КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Олег ГОНЧАРУК: «Чесній людині боятись нема чого»

Зважаючи на те, що назбиралося чимало запитань, на котрі голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук хотів би дати відповідь, очільник області вирішив поспілкуватися із представниками ЗМІ та розставити усі крапки над «і».
Про прокурора
Зустрічі із пресою передувала історія із головним прокурором області Ігорем Настасяком. Той публічно відреагував на спілкування голови Одеської ОДА Михаїла Саакашвілі із правоохоронними органами.
Настасяк піддав критиці манеру спілкування екс-президента Грузії з прокурором Одещини, зауваживши у соцмережі, що на Івано-Франківщині подібна «привселюдна порка» є неможливою, оскільки голова Івано-Франківської ОДА, на відміну від свого одеського колеги, з прокурором радиться, а в іншому випадку він може стати «клієнтом» прокуратури.

Отож, у розрізі «Саакашвілі – Настасяк» пан Гончарук був відвертим і стриманим.
«Людина зі здоровим глуздом сказала  би, що дійсно так воно і є. Ні, так не є.
Я розмовляв з паном Настасяком. Ігор Іванович вибачився переді мною і в першу чергу щодо слів, котрі стосувалися мене. Він сказав, що журналісти не зовсім близько до тексту виклали його слова», – зауважив Олег Гончарук.
Керівник області пояснив, що у будь-якого прокурора є дві категорії людей – законопослушні і незаконопослушні. Клієнти є в інших структурах. А тому він не може стати клієнтом прокурора. «Я раджуся і виконую вказівки  однієї людини. Це Президент України Петро Порошенко», – наголосив голова ОДА.
Прокуратура, як і правоохоронні органи, на переконання голови ОДА, мали би «більше виконувати свою роботу і менше спілкуватися у публічній площині, тим більше даючи оцінку діям людей». Саакашвілі, за словами Олега Романовича, має підстави говорити про корупцію, її викорінення, зміни.
«Я не консультуюся із паном Настасяком, але в силу своїх службових повноважень я спілкуюся з ним. Запитання і консультація – це різні речі. Я не консультуюся з жодним представником силових структур», – вкотре спростував слова прокурора керівник ОДА.
На запитання, чи не стане цей інцидент причиною для можливого звільнення прокурора, Олег Гончарук зауважив, що не буде просити зміни прокурора. «Це емоції і слова, котрі не є приводом для звільнення», – підсумував голова облдержадміністрації. Реальним приводом для такої зміни можуть бути хіба що перепони для ведення бізнесу.
А що стосується дій новопризначеного керманича Одещини, то Олег Гончарук запевнив: «Я погоджуюсь із Саакашвілі на 100 відсотків. Для того, щоб інвестор прийшов і почав займатися бізнесом, треба перестати боятися. Хай бояться інші, а чесній людині боятись нема чого».

Про інвестиції
«У нас надзвичайно серйозна проблема із усім комплексом у Калуші. Ведуться перемовини із італійцями на державному рівні. Ми докладаємо максимум зусиль для того, аби інвестор зайшов у Калуський район», – заручився підтримкою народних депутатів голова ОДА у питанні розвитку промисловості на Прикарпатті. Тим часом, за його словами, інші підприємства із іноземними інвестиціями продовжують нарощувати виробництво. У вівторок у Городенці було підписано меморандум про будівництво біогазового заводу. Компанія «Електролюкс» на сьогодні знайшла точки дотику і продовжує свою роботу. Великі надії покладають на співпрацю з інвесторами і на ВО «Карпати».
Про фортифікації
Заступник голови ОДА Володимир Кушнір поїхав на Донеччину. Там наші будівельники завершують спорудження фортифікаційних споруд. За кожним об’єктом закріплені райони, а тому, як повідомив голова облдержадміністрації, станом на сьогодні вже виконано 95 відсотків усіх робіт. І згідно з планом, усі споруди можуть бути здані вже 1 липня.
«Інформація, котра передавалася з вогневих рубежів, не відповідала дійсності на 100 відсотків. Така ж ситуація і щодо відправки лісу. На схід поїхало 53 вагони лісу. Володимир Кушнір їде, щоби розібратися, хто відправив некондиційний ліс. Об’єкти будуть повністю придатними, залишається тільки питання укріплення траншей», – зауважив голова ОДА.

Про дороги
Чи не найболючішим для голови ОДА на сьогодні залишається ремонт доріг.
«У нас є 540 кілометрів доріг. Ви бачили, що робиться із дорогами у гірській місцевості? Я вже не говорю про рівнинні дороги», – риторично акцентував увагу Олег Гончарук на головній проблемі.
Голова облдержадміністрації запевнив у присутності керівника Служби автомобільних доріг в області Миколи Проціва, що вже у серпні буде розпочато обіцяний ремонт дорожнього полотна. Усі роботи планують завершити у жовтні. Ділянку дороги на Львів ремонтуватимуть за тією ж технологією, за якою робили Набережну.
Також Олег Романович згадав ремонт вулиці Набережної в Івано-Франківську і наголосив: «Я докладу всі зусилля, щоби в серпні питання Набережної було зняте. Я не буду більше нікого, причетного до будівництва Набережної, зводити. Вони себе нормально зведуть у жовтні місяці. Я вже змучився всіх зводити. Потім ніхто ні за що не відповідає».
«Якби не ініціатива народних депутатів, на Івано-Франківську область ніколи б не зайшла така сума коштів. 425 мільйонів будуть вкладені у якісні дороги. І вони до жовтня будуть закінчені», – підсумував голова облдержадміністрації. У той же час він застеріг, що повторення ситуації із Набережною не потерпить.

Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники