КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Імунітет на весь рік

Імунітет на весь рік

09:43:12, 6 Червень 2018

З настанням літа усі ми прагнемо поласувати корисними ягодами і фруктами, котрі містять багато вітам[...]

Три відзнаки відомого прозаїка

Три відзнаки відомого прозаїка

10:52:23, 6 Червень 2018

Відбулося нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2018». Два ро[...]

No thumbnail available

Перепони інвестиціям

10:46:07, 6 Червень 2018

У Івано-Франківську бракує великих земельних ділянок та вільних виробничих площ, які б можна було за[...]

Майже готова

Майже готова

09:56:42, 6 Червень 2018

Вулицю Станіславську після капітального ремонту відкриють через два тижні. Про це повідомив директо[...]

Місто квітне і зеленіє

Місто квітне і зеленіє

09:54:39, 6 Червень 2018

За три останні роки в Івано-Франківську посадили 1927 дерев та чотири тисячі кущів, з яких не прижил[...]

No thumbnail available

Зміна вивісок

09:49:22, 6 Червень 2018

На позачерговій сесії депутати міської ради змінили назви однієї комунальної установи та трьох навча[...]

Надмірна старанність

Надмірна старанність

06:29:06, 6 Червень 2018

В сучасному Івано-Франківську час від часу виникають скандали через примусове збирання грошей з бать[...]

No thumbnail available

Злодій під ліжком

06:27:40, 6 Червень 2018

У 1904 р. мешканець Богородчан Маркус Проппер приїхав до Станиславова і зупинився в готелі «Європейс[...]

Офіційно представлений

Олега Гончарука публічно відрекомендували на посаді голови ОДА

IMG_1171
Кадровий указ Президента від  9 вересня 2014 року про призначення Олега Гончарука головою ІФОДА зачитав перший заступник глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко. Попутно він озвучив проблеми регіону, на яких новопризначеному керівнику слід максимально зосередити зусилля.
«Це питання доріг, виплати заробітної плати, питання лісу та надр, – зазначив Геннадій Зубко. – Найбільше звернень, які надходять в АП з Івано-Франківщини, це якраз питання роботи і виплати заробітної плати. І ще як можна експортувати кругляк з області, практично його не обробляючи? Це питання номер один, яке треба піднімати на державному рівні. Цей факт має стимулювати і нового керівника».

Крім того, Геннадій Зубко порадив новому главі області бути «цинічним до себе, до родини, до працівників». «Єдине, до чого він не має бути цинічним, це до державних інтересів та інтересів громади», – додав перший заступник глави АП.
Екс-очільник регіону Андрій Троценко під час своєї промови, передаючи обласну «естафету» Олегу Гончаруку,  подякував за підтримку усім своїм підлеглим «від першого заступника до рядового службовця» та побажав наступнику успіхів на посаді.
«Перебуваючи на цій посаді, я з першого дня мав відчуття, що взяв на плечі важезну колоду, яку не маю права опустити, – зізнався Андрій Троценко. – Тому, Олеже Романовичу, передаю її вам  з рук у руки. Беріть  і несіть. Бажаю вам здоров’я, величезної сили духу і віри в те, що ви можете зробити».
Також Андрій Троценко запевнив, що з обласного політикуму іти не збирається й надалі працюватиме у статусі депутата обласної ради – голови постійної  комісії з питань екології.
Сам щойно представлений голова ОДА у своєму слові висловив сподівання на підтримку громади та «реальну роботу».
«Багатьох цікавить, які завдання поставлені переді мною, – звернувся із трибуни до присутніх на церемонії Олег Гончарук. – Так от, основне очевидне одне: в нас за вікном війна, і ми повинні мобілізувати, об’єднатися та навести порядок в першу чергу поміж собою. Я прийшов сюди не для того, щоб  комусь щось довести чи комусь сподобатись. А щоб робити реальну роботу. Я маю чіткий план і буду спрямовувати на його виконання всі свої зусилля», – запевнив Олег Гончарук.  
Також він пообіцяв дати детальний брифінг після ознайомлення з посадою та змістовно розповісти, в якому стані зараз область і своє бачення вирішення першочергових питань. «І лише тоді я буду брати на себе якісь зобов’язання та обіцянки», – уточнив губернатор.  
Відповідаючи на запитання стосовно своєї політичної кар’єри, Олег Гончарук переконував, що тільки-но приступивши до губернаторських обов’язків, вийшов із партії «Солідарність», членом якої був.
«Моє перебування на посаді – це не кон’юнктурне і не політичне рішення, – стверджував Олег Гончарук. – Це виключно переконання Петра Олексійовича Порошенка. Відповідно, одним з ключових факторів, мені була надана повна влада у формуванні команди».
«Щодо призначення на кожну посаду, в тому числі і моїх заступників, які, до речі, я не виключаю, можливо, залишаться, буде конкурс, – вів далі новопризначенець. – І лише коли буде сформоване ядро команди, я буду говорити про подальші кроки».
Нагадаємо, новий голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук до призначення працював генеральним директором кондитерського підприємства ТОВ «Лігос», є депутатом Івано-Франківської міськради від «Фронту змін» Арсенія Яценюка. Після президентських виборів Олег Гончарук приєднався до партії Президента Петра Порошенка, увійшов у фракцію «Блок Петра Порошенка» в міській раді.
Оксана ГЛУШКЕВИЧ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники