КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Працюємо разом

SavarynІгор САВАРИН,
депутат Івано-Франківської міської ради
Рік депутатської діяльності переконав мене в тому,  що можна зробити багато добрих справ, корисних для міста, коли тебе розуміють, підтримують та допомагають.
Депутат – це своєрідна зв’язуюча ланка між громадою та владою. Мешканці округу, які обрали мене до міської ради, ініціюють багато змін, спрямованих на розвиток як мікрорайону, так і всього міста. Громада округу усвідомлює, що краще від неї потреб окремого будинку, вулиці не знає ніхто. Тому як депутат намагаюся жити життям мешканців свого округу, сприяти ініціативам, вирішувати проблеми, що піднімаються на загальних зборах громадян та громадських слухань. Я щиро вдячний небайдужим людям, які разом зі мною вболівають за те, щоб життя в мікрорайоні було комфортнішим.

Ініціатива мешканців, взаємна підтримка і спільні скоординовані дії є запорукою позитивних змін. І про це переконливо свідчать результати. Отже, звітую про виконану роботу.

Мікрорайон, де багато років не ремонтувалися ні пішохідні доріжки, ні міжбудинкові проїзди, а розбиті дороги і тротуари жахали і пішоходів, і водіїв,  тепер не впізнати. Міський голова Руслан Марцінків активно підтримав нас та допоміг поліпшити благоустрій двору на вул. Степана Бандери, який оточений будинками №10б, 10в, 10а-12. Тепер пішохідні доріжки вистелені бруківкою. Створено зону для паркування автомобілів. Встановлено енергозберігаючі лампи вуличного освітлення. На лавочки для відпочинку можуть присісти літні люди, молоді мами, діти.
Хотів би відзначити якість проведених робіт у дворах будинків №10, 10а,8а, 2 на вул. Степана Бандери, де розташована також і бібліотека.
Чимало добрих слів приємно чути про встановлення дитячого майданчика з каруселями і пісочницями. Завжди людно на спортивному майданчику. Шахматний та тенісний столи, встановлені теж у цьому році, ніколи не бувають порожніми.
Не забуваємо і про чистоту двору. Сміттєві урни та ящики — це теж ознака культури. А ми вже думаємо про те, як озеленити територію подвір’їв, розбити клумби, насіяти квіти.
Коли основні роботи було завершено, на свято двору були запрошені міський голова Руслан Марцінків та спортсмени з Івано-Франківського відділення Федерації боксу України. Були вітання, подарунки, гарний настрій. Так здружується громада. Так працює депутат.
А проблем на окрузі вистачає. За рік я підготував близько 100 депутатських звернень з різних питань.
За моєю ініціативою сесія міської ради прийняла рішення про щомісячну надбавку до встановленої державою соціальної допомоги дітям-інвалідам.
За підтримки Благодійного фонду “Відродження” закуплено 25 медичних аптечок для учасників бойових дій. Надано одноразову матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям округу на суму 21 тисяча гривень. Виділялися кошти на придбання ліків. А в міській дитячій бібліотеці встановлено жалюзі. Депутатські кошти у розмірі 50 тисяч гривень одержали ті, хто найбільше потребував допомоги на лікування.
У нас немає неважливих справ. За зверненням мешканців округу обстежено сухостійні та аварійні дерева у дворі будинку №10-10а та №44. Тепер трухляві тополі та акації не падатимуть на автомобілі та людей. З моєї ініціативи за програмою співфінансування виконано ремонтні роботи із заміни труб опалення, водопостачання, каналізації у будинках № 10,10а,8а на вул.Степана Бандери. ТОВ “СТЕК” за моїм наполяганням включило в проект інвестиційної програми кошти на придбання та встановлення загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії. Подбали ми про освітлювальні знаки на пішохідному переході навпроти будинку №10б. А на вулиці Сімкайла встановлено обмежувач швидкості руху  – “лежачий поліцейський”.  У планах на 2017 рік ремонт асфальтного покриття двору будинку №2, дорожнє покриття вулиці Зорія та багато іншого, що вимагає щоденної присутності депутата в окрузі, його активності у міській раді.
Мої виборці і я не маємо наміру зупинятися на досягнутому. Разом ми зробимо наш мікрорайон комфортнішим та красивішим. Для нас теза “ Івано-Франківськ – європейське місто” – це не тільки слова. Отож — працюємо!

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники