КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Професія – сваха

Groomsmen Holding the BrideВ Івано-Франківську з’явилося шлюбне агентство
Усі незаміжні франківчанки «в активному пошуку», ця інформація спеціально для вас. Якщо вашу дівочу голову час від часу навідує думка про законний шлюб, а підхожих кандидатів все катма, то візьміть на замітку – з’явився додатковий шанс запопасти заміж за вимріяного жениха. Та ще й заморського (ну прямо, як в кіно!). У Івано-Франківську  запрацювали професійні свахи, які цю інтимну справу обіцяють поставити на потік. Міжнародне шлюбне агентство «Assol» («Ассоль») працює з жінками, які бажають побратися з європейцями чи американцями.
Тутешня підшивка клієнтських анкет поки надзвичайно худа: «За тиждень, що ми працюємо, до нас прийшло лише п’ятеро жінок, сьогодні було двоє, – розповідає директор агентства Валерія Кісельова. – Але для нашого бізнесу це дуже хороший старт».  

Розраховувати на успіх є усі підстави, переконана директор. По-перше, для Франківська такого роду сервіс – суцільне ноу-хау, відтак, неорана цілина на полі потенційних наречених. По-друге, для прекрасної статі всі послуги (навіть професійна фотосесія) безкоштовні. А це, що не кажіть,  на меркантильну жіночу душу діє краще за будь-який магніт!  Ну прямо гріх не скористатися.   
Щоб не пив і не курив
«Ми є філією бердянського агентства в Запорізькій області, – продовжує директор «Assol» Валерія Кісельова. – Воно працює вже більше 10 років. Але в Івано-Франківську ми лише два тижні».
На сході України, каже пані Валерія, шлюбне агентство як прибутковий вид бізнесу вже давно обкатаний. А от на заході це віяння часу не дуже популярне. Поки що.
«Ми офіційне агентство, яке співпрацює з міжнародними сайтами знайомств, – каже пані Валерія. – Тобто дівчата приходять до нас, заповнюють анкету, ми перекладаємо, розміщуємо цю інформацію разом з їхнім фото на цих сайтах і далі допомагаємо  зав’язати листування з кимось із зареєстрованих там чоловіків, хто сподобається».
Відвідувачі таких сайтів, як правило, чоловіки з благополучних країн ЄС та США, задурманені легендами про українських красунь і загадковість слов'янської душі. Вони можуть пройти реєстрацію навіть вдома за комп’ютером. А от дівчата (переважно це українки)  – лише через агентство, надавши при цьому скан паспорта, а в окремих випадках і відеопідтвердження своїх намірів.
Процедура, в принципі, не дуже бюрократична. Одна з клієнток саме зосереджено заповнює анкету. Знайомимося. Ірина – блондинка, та ще струнка, на вигляд доволі моложава. І що змусило її удатися до такого опосередкованого способу влаштувати своє щастя? Журналіст «ЗК» не втримався і прямо запитав. «Знаєте, я від наших чоловіків уже втомилася, сил немає, чесно кажучи», – ділиться жінка доволі неохоче. Про деталі говорити відмовляється. Зате охоче демонструє анкету з описом партнера: вік від 28 до 32 років, нежонатого, красивого, доброго і бажано високого. Ну і небідного теж бажано. «Але це само собою зрозуміло, і в анкеті не обов’язково вказувати», – впевнена Ірина.
Загалом у анкеті багато цікавих питань. Її мета – вичавити максимум інформації про наречену, щоб зацікавити потенційного чоловіка. Приміром, крім короткого опису себе, обранця та сфери своїх інтересів, треба розповісти  про таке: на що ви готові піти заради коханої людини? чому хочете заміж за іноземця? чи має для вас значення різниця у віці? чи азартна ви людина? чи любите ризикувати? і т.д.
«Жінки, які до нас приходять, зазвичай уже були у шлюбі, мають дітей, хочуть принаймні спробувати влаштувати своє життя за кордоном, з надійним чоловіком», – каже пані Валерія. Українки, як правило, впевнені, що «там» і трава зеленіша, і чоловіки кращі. Толерантніші, багатші, менше страждають від шкідливих звичок. А, зрештою, може так воно і є?
«Дуже багато чоловіків пише, що вони шукають зовсім не нашу красу, – додає директор агентства. –  А жінку, яка буде віддана сім’ї».  

Ловись, рибко, велика і мала
Заповнити анкету та зареєструватися – це лише півсправи. Оскільки ці послуги для жінок  безкоштовні, то і товкотнеча слабкої статі на шлюбних сайтах надзвичайна. Чоловіків, як і в реальному житті, катастрофічно не вистачає.  Можна зареєструватися і чекати біля моря погоди так довго, наскільки вистачить терпіння. А можна (за словами пані Валерії, навіть треба) брати бика за роги – писати симпатичному кандидату першій.
«Дівчина може обирати того, хто їй подобається, з ким вона хотіла б поспілкуватися, – розповідає Валерія Кісельова. –  Або ми самі по опису її партнера знаходимо підходящого і намагаємося зав’язати листування».
Чоловіків, як правило, завжди закидують листами. Однак якщо прекрасній статі штампувати листи кохання можна без задніх думок, аж доки пальці не втомляться бити по клавіатурі, то для мужчин це задоволення платне. Тому відповідають далеко не усім.
Вартість одного листа 4-5 доларів. На деяких сайтах платити потрібно і за те, щоб прочитати вхідний лист. Тобто, якщо вам відповіли, то перший своєрідний відбір ви уже пройшли. Щось десь таки тьохнуло, і за спілкування з вами готові платити.
«Деякі сайти пропонують таку послугу, як «чат», – розповіла «ЗК» К., яка підробляє перекладачем у шлюбному агентстві у Львові. –  Оплата посекундна – від 25 центів. Поговорити по скайпу коштує від 40 центів».
Можна замовити також контакти дівчини – її адресу та телефон. Обраниці можна прислати квіти (приміром, одна троянда обійдеться жениху в 5 доларів), цукерки, прикраси, косметику, парфумерію, сертифікати в спа-центри та ін. Агентство надасть ці доволі недешеві, навіть за європейськими мірками, послуги як посередник. Жениху тільки встигай виймати гроші з гаманця!
«На одному з сайтів є навіть можливість замовлення чоловіком для вас місячних курсів англійської мови, – каже Валерія Кісельова. – І повірте, якщо він готовий платити гроші і за листи, і за недешеві подарунки, то що може бути кращим доказом його серйозних намірів?».
А там, дивись, справа і до побачення дійде! І закордонний жених, розімлілий від солодких мрій, ступить на землю галицьку.
«Чоловік, який не збирається приїжджати, навряд чи буде платити гроші за листування з вами. Майже завжди вони налаштовані приїхати і побачитися з дівчиною вживу. Це перевага агентства перед безкоштовними сайтами знайомств », – запевняє пані Валерія.
Тут теж є кілька моментів: «Ми радимо на першому побаченні, навіть якщо дівчина володіє англійською мовою, зустрічатися у присутності перекладача. Лише не наодинці, а десь у кафе, у людному місці», – і так аж поки ви не переконаєтесь, що ваш обранець адекватна людина, застерігає пані Валерія.
«Неадеквата» видно відразу по викладених фотографіях, манері листування. Він намагається у першому ж листі домовитись про зустріч  або ж робить масні натяки. З такими зустрічей радять не влаштовувати.
Втім, реалії ярмарку наречених суворі. Відсоток успіху, за словами директора «Assol», хоч як старайся, не перевищує 10%.
«Але усе тут залежить від дівчини. Часто вони просто реєструються і чекають, не надають цьому серйозного значення. Такий і результат. А насправді вийти заміж через агентство – не рожева мрія, а реальність. Просто треба цілеспрямовано іти до мети. Наші клієнтки у Бердянську переїжджали до США, Данії, Норвегії», – переконує Валерія Кісельова.
Оксана ГЛУШКЕВИЧ  

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники