КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Не залишаючи нащадкам

liskombinatМіська рада вирішила продати землю підприємства, на якому працював мер
Майже 4,5 га землі Івано-Франківського лісокомбінату на вулиці Шота Руставелі, 1, що практично у центрі міста, поблизу шляхопроводу на вул. Незалежності, продадуть ТОВ «ЄТГ-Карпати» всього за 3 млн. 366 тис. 74 грн. (без ПДВ).
Проект рішення, в якому зазначено, що цю земельну ділянку продають «для обслуговування адміністративно-виробничих будівель», на розгляд сесії міськради винесли вдруге. Кілька місяців тому окремі депутати виступили категорично проти її продажу за такою ціною і наполягали залишити цю землю у комунальній власності міста для майбутніх поколінь, які зможуть її використати з більшою користю для громади чи принаймні продати за ринковою ціною. «Ми тоді говорили, що не піддаємо сумніву експертну оцінку землі, але вважаємо, що цю землю треба залишити нащадкам, – нагадав колегам депутат фракції «Громадянська позиція – Громадський форум» Володимир Чорноус. – Колись методика оцінки земель зміниться і її можна буде продати за ринковою ціною. Але чиновники міськвиконкому вдали, що нас не зрозуміли, провели додаткове рецензування експертної оцінки і повторно виносять це питання».

Натомість депутат фракції «За зміни у Івано-Франківську» Сергій Борзов зазначив, що тепер цю земельну ділянку пропонується продати уже без розстрочення платежу, і ці гроші поповнять міський бюджет уже зараз. «Фірма має право власності на виробничі приміщення на цій землі і хоче її викупити. Гроші сьогодні, це не ті гроші, що завтра. У бюджеті не вистачає коштів для фінансування видатків уже зараз», – додав він. «Коли ми обговорювали виконання бюджету, то вимагали підвищити показники від продажу землі. Казали, що викуп землі під нерухомістю буде вітатися, – нагадав голова бюджетної комісії, голова фракції ВО «Свобода» Роман Онуфріїв. –  І ось нарешті виконавчі органи почали працювати в цьому напрямку. Є конкретний результат».
«Я працював там і добре знаю цю територію, – звернувся до депутатів міський голова Віктор Анушкевичус. –  Там адміністративний корпус, інструментальний, паркетний, декоративний і експериментальний цехи, автогосподарство, цех нестандартного обладнання і так далі. Це виробництво. Якби не було права власності на приміщення, тоді ще можна про щось говорити, а так…». «Чотири гектари за п’ятсот доларів! То виробництво довго не проіснує. Все це може бути знесено і забудовано», –  висловив думку депутатів фракції ВО «Батьківщина» Ярослав Бачкур.
«ТОВ «ЄТГ-Карпати» не є виробничим підприємством. Згідно з даними єдиного держреєстру, його діяльність –  це надання в оренду нерухомого майна і посередництво у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. 95% статутного капіталу фірми належить офшорній компанії. Ми не знаємо, кому насправді продаємо землю громади. Вкотре закликаю вас подбати не лише про власні інтереси, а й про інтереси громади міста, – знову звернувся до колег В.Чорноус. –  Що ми залишимо наступним поколінням івано-франківців, якщо зараз наповнимо бюджет проїдання мізерними коштами від продажу гектарів міської землі?».
Але це запитання залишилось без відповіді, а більшість колег до думки В.Чорноуса не прислухалась. 35 депутатів проголосували «за» продаж земельної ділянки і лише двоє з фракції ВО «Батьківщина» – «проти». Ще один депутат при голосуванні утримався.  

Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники