КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Пасічнянські рекреації

Руслан Марцінків: «Парк біля Бистриці повинен стати ще однією окрасою Івано-Франківська»

PASICHNAПаралельно з будівництвом дамби та зведенням нового моста через Бистрицю Солотвинську в Івано-Франківську планують за кілька років і цілковито впорядкувати суміжний мікрорайон Пасічна в районі вулиць Хіміків – Целевича. Тут побудують школу і дитячий садок, насадять зелену зону для відпочинку та облаштують пасічнянську «стометрівку». Минулого четверга виконавчий комітет міської ради погодив проект «Нове будівництво парку в межах вулиць Хіміків-Целевича в місті Івано-Франківську – під соціальний простір». Це є чи не найбільш масштабний проект у розвитку Івано-Франківська в останні десятиліття. 

«Ця зона має бути функціональною, її плануватимуть з обов’язковим врахуванням думки громади і пропозицій експертів. Усе тут за кілька років зміниться до невпізнаваності», – зазначає міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.
Чому таку увагу керівництво міста надає розвиткові Пасічної? «Цей мікрорайон активно розвивається, тому в пріоритеті будівництво соціальних об’єктів. Цього року тут до школи пішло на 1100 дітей більше, аніж торік, а в садочки – на 800. Уже сьогодні в ряді шкіл запроваджено двозмінне навчання, а садочків катастрофічно не вистачає, – зауважує очільник міста. – Тому при розробці генплану нам вдалося виділити кілька зон, де можна реалізувати такі освітні і рекреаційні проекти. І Пасічна повинна стати прикладом, як в Івано-Франківську можна їх розвивати».
Отож, вздовж дамби в районі вулиць Хіміків – Целевича з одного боку облаштують школу, дитсадок і храм, а з другого – парк. Великого значення розробники проекту надають саме створенню зеленої відпочинкової зони. Такий статус цій території було надано за пропозицією депутата Андрія Строїча, обраного в мікрорайоні Пасічна, ще на одній з перших сесій міської ради цієї каденції. Андрій Строїч, який став одним із ініціаторів подальшого соціального розвитку Пасічної та створення відповідного проекту, розповів, що концепція парку передбачає місця відпочинку як для найменших, так і людей похилого віку. Тут будуть дитячі майданчики, лабіринт із живоплоту з невеликою оглядовою вежею посередині, барбек’ю-зона, спортивні майданчики з тренажерами, ігрові атракціони, лавочки і столи для тенісу та шахів, великий комбінований спортивний майданчик для гри у футбол, волейбол, баскетбол і теніс. Для безпеки дітей передбачена зона з накриттям. Прокладуть і велодоріжку до Набережної. Загальна площа парку – близько 3 гектарів.
«Він буде третім за величиною в Івано-Франківську. Цей парк біля самої Бистриці повинен стати ще однією окрасою Івано-Франківська, – наголошує Р. Марцінків. – Якщо нині ще маємо можливість зберегти для наших дітей такі зелені зони, то треба це робити вже зараз, бо потім може бути пізно…»
На сесійному засіданні 15 лютого міська рада дала дозвіл на розробку детального плану вищезгаданої території і створення тут соціальної інфраструктури, а саме будівництво дитячого садка і школи, яких дуже потребує цей мікрорайон. Невдовзі на пасічнянському березі Бистриці вже почнеться розчищення та вирівнювання території. Заодно буде оголошено конкурс на найкращу назву майбутнього парку.
«Для мене як людини, яка виросла в Пасічній, реалізація цього проекту є не лише особистим викликом, а й мрією зробити мій мікрорайон комфортним для десятків тисяч його жителів. Сподіваюся, це буде взірцевий містобудівний проект для розвитку й іншого громадського простору в нашому місті», — каже Андрій Строїч.
  Мирослав Стефанців

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники