КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Нешекспірівські пристрасті

teatr-50Івано-Франківський драмтеатр вкотре взявся за провокацію. Цього разу на сцені театру постала сатирична комедія «Гамлет у гострому соусі». Це було непросте рішення режисера та директора театру, бо йому передувало чимало дискусій. Зрештою, керівництво вирішило, що академічний «Гамлет» ще матиме свій час для виходу на сцену. Прем’єра вистави, котра відбулася минулої неділі, підтверджує, що постановка має право на життя і, очевидно, користуватиметься попитом.
Щодо попиту на театр, то за два місяці обидва зали театру переповнені, про що свідчить театральна каса. На багато вистав важко потрапити, не придбавши квитки заздалегідь. Вистава із Ірмою Вітовською у головній ролі не дає спокійно жити ані нашим краянам, ані шанувальникам театру в інших містах, куди відправляється на гастролі арт-проект «Оскар і Рожева пані».

«Місто переживає черговий театральний бум. Це свідчить про рівень режисури, акторської майстерності і загалом роботи усього творчого складу театру, – каже директор драмтеатру Ростислав Держипільський. – Для того, аби впливати на суспільні процеси, не обов’язково бути у столиці. Це можна робити у себе, створюючи якісний продукт і привертаючи увагу суспільства».
«Оскар і Рожева пані» настільки став популярним, що квитків на виставу придбати нереально. В театрі вдалися навіть до непопулярного кроку – зробили додаткову виставу на 14 грудня. Тож, як мінімум, три театральні вечори поспіль матимуть гарантований аншлаг.
Популярності театру додає і те, що актори активно знімаються в українських кінострічках. Через їхню зайнятість доводиться змінювати репертуар, підлаштовуватися під акторів. Такі приємні клопоти, на думку керівника театру, приведуть до чергового сплеску уваги зі сторони глядача.
Новим віянням театру стала сатирична комедія «Гамлет у гострому соусі». Це не відомий класичний сюжет, який ставить питання про добро і зло, піднімає високі морально-етичні питання і намагається їх вирішити. «Італійський комедіограф пожартував із нами. Він використав шекспірівський сюжет доволі службово. Крім того, він виводить на перший план актуальну для нас тему стосунків народу і влади. Основний конфлікт полягає не в естетичних пошуках Гамлета і його роздумах про життя, а у складних, суперечливих, доволі загострених стосунках влади і народу, – ділиться авторським баченням режисер постановки Орест Пастух. – Сюжет не настільки серйозний. У виставі можна під кривим дзеркалом побачити вади персонажів, котрі їх і гублять».
П’єса італійського драматурга Альдо Ніколаї «Гамлет у гострому соусі» є гумористичним переспівом найвідомішого твору Шекспіра. Тут сюжет і герої обігруються зовсім несподівано. У цьому творі показано, як усі інтриги зав’язуються на королівській кухні з легкої руки ображеного кухаря.
Драматург не церемонився із персонажами королівської знаті. У них виникають пікантні взаємини, які часто стають причиною їхніх конфліктів.
«Напевно, немає театру, який би не прагнув поставити «Гамлета» Шекспіра. Я ж думаю, що тепер ті, хто не читав, а тільки дивився нашу комедію, захоче порівняти із класикою і обов’язково читатиме шекспірівського «Гамлета», – зізнається директор театру.
Мар’ян ПАСТУЩИН

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники