КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Розшукуються кадри

Top 5Топ-5 вакансій із найбільшою зарплатою
Багато галасу даремно – так можна охарактеризувати ситуацію на ринку праці, котра склалася з початку цього року, коли уряд збільшив розмір мінімальної зарплати до 3200 гривень. Усі жахнулися, що опустяться до рівня «мінімалки», а тому не зможуть багато чого собі дозволити. Але ж не всі у нашій державі отримують мінімальні доходи. Свідченням тому є і вакансії, зареєстровані центрами зайнятості по всій Україні. Роботодавці, котрим потрібні спеціалісти, вказують значно вищий рівень заробітної плати. Тому сьогодні ми пропонуємо рейтинг найбільш оплачуваних вакансій в Івано-Франківську.

ТОВ «Електролюкс Україна» шукає на роботу головного енергетика. Очевидно, запити пошукачів роботи не співпадають із вимогами роботодавця, оскільки ця вакансія виставлена ще 4 січня цього року. Кандидатам на таку посаду пропонують відносно немалу заробітну плату – 8 тисяч гривень. Вимоги підприємства до потенційного працівника обумовлюються декількома вимогами. Найперше шукають спеціаліста із повною вищою освітою та трирічним стажем роботи. А от завдання і обов’язки такого працівника на підприємстві будуть чималі. У запитах роботодавець вказує, що від кандидата вимагатиметься управління споживання газу та заощаджень діяльності на підприємстві, входу-виходу води, повітряним тиском; розподіл систем (газ, вода, повітря, електроенергія) та управління безпекою обладнання; планування збереження витрат електроенергії, газу та води; нагляд за утриманням у справному стані та безпечною експлуатацією пасажирських ліфтів АПК; участь у реалізації економії споживання, ремонт інженерних комунікацій. Володіння англійською мовою, знання ПК. Щодо заохочень, то на підприємстві пропонують п’ятиденний робочий тиждень по вісім годин щодня із оптимальними умовами та харчуванням.
На другій сходинці нашого рейтингу перебуває вакансія, створена того ж дня, що й перша. Рівень заробітної плати значно відрізняється. 6500 гривень пропонують потенційному інженеру-технологу на ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед». Всі умови при прийнятті на роботу аналогічні, як і для лідера нашого топ-5, лише трохи менше виписаних обов’язків. Тут потенційний працівник дбатиме про підготовку технічної документації, а також займатиметься контролем за дотриманням технологічного процесу. Очевидно, запити наших краян значно вищі від пропозицій.
17 лютого зареєстрована вакансія інженера-проектувальника у КП «Івано-Франківськміськсвітло». Підприємство пропонує зайнятися розробкою окремих частин проекту на основі новітніх науково-технічних досягнень, вітчизняного досвіду проектування будівництва, експлуатації об’єктів та використання засобів автоматизації. І за це все пропонують заробітну плату 6478 гривень.
Наступні чотири вакансії появилися на сайті Центру зайнятості одночасно, бо усі вони відкриті одним приватним підприємцем. Він шукає двох вишивальників і двох швачок для виготовлення весільних суконь із зарплатою 6 тисяч гривень. Вимоги до вишивальниць – оздоблення та декорування весільних суконь бісером. Для цього достатньо мати професійно-технічну освіту і бажання працювати. І що найбільш примітно, що роботодавець не вимагає ані вікового цензу, ані стажу роботи. Від швачок вимагається тільки вміння шити весільні сукні. Фірма знаходиться в Івано-Франківську на вулиці Симоненка.
Замикає наш рейтинг одразу шість вакансій із однаковим рівнем заробітку, що пропонують замовники. Заробітну плату 5500 гривень мають усі шанси отримати технік на ТОВ «Електролюкс Україна», директор ТзОВ «Інжир-ІФ», лікар-фізіотерапевт у яремчанському пансіонаті «Прикарпатські зорі», інженер на ТОВ «Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед», електрогазозварник та слюсар-сантехнік на ТОВ «Сервіс-Сіті-Іф». Від електрогазозварника вимагається трирічний стаж, професійно-технічна освіта. Серед його обов’язків  – виконувати газозварювальні роботи при встановлені дверей та решіток в під'їздах житлових будинків, ручне та газове зварювання деталей, готувати поверхні, контролювати процес зварювання та якість шва. Фірма, котра шукає такого спеціаліста, лише вимагає при наявності посвідчення електрогазозварника добросовісно і якісно виконувати роботу. На сантехніка ця фірма покладає обслуговування житлових будинків у центральній частині міста.
Інженер на «Тайко Електронікс» повинен дбати про забезпечення підприємства матеріальними ресурсами відповідно до замовлень, контролювати вчасність поставок, співпрацювати з постачальниками. Харчування і медичне страхування такому спеціалісту гарантують. Від нього лише вимагається трирічний стаж роботи та знання англійської мови.
Технік на цьому ж підприємстві повинен систематично займатися діагностикою і ревізією прес-форм, штампів та їхнього оснащення. Його вміння також будуть конче потрібні для ремонту, модернізації та монтажу прес-форм, штампів і оснащення. Режим роботи техніка – з 8.00 до 17.00, з18.00 до 2.00.
Усього ж ми переглянули майже чотири сотні вакансій, котрі зареєстровані як обласним, так і міським центрами зайнятості. Робота є для різних категорій. Залишається лише бажання працювати. До речі, нам вдалося також з’ясувати, що протягом одного дня може появитися навіть шістдесят-сімдесят вільних робочих місць.
Топ 5
1. Головний енергетик – 8000 грн.
2. Інженер-технолог – 6500 грн.
3. Інженер-проектувальник – 6478 грн.
4. Вишивальник і швачка – 6000 грн.
5. Технік, директор, лікар-фізіотерапевт, інженер,
електрогазозварник, слюсар-сантехнік – 5500 грн.
Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники