КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Руслан МАРЦІНКІВ: «Роботи всім вистачить»

Marcinkiv-1Новообраний міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків готовий працювати з колишніми своїми опонентами, в одній команді із професіоналами і тільки на благо громади. Про це він заявив під час першої прес-конференції у новому для себе амплуа.

Про міську раду
«Я готовий співпрацювати із своїми опонентами та з тими політичними силами, котрі пройшли у міську раду і називають себе демократичними. Тішуся, що у міській раді немає представників колишньої «Партії регіонів», зокрема «Опозиційного блоку», «Нашого краю», а також «Відродження».
Міський голова готовий працювати заради розвитку міста і заради втілення в життя програми розвитку Івано-Франківська до 2020 року «Івано-Франківськ – місто для життя». Роботи всім вистачить. Треба консолідуватися і робити так, щоб Франківськ дійсно розвивався. Є багато напрямків для цього».


Про децентралізацію
«Я звернувся до народних депутатів, котрі були моїми опонентами.  Готовий співпрацювати для громади міста, незважаючи на ті моменти, котрі були у виборчій кампанії. Також я звертаюся до центральних органів влади, щоб слова про децентралізацію і про те, що коштів та повноважень в Івано-Франківську стане більше, були не просто словами, а конкретними діями. Вірю в те, що наші законодавці попрацюють і повноваження будуть повернені міській громаді, а вже міська громада зможе ефективно їх використовувати. Бо, на жаль, багато звернень франківців не є повноваженнями міської влади, а поліції або органів центральної влади».

Перші кроки
«Однозначно зроблю те, що обіцяв і що не потребує великих коштів. Це відкритий бюджет міста. Кожен зможе побачити щоденні доходи та видатки міського бюджету. Це буде одне із перших моїх розпоряджень, котре не потребує великих коштів, а тільки політичної волі.
У бюджеті на наступний рік будуть закладені ті речі, які ми обіцяли: безкоштовний проїзд дітей шкільного віку, масове утеплення будинків, продовження ремонту доріг і дворів, а також будівництво дитячих садочків».

Про команду
«Структуру виконавчого комітету я трошки зміню. Перший заступник міського голови буде відповідати за інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, капітальне будівництво. Я вважаю, що це пріоритетніше зараз для Івано-Франківська. Тому максимальну кількість завдань у нашій програмі відображають саме ці напрямки.
Буде заступник з архітектури, будівництва і земельних питань. Очевидно, буду працювати над тим, щоби це була людина не з Франківська, а ззовні. Ця людина має бути авторитетною, працювати над тим, аби ця сфера була відкрита і призвела до збільшення зелених зон, до прийняття чесного і справедливого нового генерального плану.
Щодо структури і конкретних посад я ще не можу відповісти. Ведуться переговори з іншими політичними силами. «Свобода» має 14 депутатів у міській раді. Цього недостатньо, щоби сформувати одноосібну більшість».

Про «ЄРЦ»
«ЄРЦ» зазнає змін. Це буде одне із перших рішень. Ця структура не може далі продовжувати працювати у такій формі, як це є зараз. ЄРЦ має працювати для людей. Нам треба подумати, як залучити інвестиції та гранти Європейського Союзу. Ми повинні бути готові до реформи, коли мешканці з 1 липня будуть самі визначати свого управителя. Тому ми будемо робити максимальні зусилля для того, щоби був ринок управителів і франківці мали з кого обирати. Реформа «ЄРЦ» буде презентована разом із представленням першого заступника міського голови».

Про дороги
«Незважаючи на те, хто би не робив дорогу, для франківців важливо, щоб всі дороги були зроблені якісно і щоби були з відповідною велоінфраструктурою. Крім Набережної, будемо продовжувати робити велодоріжку на Галицькій. Більше того, вулиця Тичини цього року буде відремонтована».

Про міст
«Міст через Бистрицю Солотвинську будемо будувати. Пригадую 2010 рік. Тоді підписувалася угода між областю і урядом. Це залишилося тільки угодою перед виборами. Так було і тепер – це була нарада представників бюджетного комітету. Треба добиватися рішення про виділення суми для будівництва. Ми будемо добиватися цього у Кабінеті Міністрів України. Це не питання Марцінківа чи «Свободи», а громади міста».
Записав Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники