КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Нова схема руху – нові проблеми

…Так, громада хотіла змін у транспорті, щоб припинився той дерибан маршрутів, корупція, бардак, який існував з зупинками, з дорогами, з хамством, з недотриманням графіків, але… Чому тепер, щоб добратись до роботи/до дому, мені необхідно витратити 16 грн., а не 8, як раніше? Їхати з пересадкою це припустимо? Хіба що для вас, шановна владо. Пенсіонери, інваліди, студенти, хворі думають інакше. І таких з 01.01.2016 р. величезна кількість Заробітну платню ніхто нам не підвищує, навпаки, у моїй кишені вже давно господарює  пан А. Яценюк та його посіпаки типу Гонтарєвої, Яресько, Абромавичуса, Демчишина і так далі.

У чому ж суть змін? Громадяни не задоволені «нерівномірністю забезпечення мікрорайонів автобусами». Це дуже  суттєво, хто ж сперичається. Але проблему вирішують дуже просто – знімають 57 % автобусів . Ну хто міг придумати, що таке рішення приведе до розвитку громадського транспорту? Наповнити місто «віртуальними» автобусами класу «А», які будуть курсувати «через день на третій». Їх контролювати все одно ніхто не буде. Адже не буде важелів впливу на покриття доріг, на запчастини, на неякісне пальне, на вузькі вулиці і ще на решта 100 причин, які придумають перевізники для недотримання графіку. Ломити легше, ніж будувати.
Як на мене, більшого розвитку транспорту, зокрема громадського, принесла би побудова в Івано-Франківську багатоповерхової парковки, на кшталт таких, які побудовані у Буковелі. (Щодо багаторівневої парковки, то на оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків повідомив, що є кілька інвесторів, які готові взятися за її облаштування біля адмінбудівлі на Грушевського – «ЗК»).
І ще, а чи не можна було би врешті збудувати нову гілку тролейбусних контактних мереж, наприклад по вул. «Є. Коновальця», ось це був би розвиток. Боюсь бути не точним, але років 10 нових гілок не будували.
Нещодавно мерія хотіла відрегулювати  рух на одному так званому «вузькому місці» – дві зупинки біля базару, розташованих одна від одної на відстані 150-200 м. Розповсюдили вказівки водіям. А вони як зупинялись, так і зупиняються. На зауваження пасажирів відповідали грубо, зневажливо. Закрадається думка, що з боку влади не було жодного  відчутного контролю за виконанням відповідного розпорядження.
Не так давно попередня міська влада підвищила ціну за проїзд у автобусах до 4 грн. Виправдовуючи цей крок, обіцяла нове відношення до пасажирів з боку перевізників, нову форму водіям і ще GPS навігацію для зручності. Минуло 6 місяців, а хто в автобусах дає квитки? GPS система «сира», не вдосконалена, вона і на початку працювала через раз. Влада самоусунулась від процесу контролю, через що все і вмерло, квиток в автобусі нонсенс, GPS – забули що це таке.
…Вузькі місця… Біда з ними, але… Наприклад вулиця Січових стрільців. Владо, ну дай хоча б команду дорожнім службам забрати знак «зупинка заборонена», а то той знак підриває ваш авторитет. Знак стоїть, але ніхто на нього не реагує, в тому числі і ДАІ, адже там припарковано в більшості автомобілі податківців. Податкова – це ж свята корова, з податковою сваритись страшно, ще, не дай Бог, перевірить роботу, власний бізнес. А не простіше було би  реально заборонити стоянку на вулиці Січових стрільців? І не було би «вузького місця», і автобуси могли б їхати по проїжджій частині дороги, а не по пішохідній, наражаючи пішоходів на травматизм. Чому проблеми податківців і паркування  їх машин ви вирішуєте через кишеню пересічних громадян?
Шановна владо, зберіться якось всі разом і спробуйте доїхати з вул. Г. Хоткевича або з  Пасічної в психлікарню №3 (вул. Медична, 15) на 8.00 ранку. І повірте мені, ви будете знати все про себе, про свої реформи у громадському транспорті і відкриєте для себе багато нового.
Ярослав БЛОШЕНКО, мешканець м.Івано-Франківська

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники