КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Підтримують ініціативи

Наступного року фінансування з міського бюджету на реалізацію проектів будинкових та квартальних комітетів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів у рамках «Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства» збільшать на мільйон гривень.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків. За його словами, надзвичайно важливо підтримувати ініціативи людей, які беруть відповідальність за ті чи інші справи на себе. «Реалізація Програми розвитку місцевого самоврядування у Івано-Франківську проходить успішно. Але треба збільшити її фінансування, щоб громадські організації, ОСББ та інші відчували підтримку. Особливо там, де люди об’єднуються і беруть відповідальність на себе. Таких треба стимулювати»,– наголосив мер.

Як повідомила керівник секретаріату міської ради Наталія Карабин, «Програму розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства» започаткували у 2011 році. За цей час на її реалізацію з міського бюджету було виділено понад вісім мільйонів гривень, а цьогоріч ця сума склала майже три мільйони.
Програма діє на умовах співфінансування. 85% необхідних коштів на реалізацію проектів надає міський бюджет, а 15% – заявник. Існують номінації для проектів громадських організацій, благодійних організацій при закладах культури та освіти, будинкових, квартальних комітетів, ОСББ та ЖБК і сільських рад сіл, що територіально належать до Івано-Франківської міської ради. Проекти-переможці на конкурсних засадах визначає спеціальна комісія. Цьогоріч сума фінансування проектів ГО становила у межах 25 тис. грн., благодійних організацій при закладах культури і освіти – 30, будинкових, квартальних комітетів, ОСББ і ЖБК – 35, а сільських рад – 100 тис. грн.
Щороку Програма набуває дедалі більшої популярності, а 2016 рік став рекордним за кількістю поданих заявок. Від громадських організацій надійшло 36 проектів, визначено 11 переможців. Від благодійних організацій при закладах культури – 14 (8 переможців), а освіти – 43 (21 переможець). Будинкові та квартальні комітети, ОСББ і ЖБК подали на конкурс 72 проекти, з яких перемогли 46. Також реалізовано три проекти-переможці від сільських рад.
Зокрема, завдяки участі у Програмі «Благодійна організація «Дім Сірка» змогла видати книжку «Що треба знати, перш ніж завести собаку?», а ГО «Біла тростина» – реалізувати проект «Балакучі автобуси» з обладнання громадського транспорту пристроями зовнішнього озвучення маршрутів. Дитяча хореографічна школа і Народний дім села Хриплин отримали нові енергозберігаючі вікна. Дитяча музична школа №3 – музичні інструменти, а творче об’єднання «Карпати» –  сценічні костюми. У ДНЗ № 29 «Кобзарик» з’явився арт-майданчик за мотивами творів Івана Франка. Загальноосвітній школі №6 вдалося придбати нову акустичну систему, а ЗОШ № 10 – облаштувати нові санвузли. Прибудинкову територію відремонтували на вул. Сорохтея, 14-А, сходові клітки – у будинку № 7 на вул. Горбачевського, а під’їзди – у будинку № 7-А на вул. Федьковича. Село Крихівці отримало додаткову підсвітку нерегульованих пішохідних переходів.
Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники