КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Новий європейський менеджмент «Мрії» збереже та розвиватиме компанію

Минулого тижня в агрохолдингу «Мрія» відбулися зміни у керівництві. На роль керівництва агрохолдингом обрали досвідчених топ-менеджерів, які, з одного боку, добре обізнані з тим, як працює український аграрний сектор, а з іншого – з європейськими та міжнародними підходами до розвитку компанії.
Генеральним директором «Мрії» призначено Саймона Чернявського, який раніше був генеральним директором агропромислового холдингу HarvEast. Фінансовим директором – Тона Хулса, який з 2007 року обіймав посаду фіндиректора компанії Allseeds і Зерноторговельної компанії в Україні. Операційним директором – Віктора Кухарчука, який протягом останніх 5 років працював директором з виробництва в компанії TrigonAgri (Данія), що володіє сільськогосподарськими активами в Україні, Естонії та Росії.


Час змін – поштовх  до розвитку компанії
В перший день своєї роботи новий генеральний директор «Мрії» Саймон Чернявський провів зустріч з колективом, на якій обговорив з працівниками першочергові цілі і завдання на шляху до розвитку компанії: якісне і своєчасне проведення посівної кампанії, що стане першим кроком повернення компанії її лідируючих позицій в сільськогосподарській галузі України.
« Основним завданням нового керівництва є відновлення лідируючих позицій «Мрії», її операційної діяльності і побудова сильної компанії за європейськими стандартами: з прозорим управлінням, активною співпрацею з громадами, в яких ми працюємо, і своєчасною оплатою податків на їх користь, чітким виконанням зобов’язань перед працівниками і пайовиками. Ми продовжимо інвестувати в сучасні аграрні технології і розвиток працівників, що є основою для для подальшої операційної діяльності компанії», — коментує Саймон Чернявський.
Водночас він зазначив, що, розуміючи історію розвитку агрохолдингу «Мрія», в управлінні робитиметься важливий акцент на те, щоб «зберегти українську душу компанії, турбуючись про регіон, створюючи достойні робочі місця для селян, впроваджуючи соціальні програми. Компанія буде брати активну фінансову участь у розвитку територій своєї присутності. Своєчасно і в повному обсязі виконуючи всі зобов’язання перед пайовиками і місцевими громадами, ми зможемо повернути «Мрії» довіру і репутацію надійного партнера.
«У «Мрії» починається нова історія ще сильнішої та ефективнішої компанії. І попри те, що останнім часом багато конкурентів намагались скористатись тимчасовими труднощами компанії, навмисне поширюючи неправдиву інформацію, хочу запевнити, що всі землі будуть в обробітку, паї виплачені. Ми започаткуємо новий виток розвитку «Мрії», що стане поштовхом для створення прогресивної та успішної аграрної компанії у наступні 5-10 років»,  – зазначив Саймон Чернявський.

Про Саймона Чернявського
Новий генеральний директор «Мрії» Саймон Чернявський має понад 20-річний досвід роботи в країнах СНД на керівних посадах в аграрному секторі і сфері товарів масового споживання та роздрібної торгівлі. Отримав ступінь бакалавра міжнародних відносин і російської мови в коледжі Вассар (США) і ступінь МВА в міжнародній бізнес-школі Insead.
«Мої батьки — українські емігранти з Одеси. Дід емігрував ще до революції, він був музикантом, віолончелістом, і свого часу поїхав до Лондона вчитись у консерваторії. Проте в мене завжди було бажання повернутись на батьківщину своїх прадідів, з юнацького віку вивчав мови. Мені цікаво було дізнатись більше про своє коріння, і ось я вже шість років живу і працюю в Україні, тут ростуть мої діти – три донечки.
Моя мрія – побудувати в Україні показову аграрну компанію, за всіма міжнародними стандартами, щоб до нас приїжджали люди з усього світу, і ми мали чим поділитися. Щоб кожен житель регіону, де працює компанія, пишався тим, що працює в такій компанії, відчував себе частиною «Мрії», – каже Саймон Чернявський.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники