КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Почали з найгіршої

doroga-7У Івано-Франківську розпочався сезон капремонту доріг
Цьогоріч вибірковими  та капітальними ремонтами планують охопити понад два десятки   івано-франківських вулиць, завершити роботи на дев’яти перехідних об’єктах, де ремонти розпочали торік, і почати реалізацію завершального етапу проекту сполучення Південного та Північного бульварів. Втім, уже зараз зрозуміло, що виконати усі ці плани буде вельми проблематично.

Першою у цьому році на капремонт закрили частину вулиці імені Богдана Хмельницького, яка вже дано перебуває у незадовільному стані. Її ремонтуватимуть поетапно, із заміною підземних мереж та влаштуванням нової основи. Такі  роботи у цьому році обійдуться містові найдорожче. На капремонт вул. Хмельницького у міському бюджеті на 2016 рік передбачено 4 млн. 538 тис. 600 грн. А найменше – 200 тисяч гривень – планують витратити на впорядкування маленької вулички Станіславської. У самому центрі міста вона сполучає вулиці Галицьку та Шеремети, яку, до речі, торік вимостили новою плиткою.

Серед інших кошторисних проектів – завершення реконструкції вулиці Шевченка на ділянці від вул. Січових стрільців до вул. Гординського. На це у головному фінансовому документі міста передбачено три мільйони гривень. Капремонт вулиці Княгинин обійдеться у 2 млн. 700 тис. грн. На вибірковий капремонт вул. Грюнвальдської заплановано витратити 1 млн. 490 тис. грн. і 1 млн. 480 тис. грн. – на вибірковий капремонт вул. Бельведерської.  По одному мільйону 450 тисяч гривень  у міському бюджеті передбачено на капремонти вул. Дорошенка, Гнатюка, Марійки Підгірянки, частини вул. Незалежності (від вул.Угорницької до моста) та частини вул. Івасюка (від буд. № 12 на вул. Угорницькій до вул. Незалежності), а також на вибіркові капремонти вул. Сухомлинського та Грушевського (на ділянці від вул. Вагілевича до вул. Гаркуші).
Капремонти вулиць Автоливмашівської та Гвардійської заплановано профінансувати у розмірі одного мільйона гривень. 900 тисяч передбачено на ремонт з’їзду з моста на вул. Тисменицькій, 700 тисяч – на капремонт вул. Військової, півмільйона – на вул. Слави Стецько і 250 тис. на завершення капремонту вул. Лермонтова.
У 2016-му завершать розпочаті торік ремонти вул. Хіміків, Промислової, Целевича, Угорницької, Покутської, Селянської, Глібова, укладуть верхній шар асфальту на з’їзді з мосту на вул. Галицькій та планують розпочати довгождану реалізацію завершального етапу проекту сполучення Південного і Північного бульварів. На будівництво нової дороги між вулицями  Бельведерською та Панаса Мирного у міський бюджет наразі заклали 2 млн. 500 тис. грн. Ще по сімдесят тисяч передбачили на проведення проектно-вишукувальних робіт на будівництво вулиць 24 Серпня та Стуса (на ділянці від вул. Миколайчука до 24 Серпня) і 50 тисяч гривень – на ПВР на капремонт вулиці Левицького. А фінансування капремонту вул. Мазепи комунальники сподіваються отримати з державного бюджету.
Втім, уже зараз зрозуміло, що виконати усі ці плани в повному обсязі буде вельми проблематично. Міський голова Руслан Марцінків неодноразово наголошував, що через зміни у законодавстві та бюджетному кодексі, якими уряд переклав на місцеві бюджети фінансування невластивих органам місцевого самоврядування функцій, зокрема, закладів профтехосвіти, цього року доведеться зменшувати фінансування ремонтів доріг та транспортної інфраструктури.
Стах МІРЧУК   

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники