КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

07:19:55, 8 Серпень 2017

У Хмельницькому закінчився чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Вероніка[...]

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

01:34:58, 8 Серпень 2017

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабін[...]

Не виконують зобов’язань

Комунальне підприємство «Електроавтотранс» не виконало умов інвестиційного договору про забезпечення з 1 липня обслуговування автобусного маршруту № 27 «м-н «Каскад» – вул. Пулюя» великогабаритними автобусами.

Про це повідомив начальник міського управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак. За його словами, на обслуговування цього маршруту великогабаритними автобусами планують оголосити новий конкурс, а до того часу призначити тимчасового перевізника. Відповідні проекти рішень управління винесе на розгляд наступного засідання міськвиконкому.
«Електроавтотранс» не виконав умов інвестиційного договору. Тому ми звернулися до всіх перевізників, щоб вони подали перелік великогабаритних автобусів із зазначенням реєстраційних номерів, які вони можуть надати для  обслуговування цього маршруту до проведення конкурсу», – сказав О. Ганчак.

Водночас, за словами керівника «Електроавтотрансу» Віталія Голутяка, підприємство не змогло виконати умови інвестиційного договору у передбачений термін з об’єктивних причин. Річ у тім, що оголошений тендер на закупівлю нових автобусів великого класу двічі не відбувся. Перший раз його довелося скасувати через збій у системі електронних закупівель під час внесення змін до тендерної документації на виконання зауваження Антимонопольного комітету, а другий раз – через відсутність учасників тендеру. Третій раз тендер вирішили не оголошувати, бо через подорожчання автобусів передбачених бюджетних призначень на придбання необхідної кількості рухомого складу все одно б не вистачило, а меншої кількості великогабаритних автобусів недостатньо для належного обслуговування маршруту.
Не поспішають виконувати умови інвестиційних договорів і приватні перевізники. Фактично великогабаритними автобусами обслуговується лише один маршрут – № 22. Справа по маршруту № 28, за словами О. Ганчака, перебуває в суді, а на обслуговування маршруту № 40 недавно провели новий конкурс, результати якого планують ввести в дію на наступному засіданні міськвиконкому. Фірма «Корида-Транс», яка його виграла, наразі запропонувала обслуговувати маршрут № 40 лише двома великогабаритними автобусами, а решту вісім, за умовами інвестиційного договору, має вивести на маршрут наступного року.  Двох великогабаритних автобусів, які мали б обслуговувати маршрут № 38, зараз теж нема, хоча, за словами О. Ганчака, на дату виконання умов інвестиційного договору вони у перевізника були і певний час на маршруті працювали.
Керівник управління транспорту і зв’язку також повідомив, що підготовлений проект рішення про внесення змін до умов проведення конкурсів на обслуговування автобусних маршрутів. Зокрема, за запропоновані перевізниками для роботи на міських маршрутах великогабаритні автобуси з низькою підлогою, пристосовані для перевезення людей з інвалідністю, додаватиметься один бал. Ще один бал під час проведення конкурсів додаватимуть перевізникам, які обладнають транспортні засоби системою озвучення маршрутів для зручності слабозорих людей. А ось з перевізників, які за три дні до проведення відповідного конкурсу не сплатять накладені на них у попередні періоди штрафи, будуть знімати по одному балу за кожну не сплачену штрафну санкцію.
Іван ГІРАК 

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники