КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Після навчання за кордоном працюють у рідному місті

Багато хто з молодого покоління мріє про освіту за кордоном, а відтак  відповідно і про роботу чи то за океаном, чи де ближче – в країнах Європейського Союзу. На такі сюжетні повороти думок впливають складені роками стереотипи. Проте не все так однозначно. І переконатися в цьому допоможуть ті, хто вже здобув освіту за кордоном, але працює і розвиває рідний Івано-Франківськ.

Дарія Киба 
Дарія студентка Hanzehogeschool Groningen, що в Амстердамі, народилась в Івано-Франківську. У паспорті записана як львів'янка, але більшу частину свого життя провела у Києві. Таку обширну життєву географію Дарії забезпечили її батьки, які були військовослужбовцями. Після закінчення школи спільним рішенням відправили дочку до Амстердама вивчати міжнародну комунікацію. Проте долю не обманеш, адже майже кожних канікул Дарія поверталася до родини у рідний Івано-Франківськ. Сьогодні дівчина стажується за професією на одному із місцевих телеканалів, вивчає на практиці все, що стосується міжнародної журналістики. І взагалі планує продовжити свій шлях у місті, звідки проросло її родинне дерево.

Маргарита  Бойко
Донька готельєрів та відома у Франківську IT-girl Маргарита Бойко вивчала готельний бізнес у Hotel Institute Montreux, що  у мальовничій Швейцарії, у маленькому містечку Montreux. Може хтось і хоче, щоб його дитина збудувала кар'єру в необмеженому просторі міста, у якому виросла, проте батьки Маргарити завжди знали: Марго буде вивчати справу їхнього життя в одному із найкращих місць світу і все це заради того, щоб повернутися додому й продовжити працювати на благо сімейного бізнесу. І справді набутий досвід в іноземному виші дав про себе знати: готель «Надія» та ресторанний бізнес процвітають та отримують відзнаки експертів майже кожного року. Це вже багато про що говорить, а сама Маргарита старанно керує всіма справами, що доводить якістю на ділі.
Петро Гаврилишин
Досить часто про нього говорять, що він дивак. Петро – племінник відомого науковця Богдана Гаврилишина – народився у Тернопільській області, де мешкає його родина. Проте з Франківськом Петра Михайловича пов'язують чудові роки студентства. Петро збирав матеріали для своєї наукової праці в Італії на базі Болонського університету. Вчився за магістерською програмою Варшавського державного університету. Саме там вивчав соціологію. Натомість, ані Італія, ані Польща не змогли залишити у себе тепер уже викладача кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника. Зараз Петро Гаврилишин активно розвиває молоду перспективну молодь, допомагає пізнавати наукову сторону життя студентству Прикарпаття. А нещодавно він став директором університетської бібліотеки, яку наразі реформує та вводить трендові інновації до її буденного життя.
Віталій Бєляков
Перукар-стиліст Віталій Бєляков з 15 років мешкав в містечку Авелліно, що розташоване в Італії. Це легко пояснити: сім'я Віталія давно переїхала жити до іншої країни. Але поклик серця не обманеш. Після навчання в коледжі перукарського мистецтва Corso professionale per estetista Віталій Бєляков повертається на рідну Франківщину, де відкриває власний салон краси. Згодом, через величезний наплив клієнтів та складний робочий графік, молодий талановитий барбер їде назад до Італії, щоб відпочити та зібратися з думками. Три роки Віталік намагався залишитися за межами України. Але  повернувся. Сьогодні він знову у рідному місті. Будує нові сходинки своєї кар'єри та робить зачіски франківчан красивішими.
Отож, на прикладі інших бачимо, що, як писав великий Тарас Шевченко, потрібно вчитися чужому, брати краще, але свого не цуратися.
Марися ТОМАШЕВСЬКА

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники