КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Щоб не торгували на дорозі

bazarНа вулиці Дністровській хочуть відновити двосторонній рух транспорту
З такою ініціативою на черговому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради виступив член міськвиконкому Вадим Войтик. Він каже, що біля ринку вже торгують прямо на проїжджій частині Дністровської.  І якщо зараз не вжити заходів, стихійна торгівля витіснить звідтіля транспорт.
«Вулиця Дністровська – одна з найширших в центрі Івано-Франківська. Її недавно відремонтували. Але зараз там торгують віниками і помідорами. Якщо не припинимо базарну діяльність на дорозі, то вже незабаром вона витіснить транспорт на узбіччя», — вважає В.Войтик.

Натомість заступник міського голови Богдан Білик зауважив, що перед універмагом і ринком на вулиці Дністровській, відповідно до рішення міської ради, наразі діє одна з найбільших зон для паркування автомобілів. Хоча, за його словами, міська рада може змінити своє рішення, конфігурацію чи межі парковок. Тому, принципово схваливши відновлення двостороннього руху вулицею Дністровською на засіданні міськвиконкому, відповідний проект рішення вирішили винести на розгляд сесії міськради.
Однак навіть у разі схвалення міською радою реалізувати рішення про відновлення двостороннього руху вулицею Дністровською буде нелегко. Це визнає навіть сам В.Войтик. Але, водночас, стверджує, що, за умов розроблення грамотного проекту організації дорожнього руху вул.  Дністровською і його дотримання всіма учасниками дорожнього руху, там вистачить місця і для двостороннього руху, і для паралельного паркування транспорту.
А ось старший інспектор з організації дорожнього руху відділу ДАІ з обслуговування міста Івано-Франківська Віталій Царьов зовсім протилежної думки. За його словами, у місцях масового відвідування (якими є універмаг, супермаркет «Сільпо» у його підвалі та центральний ринок) мають бути облаштовані майданчики для паркування з відповідною кількістю паркомісць.  Тож перед тим, як на Дністровській відновлювати двосторонній рух, треба вирішити, що робити з існуючими там парковками і де створити нові. Адже при двосторонньому русі кількість транспорту на вулиці збільшиться, в тому числі й за рахунок тих машин, якими люди захочуть доїхати до універмагу й ринку з вулиці Тарнавського і Василіянок.
Водночас, В.Царьов наголосив, що ДАІ не погоджувала відновлення двостороннього руху вулицею Дністровською, а рішення міськвиконкому щодо цього назвав незаконним. «Ні підстав, ні обґрунтування, ні законності у ньому нема. Воно суперечить закону «Про дорожній рух», – каже В.Царьов.
Між іншим, це вже не перша спроба міської влади відновити Дністровською двосторонній рух. Попередню міськвиконком здійснив восени 2001 року, коли ухвалив рішення «Про організацію дорожнього руху в центральній частині міста». Тоді Дністровську якраз відкрили після капітального ремонту і аргументація, до речі, була схожою. Як казав колишній заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Василь Мельничук, «не для того ми її ремонтували, щоб там торгували». А колишній начальник відділу транспорту Богдан Абрамович тоді заявив: «Життя показало, що рух на Дністровській має бути двостороннім». Згодом вулицею Дністровською у напрямку до універмагу навіть «пустили» автобус 63-го маршруту. Але поїздив він не довго. Та й Дністровська швидко стала знову «односторонньою»…
Зрештою, якщо відновлювати  двосторонній рух Дністровською, то логічно це було б робити в комплексі з одночасним відновленням двостороннього руху вулицями Новгородською й Тичини, на яких одна смуга руху теж відведена під паркування і де теж процвітає несанкціонована торгівля. Інакше, проїхавши Дністровською в напрямку до універмагу, все одно доведеться повертати… на Галицьку, впираючись у зупинку громадського транспорту  і «корок» аж до Північного бульвару. Ну, а ще краще – сполучити нарешті Північний та Південний бульвари, що й справді суттєво б розвантажило від транспорту центральну частину міста.

Хвалимир ВЛАДІВ
Фото Тараса ЯКОВИНА

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники