КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Паперовий інтерес

cerga-48Топ-5 популярних адмінпослуг серед іванофранківців
ТО ВГОРУ, ТО ВНИЗ
Повсякденне життя годі собі уявити без паперової роботи. І навіть якщо комп’ютер у більшості випадків здатен замінити паперові носії, то без відповідної довідки ви не зможете завершити будь-які розпочаті справи. Вже декілька років в Івано-Франківську всі бюрократично-паперові роботи перебрав на себе Центр надання адміністративних послуг. Тепер сюди йдуть з усіма проблемами. Якщо вам потрібно отримати папір адміністративного характеру чи документацію дозвільно-погоджувального характеру, то все одно треба звертатися у ЦНАП.

«Західний кур’єр» вирішив проаналізувати, якими ж послугами користуються іванофранківці найбільше, адже кожному мешканцю нашого міста принаймні декілька разів за життя доводиться звертатися у цю установу. Отже, рейтинг найпопулярніших послуг.
Сьогодні ми не будемо рекламувати цей заклад з погляду корисності та зручності для населення. Кожен пересічний мешканець сам може оцінити роботу цієї структури. Від себе ж додамо, що зараз ЦНАП надає 216 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг. Через працівників цієї установи можна звернутися у будь-які установи міста. Цього року для зручності мешканців мікрорайонів запрацювали і три територіальні підрозділи. За словами директора ЦНАП Богдана Пителя, щодня тут обслуговують до тисячі клієнтів.
На сайті цієї структури є свій рейтинг популярності від початку роботи установи, але відправною точкою нашого топу ми обрали попередній тиждень. Словом, за останні декілька днів листопада кількість наданих послуг різниться. Але чільна п’ятірка все-таки залишається незмінною. Як виявилося, люди масово звертаються до Державної міграційної служби, департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини, в управління реєстраційних процедур та відділ Держгеокадастру.
На вершині нашого топу перебуває послуга із надання довідки з містобудівного кадастру. За шість років діяльності ЦНАПу таку послугу отримали понад 12 тисяч мешканців. Якщо брати у розрізі одного робочого тижня, то цифра тримається в межах сотні. Але це не єдиний вид документа департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини, котрий має попит серед містян. Цей департамент є лідером за загальною кількістю звернень громадян. Із 19 пропонованих послуг лише однією не скористався жоден мешканець.
Друге місце посідає вклеювання фото у паспорт. Доволі несподівано, на перший погляд, ця послуга має таку шалену популярність в нашому місті. Доки люди користуються паспортом у вигляді книжечки, вони змушені вклеювати фото при досягненні 25- і 45-річного віку. Поки що це єдина послуга, котру виконують працівники Державної міграційної служби після відповідного звернення людини у ЦНАП.
За словами керівника ЦНАПу Богдана Пителя, вже наступного року тут можна буде оформляти паспорти у вигляді пластикових карток. За тиждень до відділу міграційної служби через ЦНАП звернулося понад 130 осіб. Загалом же цією послугою скористалися 11675 людей.
Чи не найбільш популярною сьогодні є так звана «прописка». Реєстрація місця проживання сягає усіх рекордів – понад 400 осіб за тиждень. Таке пожвавлення спостерігається ще від літа. Принаймні з приходом осені містяни кинулися вести облік приписаних мешканців своїх осель для отримання житлових субсидій, стверджує Богдан Питель. Саме тому, за його словами, кінець літа і початок осені був справжнім бумом. Але, як бачимо, ситуація і далі залишається стабільною.
Наступні дві популярні позиції залежать від працівників відділу Держгеокадастру. Отож, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за популярністю посідає четверту сходинку. І якщо четверта позиція рейтингу, хоч і не семимильними кроками, але змінює свої цифри, то видача висновку про погодження документації із землеустрою за останній тиждень залишилася незмінною. При такій непопулярності ця послуга все одно замикає наш топ. Зрештою, Держгеокадастр посідає друге місце за популярністю серед структур, до котрих пересічні франківці мають паперовий інтерес.
Тим часом така популярна і затребувана періодами послуга із запису дитини в чергу у садочок сама собою розчинилася. Наприкінці літа тут була ціла черга із охочих вписати свою малечу у новенький садочок «Вишиванка» в мікрорайоні «Пасічна». За словами Богдана Пителя, працівники ЦНАПу змогли належно відреагувати на такий ажіотаж. Як наслідок – на їхню адресу було написано п’ять подяк і лише три скарги.
Володимир БОДАК
ТОП-5
Надання довідки з містобудівного кадастру – 12002
Вклеювання до паспорта фотокартки при досягненні 25-  і 45-річного віку – 11675
Реєстрація місця проживання – 8966
Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 6793
Видача висновку про погодження документації із землеустрою — 3691

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники