КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Не виконують зобов’язань

Комунальне підприємство «Електроавтотранс» не виконало умов інвестиційного договору про забезпечення з 1 липня обслуговування автобусного маршруту № 27 «м-н «Каскад» – вул. Пулюя» великогабаритними автобусами.

Про це повідомив начальник міського управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак. За його словами, на обслуговування цього маршруту великогабаритними автобусами планують оголосити новий конкурс, а до того часу призначити тимчасового перевізника. Відповідні проекти рішень управління винесе на розгляд наступного засідання міськвиконкому.
«Електроавтотранс» не виконав умов інвестиційного договору. Тому ми звернулися до всіх перевізників, щоб вони подали перелік великогабаритних автобусів із зазначенням реєстраційних номерів, які вони можуть надати для  обслуговування цього маршруту до проведення конкурсу», – сказав О. Ганчак.

Водночас, за словами керівника «Електроавтотрансу» Віталія Голутяка, підприємство не змогло виконати умови інвестиційного договору у передбачений термін з об’єктивних причин. Річ у тім, що оголошений тендер на закупівлю нових автобусів великого класу двічі не відбувся. Перший раз його довелося скасувати через збій у системі електронних закупівель під час внесення змін до тендерної документації на виконання зауваження Антимонопольного комітету, а другий раз – через відсутність учасників тендеру. Третій раз тендер вирішили не оголошувати, бо через подорожчання автобусів передбачених бюджетних призначень на придбання необхідної кількості рухомого складу все одно б не вистачило, а меншої кількості великогабаритних автобусів недостатньо для належного обслуговування маршруту.
Не поспішають виконувати умови інвестиційних договорів і приватні перевізники. Фактично великогабаритними автобусами обслуговується лише один маршрут – № 22. Справа по маршруту № 28, за словами О. Ганчака, перебуває в суді, а на обслуговування маршруту № 40 недавно провели новий конкурс, результати якого планують ввести в дію на наступному засіданні міськвиконкому. Фірма «Корида-Транс», яка його виграла, наразі запропонувала обслуговувати маршрут № 40 лише двома великогабаритними автобусами, а решту вісім, за умовами інвестиційного договору, має вивести на маршрут наступного року.  Двох великогабаритних автобусів, які мали б обслуговувати маршрут № 38, зараз теж нема, хоча, за словами О. Ганчака, на дату виконання умов інвестиційного договору вони у перевізника були і певний час на маршруті працювали.
Керівник управління транспорту і зв’язку також повідомив, що підготовлений проект рішення про внесення змін до умов проведення конкурсів на обслуговування автобусних маршрутів. Зокрема, за запропоновані перевізниками для роботи на міських маршрутах великогабаритні автобуси з низькою підлогою, пристосовані для перевезення людей з інвалідністю, додаватиметься один бал. Ще один бал під час проведення конкурсів додаватимуть перевізникам, які обладнають транспортні засоби системою озвучення маршрутів для зручності слабозорих людей. А ось з перевізників, які за три дні до проведення відповідного конкурсу не сплатять накладені на них у попередні періоди штрафи, будуть знімати по одному балу за кожну не сплачену штрафну санкцію.
Іван ГІРАК 

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники