КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Не дістанеться нікому?

«Квартирне питання» пересварило побратимів
На сесії міської ради виник конфлікт між двома об’єднаннями учасників АТО, які претендували на одну земельну ділянку для будівництва багатоповерхівки. Мова йде про ділянку на вул. Коновальця, 136-д, де зараз розташовується електропідстанція «Прикарпаттяобленерго».

Ще під час формування порядку денного сесії до депутатів міськради звернувся голова ГО «Воїни України» Всеволод Андрусів. Він розповів, що ця громадська організація створена рік тому з учасників бойових дій і зараз налічує 120 осіб. В основному вони займаються волонтерством і реабілітацією учасників АТО. Нещодавно організація подала заяву на виділення їй землі для будівництва багатоквартирного будинку для учасників бойових дій. Однак міськвиконком її не розглянув і вирішив надати землю Асоціації учасників АТО. Асоціація від неї відмовилися, тому В.Андрусів просив депутатів міськради все-таки надати її ГО «Воїни України». «Просимо надати нам цю земельну ділянку. Ми готові підтримувати всіх учасників бойових дій, але вважаємо, що наша організація теж має право на існування і монополії на виділення земельних ділянок для будівництва будинків для учасників АТО тільки через Асоціацію учасників АТО  не повинно бути», – сказав В. Андрусів. Його виступ завершився під вигуки «ганьба» від членів Асоціації, які теж прийшли на сесію.

Уже під час безпосереднього розгляду цього питання депутати надали слово голові Асоціації учасників АТО Василеві Андріїву. Він наголосив, що до Асоціації входять дев’ять організацій і у ній налічується 1180 учасників бойових дій з 1300, які є в Івано-Франківську, та закликав не втягувати хлопців, які захищали Україну від російської агресії, у політичні ігри. «У 2015-16 роках створювалися громадські організації з трьох-п’яти людей, 95% з яких зараз не ведуть активної діяльності, а ми реалізовуємо 18 проектів у різних напрямках. Я буду називати речі своїми іменами і вимагаю не втягувати учасників бойових дій у свої політичні ігри. Розділити нас не вдасться. Ми готові відмовитися від цієї ділянки і просимо там влаштувати громадський простір», – сказав В. Андріїв. Він також припустив, що за ініціативою виділення земельної ділянки для будівництва на вул. Коновальця ГО «Воїни України» насправді стоять правохоронні органи, які, за його словами, уже будують будинки на вулицях Дудаєва та Національної гвардії.
«В Івано-Франківську налагоджена показова співпраця між міською радою і учасниками АТО. Будь-яка агресія тут недоречна. Півтора року тому ми домовилися, що співпрацюватимемо з Асоціацією, створили відповідний механізм і прошу не допустити прецеденту, коли інші громадські організації претендують на земельні ділянки, бо це призведе до хаосу. Ми демонструємо повагу та розуміння і просимо цього від вас. Це основа нашої співпраці, – наголосив голова фракції ВО «Свобода» у міськраді Роман Онуфріїв. – Якщо ви відмовляєтеся від цієї ділянки, то у подальшому там не буде жодного житлового будівництва, а якийсь соціальний або інфраструктурний об’єкт».
Йому заперечив депутат від фракції БПП «Солідарність», учасник АТО Андріан Волгін. «Якщо не нам, то нікому. Нехай там буде сквер, – так говорити теж не можна, бо вони знайшли цю земельну ділянку, і я проситиму свою фракцію підтримати цей проект рішення», – сказав А. Волгін і заявив, що він відмовляється від виділеної йому Асоціацією квартири та передасть її своєму побратимові, який теж був у полоні. А депутат від фракції «УКРОП» Віталій Мерінов, який теж брав участить в АТО, запитав у представників міської виконавчої влади, чому вони самі не шукають і не виділяють земельних ділянок для будівництва будинків для учасників АТО. «Ви знаєте, де у місті є вільні земельні ділянки. Чому не запропонуєте їх для будівництва житла для воїнів АТО?».  Але його питання так і залишилося без відповіді.
Вислухавши позиції сторін, міський голова Руслан Марцінків закликав до компромісу та запропонував ГО «Воїни України» співпрацювати з Асоціацією. «Ситуація дуже неприємна. Потрібне об’єднання, треба знаходити компроміси і не виносити це все на люди. Співпрацюйте з Асоціацією, яка надасть квартири вашим хлопцям. Якщо ми надамо земельну ділянку вам, то створимо прецедент, і завтра  інші громадські організації претендуватимуть на виділення їм землі для будівництва будинків для учасників АТО», – сказав Р. Марцінків та запропонував наразі зняти це питання з розгляду.
Іван ГІРАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники