КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Петро Шкутяк іде в нардепи

«Айдарівець», щойно оговтавшись після поранення в зоні АТО, побореться  за парламентський мандат на окрузі з центром в Івано-Франківську

Shkytjk-PПро свій намір спробувати сили на найближчих виборах до Верховної Ради Петро Шкутяк оголосив на прес-конференції цього тижня. Політик повідомив, що балотуватиметься на 83-му виборчому окрузі як самовисуванець, водночас заручившись підтримкою партії «Сила людей». 
«Я офіційно заявляю про те, що кандидую в парламент по округу від мого рідного міста Івано-Франківська, – повідомив Петро Шкутяк. – Причина такого мого рішення – відчуття обов’язку продовжити ті справи, які ми розпочали. Саме Верховна Рада матиме шанс довести до завершення Революцію гідності, цінності якої українцям доводиться захищати і від зовнішнього ворога».  

Після поранення на фронті, де Петро Шкутяк протягом трьох місяців брав участь у бойових операціях «Айдару», він вирішив продовжити боротьбу політичними методами. Своє рішення балотуватися до Верховної Ради самовисуванцем, осторонь усіх політичних сил, він пояснив бажанням приймати самостійні рішення, а не бути залежним від політики, нав’язуваної партійним керівництвом. 
«Пропозиції від політичних партій мені поступали, – розповів Петро Шкутяк. – Але в процесі політичних перемовин виявилося, що в усіх є якісь домовленості в Києві, квоти… Я не міг брати в цьому участь. Тому вирішив йти самовисуванцем».  
Проте, зазначає політик, готовий до співпраці з різними демократичними політсилами.
«Я буду намагатися спиратися на підтримку якомога ширшого кола політичних сил демократичного спрямування. Але тільки тих, які будуть ставити інтерес держави вище від інтересу своїх партій», – уточнив «айдарівець».

Про програму
Серед основних засад його програми – реформування і розвиток української армії, оскільки сьогодні ключовим викликом для держави є безпека, переконаний Петро Шкутяк.
«Крім того, однозначно кожен доброволець, який брав участь в бойових діях, повинен бути визнаний в цій державі, – наголосив кандидат в нардепи, пообіцявши прирівняти статус добровольців, які беруть участь в АТО, до статусу військовослужбовців. – Мої дії будуть однозначно на це спрямовані», – додав «айдарівець».
Окремий блок програми Петра Шкутяка присвячений захисту інтересів громади Івано-Франківська. На його думку, джерело міських проблем – ЖКХ, дороги, брак коштів – не в самому Івано-Франківську, а на Печерських пагорбах.
«Проблеми Івано-Франківська не унікальні в межах держави, – вважає політик. –  Якщо взяти, приміром, місто Щастя Луганської області, то вони приблизно такі ж самі: основна маса бюджетних коштів іде в Київ, дуже багато контролюючих структур, які заслані з Києва».
Тому в парламенті Петро Шкутяк працюватиме в напрямку розробки реформи місцевого самоврядування та децентралізації бюджету, щоб місто не ходило в столиці з простягнутою рукою.

Про Президента і про мера
Петро Шкутяк підтримує мирні ініціативи Президента України Петра Порошенка.
«Ми обрали Президента, отже ми довірили йому бути головнокомандувачем нашої армії. На сьогоднішній день він прийняв таке рішення, я вірю, саме для того, щоб зробити добро в цій державі. Давайте дамо йому можливість завершити цей процес», – закликав Петро Шкутяк.
За його слова, усі солдати у зоні АТО мріють про одне – мир в Україні.  
«Скажу відверто, кожен солдат, який бере участь в бойових діях, хоче миру. Повернутися додому, до своєї сім’ї. Це основне його бажання. Хоча він готовий віддати своє життя і загинути за обов’язок».
На запитання журналістів, чи не думає Петро Шкутяк у майбутньому балотуватися на виборах міського голови Івано-Франківська, політик відповів запереченням. Мовляв, поки про мерську кампанію не думає, оскільки лаштується у Верховну Раду. Та додав, що в будь-якому випадку, навіть у разі перемоги на парламентських виборах, проживатиме в Івано-Франківську.  
«Я все своє життя прожив тут. Тут живуть мої батьки, тут народилися мої діти. І я б не їхав ані на схід, ані на мовний чи євромайдан, якби не знав, що ці процеси впливатимуть і на моє місто. Тому я повинен був відстоювати там його інтереси, – пояснив Петро Шкутяк. – Тому, навіть якщо працюватиму в Києві, жити залишуся в Івано-Франківську».   
Оксана ГЛУШКЕВИЧ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники