КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Олег ГОНЧАРУК: «Чесній людині боятись нема чого»

Зважаючи на те, що назбиралося чимало запитань, на котрі голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук хотів би дати відповідь, очільник області вирішив поспілкуватися із представниками ЗМІ та розставити усі крапки над «і».
Про прокурора
Зустрічі із пресою передувала історія із головним прокурором області Ігорем Настасяком. Той публічно відреагував на спілкування голови Одеської ОДА Михаїла Саакашвілі із правоохоронними органами.
Настасяк піддав критиці манеру спілкування екс-президента Грузії з прокурором Одещини, зауваживши у соцмережі, що на Івано-Франківщині подібна «привселюдна порка» є неможливою, оскільки голова Івано-Франківської ОДА, на відміну від свого одеського колеги, з прокурором радиться, а в іншому випадку він може стати «клієнтом» прокуратури.

Отож, у розрізі «Саакашвілі – Настасяк» пан Гончарук був відвертим і стриманим.
«Людина зі здоровим глуздом сказала  би, що дійсно так воно і є. Ні, так не є.
Я розмовляв з паном Настасяком. Ігор Іванович вибачився переді мною і в першу чергу щодо слів, котрі стосувалися мене. Він сказав, що журналісти не зовсім близько до тексту виклали його слова», – зауважив Олег Гончарук.
Керівник області пояснив, що у будь-якого прокурора є дві категорії людей – законопослушні і незаконопослушні. Клієнти є в інших структурах. А тому він не може стати клієнтом прокурора. «Я раджуся і виконую вказівки  однієї людини. Це Президент України Петро Порошенко», – наголосив голова ОДА.
Прокуратура, як і правоохоронні органи, на переконання голови ОДА, мали би «більше виконувати свою роботу і менше спілкуватися у публічній площині, тим більше даючи оцінку діям людей». Саакашвілі, за словами Олега Романовича, має підстави говорити про корупцію, її викорінення, зміни.
«Я не консультуюся із паном Настасяком, але в силу своїх службових повноважень я спілкуюся з ним. Запитання і консультація – це різні речі. Я не консультуюся з жодним представником силових структур», – вкотре спростував слова прокурора керівник ОДА.
На запитання, чи не стане цей інцидент причиною для можливого звільнення прокурора, Олег Гончарук зауважив, що не буде просити зміни прокурора. «Це емоції і слова, котрі не є приводом для звільнення», – підсумував голова облдержадміністрації. Реальним приводом для такої зміни можуть бути хіба що перепони для ведення бізнесу.
А що стосується дій новопризначеного керманича Одещини, то Олег Гончарук запевнив: «Я погоджуюсь із Саакашвілі на 100 відсотків. Для того, щоб інвестор прийшов і почав займатися бізнесом, треба перестати боятися. Хай бояться інші, а чесній людині боятись нема чого».

Про інвестиції
«У нас надзвичайно серйозна проблема із усім комплексом у Калуші. Ведуться перемовини із італійцями на державному рівні. Ми докладаємо максимум зусиль для того, аби інвестор зайшов у Калуський район», – заручився підтримкою народних депутатів голова ОДА у питанні розвитку промисловості на Прикарпатті. Тим часом, за його словами, інші підприємства із іноземними інвестиціями продовжують нарощувати виробництво. У вівторок у Городенці було підписано меморандум про будівництво біогазового заводу. Компанія «Електролюкс» на сьогодні знайшла точки дотику і продовжує свою роботу. Великі надії покладають на співпрацю з інвесторами і на ВО «Карпати».
Про фортифікації
Заступник голови ОДА Володимир Кушнір поїхав на Донеччину. Там наші будівельники завершують спорудження фортифікаційних споруд. За кожним об’єктом закріплені райони, а тому, як повідомив голова облдержадміністрації, станом на сьогодні вже виконано 95 відсотків усіх робіт. І згідно з планом, усі споруди можуть бути здані вже 1 липня.
«Інформація, котра передавалася з вогневих рубежів, не відповідала дійсності на 100 відсотків. Така ж ситуація і щодо відправки лісу. На схід поїхало 53 вагони лісу. Володимир Кушнір їде, щоби розібратися, хто відправив некондиційний ліс. Об’єкти будуть повністю придатними, залишається тільки питання укріплення траншей», – зауважив голова ОДА.

Про дороги
Чи не найболючішим для голови ОДА на сьогодні залишається ремонт доріг.
«У нас є 540 кілометрів доріг. Ви бачили, що робиться із дорогами у гірській місцевості? Я вже не говорю про рівнинні дороги», – риторично акцентував увагу Олег Гончарук на головній проблемі.
Голова облдержадміністрації запевнив у присутності керівника Служби автомобільних доріг в області Миколи Проціва, що вже у серпні буде розпочато обіцяний ремонт дорожнього полотна. Усі роботи планують завершити у жовтні. Ділянку дороги на Львів ремонтуватимуть за тією ж технологією, за якою робили Набережну.
Також Олег Романович згадав ремонт вулиці Набережної в Івано-Франківську і наголосив: «Я докладу всі зусилля, щоби в серпні питання Набережної було зняте. Я не буду більше нікого, причетного до будівництва Набережної, зводити. Вони себе нормально зведуть у жовтні місяці. Я вже змучився всіх зводити. Потім ніхто ні за що не відповідає».
«Якби не ініціатива народних депутатів, на Івано-Франківську область ніколи б не зайшла така сума коштів. 425 мільйонів будуть вкладені у якісні дороги. І вони до жовтня будуть закінчені», – підсумував голова облдержадміністрації. У той же час він застеріг, що повторення ситуації із Набережною не потерпить.

Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники