КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У міській раді новий депутат

У міській раді новий депутат

03:38:58, 12 Грудень 2018

Екс-мера Івано-Франківська у депутатському корпусі міської ради замінив його колишній заступник. [...]

Вакцини в дефіциті

Вакцини в дефіциті

09:16:26, 11 Листопад 2018

В Івано-Франківську закінчуються вакцини проти кору для дітей. Про це повідомила начальник міського [...]

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

Студентки ПНУ змагатимуться у Китаї

08:28:42, 11 Листопад 2018

Жіноча збірна України серед студентів вирушила на етап Всесвітньої університетської ліги з баскетбол[...]

Парк для індустрії

Парк для індустрії

08:58:58, 11 Листопад 2018

Івано-Франківськ планує викупити 14 га землі для створення у Хриплинській промисловій зоні індустріа[...]

Очікували більшого

Очікували більшого

08:04:56, 10 Жовтень 2018

З червня на сортувальній лінії міського сміттєзвалища відсортували дві тисячі тонн вторсировини. [...]

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

Що нас чекає у Новому 2017 році?

Fedorishin51Люди завжди хочуть знати, що їх чекає у майбутньому. Уже століттями розшифровуємо катрени Нострадамуса, тлумачимо нечіткі пророцтва Ванги, шукаємо інформації про майбутнє у цифрах чи на зоряному небі.
Але прикарпатцям не потрібно далеко ходити у пошуках провидця. В Калуші проживає  Ігор Федоришин – метапсихолог, майстер з трансформації свідомості і духовного розвитку, учасник «Битви екстрасенсів» 7-го та 15-го сезонів.
То чого ж українцям потрібно чекати у 2017 році? Прогнозом на майбутнє ділиться екстрасенс Ігор Федоришин:

Загальна характеристика  2017 року для України
Український народ і Україна в цілому наділені величезним духовним потенціалом. Це та наша родзинка, яка гарантує нам щасливе, багате і повноцінне життя на рідній землі. Проте в 2017 році, як і до цього, ми будемо надалі йти шляхом ненависті, агресії, страху, розчарування, фальшивих ілюзій тощо. Тому в 2017 році українцям не варто очікувати на позитивні зміни. Хоча б тому, що ми самі особливо не змінилися. Загальні тенденції, які розпочалися раніше, в новому році матимуть продовження.

Війна в Україні,  загальна ситуація на Сході країни
Оскільки ця війна – це перш за все бізнес для багатьох людей з двох сторін (продаж зброї, наркотрафік, контрабанда, політичні інтереси), в 2017 році припинення війни в Україні не буде.
На жаль, занадто багато людей зацікавлені в продовженні цієї війни. Вони, в свою чергу, роблять усе, щоб так і було надалі. Народу України малюють ілюзію, що ніби ми боремося за перемогу, але ніхто з вищої політичної еліти нашої країни такої цілі не має. Більше того, ведеться цілеспрямований вплив, в тому числі за допомогою ЗМІ, в роздуванні взаємної ненависті між сторонами конфлікту. І ця тенденція в новому році збережеться.
Економіка України, загальні тенденції
Більшість українців не вірять у будь-які позитивні зміни в економічному житті країни. До речі, це також має неабиякий вплив на процеси, що відбуваються в нашій державі. Масове розчарування дасть про себе знати і у Новому 2017 році. У вищих ешелонах влади продовжиться розкрадання і грабунок народних ресурсів. Між бізнес-елітою будуть вестися постійні конфлікти та війни за можливість вхопити більший шматок. Щоб люди цього не помічали, їх годуватимуть казками про успішні реформи і покращення. Але прості люди на собі цього не відчують. І лише ближче до кінця року, з’явиться надія на покращення.
Політичне життя України в 2017 році
На початку року відбуватимуться показові звільнення з посад окремих чиновників. В лютому відбудеться черговий розкол між політичними силами на політичному олімпі нашої країни. Весна в цілому пройде спокійно. На початку літа посилиться народний гнів, але до якихось особливих змін в політиці це не призведе. Для політичного життя України рік більш-менш стабільний. Петро Порошенко й надалі залишиться керувати нашою країною, хоча відбуватимуться події, що відкриватимуть справжнє лице нашого президента. Але люди й цього разу закриють на все очі.
Євроінтеграція, міжнародна політика
Постійні розмови про євроінтеграцію продовжаться, і це буде ще одним інструментом маніпуляції українцями. Але й велика європейська родина поки не готова відкрити нам свої обійми в 2017 році. Через корупцію і відсутність реальних реформ імідж України на міжнародній арені продовжить падати.
Володимир Путін і Росія, їхній вплив на Україну
Звичайно, що президент Російської Федерації має величезний вплив на всі процеси, що відбуваються в нашій країні. Він намагається їх контролювати. Він має свої інтереси і бачення, як і куди повинна рухатися Україна. Проте, багато в чому його вплив перебільшено. З російського президента сформували такий собі образ «всемогутнього злобного карлика», який разом із всіма росіянами винен у всіх бідах українського народу. Це не більше ніж маніпуляція через страх. Люди підсвідомо бояться, що Путін почне повномасштабну війну з Україною і дійде аж до Львова. Цього, звичайно, не станеться. А тим часом, прикриваючись «злобним карликом», українські політики продовжують грабувати і ґвалтувати Україну. Завжди простіше відповідальність за хаос у власній хаті повністю перекласти на сусіда. Часто Володимиру Путіну приписують те, що насправді робилося конкретними людьми з числа українських політиків і можновладців. В 2017 році в цьому плані також особливих змін не відбудеться. Хоча, роблячи з Росії ворога номер один, Україна й надалі продовжить економічну співпрацю зі своїм північним сусідом.
На що українцям потрібно звернути увагу, щоб 2017 рік став максимально вдалим
Свою внутрішню невпевненість і зневіру в собі, ми, українці, компенсуємо ідеалізацією своєї особливості і невдалими спробами заявити про себе всьому світу. Ми постійно вигадуємо собі ілюзії і масово в них віримо. Одна з них – віра в те, що хтось зовні обов’язково повинен нам допомогти. Цього не сталося за останні століття і не станеться в майбутньому. Нам потрібно відмовитися від безглуздих очікувань, претензій і звинувачень. А також від комплексу жертви, який так довго керує нашими діями і вчинками. І, навпаки, нам варто задуматися більше про те, що можемо зробити корисного і цінного для інших. Ми надзвичайно мудрий і талановитий народ і можемо зробити свій неоціненний вклад в розвиток Європи, світу, планети Земля. Так само нам не варто йти чужим шляхом, постійно вибираючи до кого йти на поклін цього разу. Нам потрібно бути самими собою і рухатися лише тим шляхом, який підказує нам наше колективне серце, але аж ніяк не розум чи страх. Вибір між двома світами (східним і західним) – хибний шлях. Вибирати варто лише себе! Щоб інші країни вже в найближчому майбутньому шукали можливість заручитися нашою підтримкою і допомогою.
Наше майбутнє – завжди багатоваріантне! Насправді немає одного наперед визначеного варіанту, який обов’язково матеріалізується. Ми творимо це майбутнє своїми діями, вчинками і навіть очі-куваннями, думками та емоціями. А будь-яке передбачення – це лише один із варіантів, який є найбільш ймо-вірним за даних умов. Отже, кожної миті у нас є можливість докорінно змінити своє власне майбутнє і всієї країни в цілому.
Наталя ХРАБАТИН

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники