КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Помста Тичині

v-Ticinu16Патріотична міська влада не бажає ремонтувати вулицю, названу на честь українського радянського поета, який капітулював перед режимом і писав політично вмотивовані вірші, вважаючи її парковкою «п’яного базару»?
Вулиця імені Павла Тичини тривалий час перебуває у незадовільному стані. І з кожним роком він лише погіршується. Зараз ця вулиця чи не найгірша у центральній частині міста. На її проїжджій частині чимало великих і глибоких ям, які у дощову погоду перетворюються на справжні озера, де й машину можна «втопити». Не в кращому стані і тротуари, які «окупували» торговці різноманітним крамом. Адже поблизу ринок, довкола якого «процвітає» стихійна торгівля. Однак ремонтувати цю вулицю міська влада не поспішає, коштів на це у міському бюджеті не передбачає і має на це свої аргументи…

Кілька років тому вулицю Тичини за кошти субвенції з обласного бюджету нібито мав відремонтувати облавтодор, тому її навіть не включали у титульні списки поточних ремонтів. Але не склалося. Свого часу на одній із апаратних нарад у міськвиконкомі перший заступник міського голови Зіновій Фітель поцікавився у директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушка, які роботи за субвенційні кошти у місті виконував облавтодор. Головний комунальник міста знизав плечима і сказав, що про це йому не відомо. «Мабуть, ніякі», – припустив тоді М.Смушак.
За останні роки у Івано-Франківську відремонтували чимало вулиць. Починали й справді з найгірших на той час – Січових стрільців, Пулюя, частини Вовчинецької. Але вулиці Тичини серед них нема і так видається, що й не буде. Попри те, що з вулиць центральної частини міста саме вона зараз чи не у найгіршому стані, у цьогорічному бюджеті коштів на ремонт вулиці Тичини не передбачено. У недавній розмові з вашим кореспондентом М.Смушак визнав, що ця вулиця потребує ремонту, повідомив, що департамент комунального господарства замовив виготовлення проекту на її капремонт і проситиме при перегляді бюджету виділити для цього кошти. Але думки щодо необхідності ремонту вулиці Тичини розходяться, тому чи будуть це робити у цьому році, наразі не відомо.
Чому ж міська влада вперто не бажає ремонтувати вулицю Тичини? Одне з найпоширеніших пояснень, що вона, мовляв, перетворилася на «парковку «п’яного базару» і витрачати бюджетні кошти на її ремонт наразі недоцільно. Схоже, цю думку поділяє і міський голова Віктор Анушкевичус. Принаймні, коли депутат від округу, до якого входить і вулиця Тичини, Сергій Стефанко під час однієї з сесій міськради запитав про перспективи її ремонту, то отримав від міського голови відповідь, що ця вулиця на ремонт може ще зачекати. «Ми відремонтували Довгу, Зв’язкову, ремонтується Набережна, у хорошому стані Вороного і Короля Данила, тобто комунікація там є, можна об’їхати. А ремонтувати Тичини, і я на цьому наполягатиму, будемо тоді, коли будемо з’єднувати Північний і Південний бульвари. Тоді, в комплексі, відремонтуємо і Бельведерську, і Тичини», – сказав мер.
В принципі, логіку міського голови і тих, хто вважає, що витрачати зараз бюджетні кошти на ремонт «парковки «п’яного базару» недоцільно, зрозуміти можна. І все б нічого, якби не той факт, що вулицею Тичини їздять не тільки відвідувачі «п’яного базару», які залишають там свої авта, але й курсують автобуси аж п’яти міських маршрутів. Провалюючись колесами у ями, котрі з часом лише збільшуються і поглиблюються, автобуси у прямому розумінні «сідають» на залишки асфальту між цими ямами. То яких справних і чистих автобусів можна хотіти від перевізників, які обслуговують маршрути, що пролягають вулицею Тичини? Попри це все, на маршрутах №№ 32, 57 та 58 з’являються нові автобуси середнього класу «Атаман», які перевізники придбали, щоб підвищити якість обслуговування пасажирів, чого від них вимагає міська влада.
Хвалимир ВЛАДІВ
Фото Тараса ЯКОВИНА

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники