КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

07:19:55, 8 Серпень 2017

У Хмельницькому закінчився чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Вероніка[...]

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

01:34:58, 8 Серпень 2017

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабін[...]

Розшукуються кадри

Top 5Топ-5 вакансій із найбільшою зарплатою
Багато галасу даремно – так можна охарактеризувати ситуацію на ринку праці, котра склалася з початку цього року, коли уряд збільшив розмір мінімальної зарплати до 3200 гривень. Усі жахнулися, що опустяться до рівня «мінімалки», а тому не зможуть багато чого собі дозволити. Але ж не всі у нашій державі отримують мінімальні доходи. Свідченням тому є і вакансії, зареєстровані центрами зайнятості по всій Україні. Роботодавці, котрим потрібні спеціалісти, вказують значно вищий рівень заробітної плати. Тому сьогодні ми пропонуємо рейтинг найбільш оплачуваних вакансій в Івано-Франківську.

ТОВ «Електролюкс Україна» шукає на роботу головного енергетика. Очевидно, запити пошукачів роботи не співпадають із вимогами роботодавця, оскільки ця вакансія виставлена ще 4 січня цього року. Кандидатам на таку посаду пропонують відносно немалу заробітну плату – 8 тисяч гривень. Вимоги підприємства до потенційного працівника обумовлюються декількома вимогами. Найперше шукають спеціаліста із повною вищою освітою та трирічним стажем роботи. А от завдання і обов’язки такого працівника на підприємстві будуть чималі. У запитах роботодавець вказує, що від кандидата вимагатиметься управління споживання газу та заощаджень діяльності на підприємстві, входу-виходу води, повітряним тиском; розподіл систем (газ, вода, повітря, електроенергія) та управління безпекою обладнання; планування збереження витрат електроенергії, газу та води; нагляд за утриманням у справному стані та безпечною експлуатацією пасажирських ліфтів АПК; участь у реалізації економії споживання, ремонт інженерних комунікацій. Володіння англійською мовою, знання ПК. Щодо заохочень, то на підприємстві пропонують п’ятиденний робочий тиждень по вісім годин щодня із оптимальними умовами та харчуванням.
На другій сходинці нашого рейтингу перебуває вакансія, створена того ж дня, що й перша. Рівень заробітної плати значно відрізняється. 6500 гривень пропонують потенційному інженеру-технологу на ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед». Всі умови при прийнятті на роботу аналогічні, як і для лідера нашого топ-5, лише трохи менше виписаних обов’язків. Тут потенційний працівник дбатиме про підготовку технічної документації, а також займатиметься контролем за дотриманням технологічного процесу. Очевидно, запити наших краян значно вищі від пропозицій.
17 лютого зареєстрована вакансія інженера-проектувальника у КП «Івано-Франківськміськсвітло». Підприємство пропонує зайнятися розробкою окремих частин проекту на основі новітніх науково-технічних досягнень, вітчизняного досвіду проектування будівництва, експлуатації об’єктів та використання засобів автоматизації. І за це все пропонують заробітну плату 6478 гривень.
Наступні чотири вакансії появилися на сайті Центру зайнятості одночасно, бо усі вони відкриті одним приватним підприємцем. Він шукає двох вишивальників і двох швачок для виготовлення весільних суконь із зарплатою 6 тисяч гривень. Вимоги до вишивальниць – оздоблення та декорування весільних суконь бісером. Для цього достатньо мати професійно-технічну освіту і бажання працювати. І що найбільш примітно, що роботодавець не вимагає ані вікового цензу, ані стажу роботи. Від швачок вимагається тільки вміння шити весільні сукні. Фірма знаходиться в Івано-Франківську на вулиці Симоненка.
Замикає наш рейтинг одразу шість вакансій із однаковим рівнем заробітку, що пропонують замовники. Заробітну плату 5500 гривень мають усі шанси отримати технік на ТОВ «Електролюкс Україна», директор ТзОВ «Інжир-ІФ», лікар-фізіотерапевт у яремчанському пансіонаті «Прикарпатські зорі», інженер на ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед», електрогазозварник та слюсар-сантехнік на ТОВ «Сервіс-Сіті-Іф». Від електрогазозварника вимагається трирічний стаж, професійно-технічна освіта. Серед його обов’язків  – виконувати газозварювальні роботи при встановлені дверей та решіток в під'їздах житлових будинків, ручне та газове зварювання деталей, готувати поверхні, контролювати процес зварювання та якість шва. Фірма, котра шукає такого спеціаліста, лише вимагає при наявності посвідчення електрогазозварника добросовісно і якісно виконувати роботу. На сантехніка ця фірма покладає обслуговування житлових будинків у центральній частині міста.
Інженер на «Тайко Електронікс» повинен дбати про забезпечення підприємства матеріальними ресурсами відповідно до замовлень, контролювати вчасність поставок, співпрацювати з постачальниками. Харчування і медичне страхування такому спеціалісту гарантують. Від нього лише вимагається трирічний стаж роботи та знання англійської мови.
Технік на цьому ж підприємстві повинен систематично займатися діагностикою і ревізією прес-форм, штампів та їхнього оснащення. Його вміння також будуть конче потрібні для ремонту, модернізації та монтажу прес-форм, штампів і оснащення. Режим роботи техніка – з 8.00 до 17.00, з18.00 до 2.00.
Усього ж ми переглянули майже чотири сотні вакансій, котрі зареєстровані як обласним, так і міським центрами зайнятості. Робота є для різних категорій. Залишається лише бажання працювати. До речі, нам вдалося також з’ясувати, що протягом одного дня може появитися навіть шістдесят-сімдесят вільних робочих місць.
Топ 5
1. Головний енергетик – 8000 грн.
2. Інженер-технолог – 6500 грн.
3. Інженер-проектувальник – 6478 грн.
4. Вишивальник і швачка – 6000 грн.
5. Технік, директор, лікар-фізіотерапевт, інженер,
електрогазозварник, слюсар-сантехнік – 5500 грн.
Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники