КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Паперовий інтерес

cerga-48Топ-5 популярних адмінпослуг серед іванофранківців
ТО ВГОРУ, ТО ВНИЗ
Повсякденне життя годі собі уявити без паперової роботи. І навіть якщо комп’ютер у більшості випадків здатен замінити паперові носії, то без відповідної довідки ви не зможете завершити будь-які розпочаті справи. Вже декілька років в Івано-Франківську всі бюрократично-паперові роботи перебрав на себе Центр надання адміністративних послуг. Тепер сюди йдуть з усіма проблемами. Якщо вам потрібно отримати папір адміністративного характеру чи документацію дозвільно-погоджувального характеру, то все одно треба звертатися у ЦНАП.

«Західний кур’єр» вирішив проаналізувати, якими ж послугами користуються іванофранківці найбільше, адже кожному мешканцю нашого міста принаймні декілька разів за життя доводиться звертатися у цю установу. Отже, рейтинг найпопулярніших послуг.
Сьогодні ми не будемо рекламувати цей заклад з погляду корисності та зручності для населення. Кожен пересічний мешканець сам може оцінити роботу цієї структури. Від себе ж додамо, що зараз ЦНАП надає 216 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг. Через працівників цієї установи можна звернутися у будь-які установи міста. Цього року для зручності мешканців мікрорайонів запрацювали і три територіальні підрозділи. За словами директора ЦНАП Богдана Пителя, щодня тут обслуговують до тисячі клієнтів.
На сайті цієї структури є свій рейтинг популярності від початку роботи установи, але відправною точкою нашого топу ми обрали попередній тиждень. Словом, за останні декілька днів листопада кількість наданих послуг різниться. Але чільна п’ятірка все-таки залишається незмінною. Як виявилося, люди масово звертаються до Державної міграційної служби, департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини, в управління реєстраційних процедур та відділ Держгеокадастру.
На вершині нашого топу перебуває послуга із надання довідки з містобудівного кадастру. За шість років діяльності ЦНАПу таку послугу отримали понад 12 тисяч мешканців. Якщо брати у розрізі одного робочого тижня, то цифра тримається в межах сотні. Але це не єдиний вид документа департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини, котрий має попит серед містян. Цей департамент є лідером за загальною кількістю звернень громадян. Із 19 пропонованих послуг лише однією не скористався жоден мешканець.
Друге місце посідає вклеювання фото у паспорт. Доволі несподівано, на перший погляд, ця послуга має таку шалену популярність в нашому місті. Доки люди користуються паспортом у вигляді книжечки, вони змушені вклеювати фото при досягненні 25- і 45-річного віку. Поки що це єдина послуга, котру виконують працівники Державної міграційної служби після відповідного звернення людини у ЦНАП.
За словами керівника ЦНАПу Богдана Пителя, вже наступного року тут можна буде оформляти паспорти у вигляді пластикових карток. За тиждень до відділу міграційної служби через ЦНАП звернулося понад 130 осіб. Загалом же цією послугою скористалися 11675 людей.
Чи не найбільш популярною сьогодні є так звана «прописка». Реєстрація місця проживання сягає усіх рекордів – понад 400 осіб за тиждень. Таке пожвавлення спостерігається ще від літа. Принаймні з приходом осені містяни кинулися вести облік приписаних мешканців своїх осель для отримання житлових субсидій, стверджує Богдан Питель. Саме тому, за його словами, кінець літа і початок осені був справжнім бумом. Але, як бачимо, ситуація і далі залишається стабільною.
Наступні дві популярні позиції залежать від працівників відділу Держгеокадастру. Отож, видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за популярністю посідає четверту сходинку. І якщо четверта позиція рейтингу, хоч і не семимильними кроками, але змінює свої цифри, то видача висновку про погодження документації із землеустрою за останній тиждень залишилася незмінною. При такій непопулярності ця послуга все одно замикає наш топ. Зрештою, Держгеокадастр посідає друге місце за популярністю серед структур, до котрих пересічні франківці мають паперовий інтерес.
Тим часом така популярна і затребувана періодами послуга із запису дитини в чергу у садочок сама собою розчинилася. Наприкінці літа тут була ціла черга із охочих вписати свою малечу у новенький садочок «Вишиванка» в мікрорайоні «Пасічна». За словами Богдана Пителя, працівники ЦНАПу змогли належно відреагувати на такий ажіотаж. Як наслідок – на їхню адресу було написано п’ять подяк і лише три скарги.
Володимир БОДАК
ТОП-5
Надання довідки з містобудівного кадастру – 12002
Вклеювання до паспорта фотокартки при досягненні 25-  і 45-річного віку – 11675
Реєстрація місця проживання – 8966
Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 6793
Видача висновку про погодження документації із землеустрою — 3691

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники