КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

Олег ГОНЧАРУК: «Чесній людині боятись нема чого»

Зважаючи на те, що назбиралося чимало запитань, на котрі голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук хотів би дати відповідь, очільник області вирішив поспілкуватися із представниками ЗМІ та розставити усі крапки над «і».
Про прокурора
Зустрічі із пресою передувала історія із головним прокурором області Ігорем Настасяком. Той публічно відреагував на спілкування голови Одеської ОДА Михаїла Саакашвілі із правоохоронними органами.
Настасяк піддав критиці манеру спілкування екс-президента Грузії з прокурором Одещини, зауваживши у соцмережі, що на Івано-Франківщині подібна «привселюдна порка» є неможливою, оскільки голова Івано-Франківської ОДА, на відміну від свого одеського колеги, з прокурором радиться, а в іншому випадку він може стати «клієнтом» прокуратури.

Отож, у розрізі «Саакашвілі – Настасяк» пан Гончарук був відвертим і стриманим.
«Людина зі здоровим глуздом сказала  би, що дійсно так воно і є. Ні, так не є.
Я розмовляв з паном Настасяком. Ігор Іванович вибачився переді мною і в першу чергу щодо слів, котрі стосувалися мене. Він сказав, що журналісти не зовсім близько до тексту виклали його слова», – зауважив Олег Гончарук.
Керівник області пояснив, що у будь-якого прокурора є дві категорії людей – законопослушні і незаконопослушні. Клієнти є в інших структурах. А тому він не може стати клієнтом прокурора. «Я раджуся і виконую вказівки  однієї людини. Це Президент України Петро Порошенко», – наголосив голова ОДА.
Прокуратура, як і правоохоронні органи, на переконання голови ОДА, мали би «більше виконувати свою роботу і менше спілкуватися у публічній площині, тим більше даючи оцінку діям людей». Саакашвілі, за словами Олега Романовича, має підстави говорити про корупцію, її викорінення, зміни.
«Я не консультуюся із паном Настасяком, але в силу своїх службових повноважень я спілкуюся з ним. Запитання і консультація – це різні речі. Я не консультуюся з жодним представником силових структур», – вкотре спростував слова прокурора керівник ОДА.
На запитання, чи не стане цей інцидент причиною для можливого звільнення прокурора, Олег Гончарук зауважив, що не буде просити зміни прокурора. «Це емоції і слова, котрі не є приводом для звільнення», – підсумував голова облдержадміністрації. Реальним приводом для такої зміни можуть бути хіба що перепони для ведення бізнесу.
А що стосується дій новопризначеного керманича Одещини, то Олег Гончарук запевнив: «Я погоджуюсь із Саакашвілі на 100 відсотків. Для того, щоб інвестор прийшов і почав займатися бізнесом, треба перестати боятися. Хай бояться інші, а чесній людині боятись нема чого».

Про інвестиції
«У нас надзвичайно серйозна проблема із усім комплексом у Калуші. Ведуться перемовини із італійцями на державному рівні. Ми докладаємо максимум зусиль для того, аби інвестор зайшов у Калуський район», – заручився підтримкою народних депутатів голова ОДА у питанні розвитку промисловості на Прикарпатті. Тим часом, за його словами, інші підприємства із іноземними інвестиціями продовжують нарощувати виробництво. У вівторок у Городенці було підписано меморандум про будівництво біогазового заводу. Компанія «Електролюкс» на сьогодні знайшла точки дотику і продовжує свою роботу. Великі надії покладають на співпрацю з інвесторами і на ВО «Карпати».
Про фортифікації
Заступник голови ОДА Володимир Кушнір поїхав на Донеччину. Там наші будівельники завершують спорудження фортифікаційних споруд. За кожним об’єктом закріплені райони, а тому, як повідомив голова облдержадміністрації, станом на сьогодні вже виконано 95 відсотків усіх робіт. І згідно з планом, усі споруди можуть бути здані вже 1 липня.
«Інформація, котра передавалася з вогневих рубежів, не відповідала дійсності на 100 відсотків. Така ж ситуація і щодо відправки лісу. На схід поїхало 53 вагони лісу. Володимир Кушнір їде, щоби розібратися, хто відправив некондиційний ліс. Об’єкти будуть повністю придатними, залишається тільки питання укріплення траншей», – зауважив голова ОДА.

Про дороги
Чи не найболючішим для голови ОДА на сьогодні залишається ремонт доріг.
«У нас є 540 кілометрів доріг. Ви бачили, що робиться із дорогами у гірській місцевості? Я вже не говорю про рівнинні дороги», – риторично акцентував увагу Олег Гончарук на головній проблемі.
Голова облдержадміністрації запевнив у присутності керівника Служби автомобільних доріг в області Миколи Проціва, що вже у серпні буде розпочато обіцяний ремонт дорожнього полотна. Усі роботи планують завершити у жовтні. Ділянку дороги на Львів ремонтуватимуть за тією ж технологією, за якою робили Набережну.
Також Олег Романович згадав ремонт вулиці Набережної в Івано-Франківську і наголосив: «Я докладу всі зусилля, щоби в серпні питання Набережної було зняте. Я не буду більше нікого, причетного до будівництва Набережної, зводити. Вони себе нормально зведуть у жовтні місяці. Я вже змучився всіх зводити. Потім ніхто ні за що не відповідає».
«Якби не ініціатива народних депутатів, на Івано-Франківську область ніколи б не зайшла така сума коштів. 425 мільйонів будуть вкладені у якісні дороги. І вони до жовтня будуть закінчені», – підсумував голова облдержадміністрації. У той же час він застеріг, що повторення ситуації із Набережною не потерпить.

Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники