КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Помста Тичині

v-Ticinu16Патріотична міська влада не бажає ремонтувати вулицю, названу на честь українського радянського поета, який капітулював перед режимом і писав політично вмотивовані вірші, вважаючи її парковкою «п’яного базару»?
Вулиця імені Павла Тичини тривалий час перебуває у незадовільному стані. І з кожним роком він лише погіршується. Зараз ця вулиця чи не найгірша у центральній частині міста. На її проїжджій частині чимало великих і глибоких ям, які у дощову погоду перетворюються на справжні озера, де й машину можна «втопити». Не в кращому стані і тротуари, які «окупували» торговці різноманітним крамом. Адже поблизу ринок, довкола якого «процвітає» стихійна торгівля. Однак ремонтувати цю вулицю міська влада не поспішає, коштів на це у міському бюджеті не передбачає і має на це свої аргументи…

Кілька років тому вулицю Тичини за кошти субвенції з обласного бюджету нібито мав відремонтувати облавтодор, тому її навіть не включали у титульні списки поточних ремонтів. Але не склалося. Свого часу на одній із апаратних нарад у міськвиконкомі перший заступник міського голови Зіновій Фітель поцікавився у директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушка, які роботи за субвенційні кошти у місті виконував облавтодор. Головний комунальник міста знизав плечима і сказав, що про це йому не відомо. «Мабуть, ніякі», – припустив тоді М.Смушак.
За останні роки у Івано-Франківську відремонтували чимало вулиць. Починали й справді з найгірших на той час – Січових стрільців, Пулюя, частини Вовчинецької. Але вулиці Тичини серед них нема і так видається, що й не буде. Попри те, що з вулиць центральної частини міста саме вона зараз чи не у найгіршому стані, у цьогорічному бюджеті коштів на ремонт вулиці Тичини не передбачено. У недавній розмові з вашим кореспондентом М.Смушак визнав, що ця вулиця потребує ремонту, повідомив, що департамент комунального господарства замовив виготовлення проекту на її капремонт і проситиме при перегляді бюджету виділити для цього кошти. Але думки щодо необхідності ремонту вулиці Тичини розходяться, тому чи будуть це робити у цьому році, наразі не відомо.
Чому ж міська влада вперто не бажає ремонтувати вулицю Тичини? Одне з найпоширеніших пояснень, що вона, мовляв, перетворилася на «парковку «п’яного базару» і витрачати бюджетні кошти на її ремонт наразі недоцільно. Схоже, цю думку поділяє і міський голова Віктор Анушкевичус. Принаймні, коли депутат від округу, до якого входить і вулиця Тичини, Сергій Стефанко під час однієї з сесій міськради запитав про перспективи її ремонту, то отримав від міського голови відповідь, що ця вулиця на ремонт може ще зачекати. «Ми відремонтували Довгу, Зв’язкову, ремонтується Набережна, у хорошому стані Вороного і Короля Данила, тобто комунікація там є, можна об’їхати. А ремонтувати Тичини, і я на цьому наполягатиму, будемо тоді, коли будемо з’єднувати Північний і Південний бульвари. Тоді, в комплексі, відремонтуємо і Бельведерську, і Тичини», – сказав мер.
В принципі, логіку міського голови і тих, хто вважає, що витрачати зараз бюджетні кошти на ремонт «парковки «п’яного базару» недоцільно, зрозуміти можна. І все б нічого, якби не той факт, що вулицею Тичини їздять не тільки відвідувачі «п’яного базару», які залишають там свої авта, але й курсують автобуси аж п’яти міських маршрутів. Провалюючись колесами у ями, котрі з часом лише збільшуються і поглиблюються, автобуси у прямому розумінні «сідають» на залишки асфальту між цими ямами. То яких справних і чистих автобусів можна хотіти від перевізників, які обслуговують маршрути, що пролягають вулицею Тичини? Попри це все, на маршрутах №№ 32, 57 та 58 з’являються нові автобуси середнього класу «Атаман», які перевізники придбали, щоб підвищити якість обслуговування пасажирів, чого від них вимагає міська влада.
Хвалимир ВЛАДІВ
Фото Тараса ЯКОВИНА

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники