КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Руслан МАРЦІНКІВ: «Роботи всім вистачить»

Marcinkiv-1Новообраний міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків готовий працювати з колишніми своїми опонентами, в одній команді із професіоналами і тільки на благо громади. Про це він заявив під час першої прес-конференції у новому для себе амплуа.

Про міську раду
«Я готовий співпрацювати із своїми опонентами та з тими політичними силами, котрі пройшли у міську раду і називають себе демократичними. Тішуся, що у міській раді немає представників колишньої «Партії регіонів», зокрема «Опозиційного блоку», «Нашого краю», а також «Відродження».
Міський голова готовий працювати заради розвитку міста і заради втілення в життя програми розвитку Івано-Франківська до 2020 року «Івано-Франківськ – місто для життя». Роботи всім вистачить. Треба консолідуватися і робити так, щоб Франківськ дійсно розвивався. Є багато напрямків для цього».


Про децентралізацію
«Я звернувся до народних депутатів, котрі були моїми опонентами.  Готовий співпрацювати для громади міста, незважаючи на ті моменти, котрі були у виборчій кампанії. Також я звертаюся до центральних органів влади, щоб слова про децентралізацію і про те, що коштів та повноважень в Івано-Франківську стане більше, були не просто словами, а конкретними діями. Вірю в те, що наші законодавці попрацюють і повноваження будуть повернені міській громаді, а вже міська громада зможе ефективно їх використовувати. Бо, на жаль, багато звернень франківців не є повноваженнями міської влади, а поліції або органів центральної влади».

Перші кроки
«Однозначно зроблю те, що обіцяв і що не потребує великих коштів. Це відкритий бюджет міста. Кожен зможе побачити щоденні доходи та видатки міського бюджету. Це буде одне із перших моїх розпоряджень, котре не потребує великих коштів, а тільки політичної волі.
У бюджеті на наступний рік будуть закладені ті речі, які ми обіцяли: безкоштовний проїзд дітей шкільного віку, масове утеплення будинків, продовження ремонту доріг і дворів, а також будівництво дитячих садочків».

Про команду
«Структуру виконавчого комітету я трошки зміню. Перший заступник міського голови буде відповідати за інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, капітальне будівництво. Я вважаю, що це пріоритетніше зараз для Івано-Франківська. Тому максимальну кількість завдань у нашій програмі відображають саме ці напрямки.
Буде заступник з архітектури, будівництва і земельних питань. Очевидно, буду працювати над тим, щоби це була людина не з Франківська, а ззовні. Ця людина має бути авторитетною, працювати над тим, аби ця сфера була відкрита і призвела до збільшення зелених зон, до прийняття чесного і справедливого нового генерального плану.
Щодо структури і конкретних посад я ще не можу відповісти. Ведуться переговори з іншими політичними силами. «Свобода» має 14 депутатів у міській раді. Цього недостатньо, щоби сформувати одноосібну більшість».

Про «ЄРЦ»
«ЄРЦ» зазнає змін. Це буде одне із перших рішень. Ця структура не може далі продовжувати працювати у такій формі, як це є зараз. ЄРЦ має працювати для людей. Нам треба подумати, як залучити інвестиції та гранти Європейського Союзу. Ми повинні бути готові до реформи, коли мешканці з 1 липня будуть самі визначати свого управителя. Тому ми будемо робити максимальні зусилля для того, щоби був ринок управителів і франківці мали з кого обирати. Реформа «ЄРЦ» буде презентована разом із представленням першого заступника міського голови».

Про дороги
«Незважаючи на те, хто би не робив дорогу, для франківців важливо, щоб всі дороги були зроблені якісно і щоби були з відповідною велоінфраструктурою. Крім Набережної, будемо продовжувати робити велодоріжку на Галицькій. Більше того, вулиця Тичини цього року буде відремонтована».

Про міст
«Міст через Бистрицю Солотвинську будемо будувати. Пригадую 2010 рік. Тоді підписувалася угода між областю і урядом. Це залишилося тільки угодою перед виборами. Так було і тепер – це була нарада представників бюджетного комітету. Треба добиватися рішення про виділення суми для будівництва. Ми будемо добиватися цього у Кабінеті Міністрів України. Це не питання Марцінківа чи «Свободи», а громади міста».
Записав Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники