КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Не виконують зобов’язань

Комунальне підприємство «Електроавтотранс» не виконало умов інвестиційного договору про забезпечення з 1 липня обслуговування автобусного маршруту № 27 «м-н «Каскад» – вул. Пулюя» великогабаритними автобусами.

Про це повідомив начальник міського управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак. За його словами, на обслуговування цього маршруту великогабаритними автобусами планують оголосити новий конкурс, а до того часу призначити тимчасового перевізника. Відповідні проекти рішень управління винесе на розгляд наступного засідання міськвиконкому.
«Електроавтотранс» не виконав умов інвестиційного договору. Тому ми звернулися до всіх перевізників, щоб вони подали перелік великогабаритних автобусів із зазначенням реєстраційних номерів, які вони можуть надати для  обслуговування цього маршруту до проведення конкурсу», – сказав О. Ганчак.

Водночас, за словами керівника «Електроавтотрансу» Віталія Голутяка, підприємство не змогло виконати умови інвестиційного договору у передбачений термін з об’єктивних причин. Річ у тім, що оголошений тендер на закупівлю нових автобусів великого класу двічі не відбувся. Перший раз його довелося скасувати через збій у системі електронних закупівель під час внесення змін до тендерної документації на виконання зауваження Антимонопольного комітету, а другий раз – через відсутність учасників тендеру. Третій раз тендер вирішили не оголошувати, бо через подорожчання автобусів передбачених бюджетних призначень на придбання необхідної кількості рухомого складу все одно б не вистачило, а меншої кількості великогабаритних автобусів недостатньо для належного обслуговування маршруту.
Не поспішають виконувати умови інвестиційних договорів і приватні перевізники. Фактично великогабаритними автобусами обслуговується лише один маршрут – № 22. Справа по маршруту № 28, за словами О. Ганчака, перебуває в суді, а на обслуговування маршруту № 40 недавно провели новий конкурс, результати якого планують ввести в дію на наступному засіданні міськвиконкому. Фірма «Корида-Транс», яка його виграла, наразі запропонувала обслуговувати маршрут № 40 лише двома великогабаритними автобусами, а решту вісім, за умовами інвестиційного договору, має вивести на маршрут наступного року.  Двох великогабаритних автобусів, які мали б обслуговувати маршрут № 38, зараз теж нема, хоча, за словами О. Ганчака, на дату виконання умов інвестиційного договору вони у перевізника були і певний час на маршруті працювали.
Керівник управління транспорту і зв’язку також повідомив, що підготовлений проект рішення про внесення змін до умов проведення конкурсів на обслуговування автобусних маршрутів. Зокрема, за запропоновані перевізниками для роботи на міських маршрутах великогабаритні автобуси з низькою підлогою, пристосовані для перевезення людей з інвалідністю, додаватиметься один бал. Ще один бал під час проведення конкурсів додаватимуть перевізникам, які обладнають транспортні засоби системою озвучення маршрутів для зручності слабозорих людей. А ось з перевізників, які за три дні до проведення відповідного конкурсу не сплатять накладені на них у попередні періоди штрафи, будуть знімати по одному балу за кожну не сплачену штрафну санкцію.
Іван ГІРАК 

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники