018

Петро ПОРОШЕНКО, Президент України (В будь-якому разі) – Росія не обійдеться без української [...]

Трибуна депутата

Робимо все, щоб село Хриплин отримало нову школу

Робимо все, щоб село Хриплин отримало нову школу

04:18:54, 4 Квітень 2018

Галина КУНИЦЬКА, депутат Івано-Франківської міської ради, позафракційна Минуло два роки роботи[...]

Vox Populi

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

VOX POPULI: Що б ви порадили молодому поколінню, з огляду на ваш досвід?

06:35:28, 7 Липень 2017

Валерій Петрович, інженер-пенсіонер: – Навчитися культури поведінки, зрозуміти, що круто і модно бу[...]

КУРСИ ВАЛЮТ