КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Спірна ділянка не ділиться на два?

IMG_0005Поділити землю і вирішити спірне питання намагаються на ВО «Карпати». Ситуація із браком землі склалася відтоді, як власником суміжних із заводом приміщень став підприємець Андрій Струс. Зараз пан Струс прагне отримати у користування бодай 20 сотих землі, аби можна було дістатися до потенційних виробничих площ. Натомість керівництво ВО «Карпати» не погоджується віддати такий шмат землі, бо не має місця для паркування власного автотранспорту.

Сьогодні на заводі є 19 автобусів, котрі привозять майже чотири тисячі працівників, але паркуватися вони не мають де. Тому доводиться висаджувати працівників безпосередньо на завантаженому рухом Калуському шосе. Тим самим керівництво заводу переконує, що наражає своїх підлеглих на небезпеку.

Про проблему цієї території ми вже писали на сторінках нашого видання. Тоді справа перебувала у суді. Питання набуло актуальності напередодні сесії міськради, котра приймає рішення про розроблення детального плану цієї території.
На спірній земельній ділянці ВО «Карпати» вже почали облаштовувати стоянку для свого транспорту. Тим часом їхній опонент Андрій Струс наполягає, що він хоче зовсім небагато – всього 20 сотих. Минулої п’ятниці вирішити спірне земельне питання взялися депутати Івано-Франківської міськради. Під час виїзного засідання постійної комісії з питань містобудування та земельних відносин вони ознайомилися із ситуацією. Обговорення питання безпосередньо на спірній ділянці не дало ніяких плодів. Тому розгляд питання продовжили у залі засідань.
Аргум IMG_0006ентами на користь ВО «Карпати» у дирекції підприємства називають створення великої кількості робочих місць та сплату податків до місцевої казни. «Ми цією землею користуємось 40 років. То було термінове рішення, коли ми віддавали цю територію», – наголосив керівник ВО «Карпати» Дмитро Втерковський.
Розсудити сторони конфлікту і поставити бодай якусь крапку в цьому питанні намагався і начальник управління земельних відносин департаменту комунальних ресурсів Кирило Обладан.
«Дійсно був такий факт, що керівництво ВО «Карпати» зверталося до влади міста із клопотанням про вилучення земельної ділянки площею 20 сотих. На той момент це було законне рішення, адже можна було вилучати землю в державного підприємства за згодою сторін. Ділянка була передана ТОВ «Пластпайп» в оренду на два роки, – зауважив К.Обладан. – Згодом вольовим рішенням тодішнього міського голови Віктора Анушкевичуса при розробці відведення цю територію було включено в територію радіозаводу. За законом пан Струс має право вимагати від міської ради отримання земельної ділянки під своїм об’єктом нерухомості і ту ділянку, яку він вважає необхідною для обслуговування».
Під час бурхливих обговорень депутати озвучили компромісне рішення – надати пану Струсу не 20, а 10 сотих для обслуговування. Але не було погоджено, як це має відбутися – на правах оренди чи сервітуту. Проте Андрій Струс продовжує наполягати на ділянці розміром 20 сотих, бо інакше він не зможе вести підприємницьку діяльність. «Ви маєте 8 з половиною гектарів землі, а я хочу всього 20 сотих», – звернувся він до представників ВО «Карпати». Майже годину довелося потратити для вивчення ситуації. Проте остаточного рішення депутати так і не ухвалили. Сказали лише, що мають час на роздуми.
У середу міська рада таки стала на сторону ВО «Карпати» і затвердила детальний план спірної земельної ділянки під паркування автотранспорту підприємства. Щоправда під час розгляду цього питання депутати не відкинули можливості спільного використання території із пропорційним поділом відповідно до виробничих площ сторін конфлікту.
Мар’ян ПАСТУЩИН

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники