КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

Приїдуть за пасажирами

Приїдуть за пасажирами

04:29:43, 4 Квітень 2018

Перші два нові автобуси великого класу прибудуть до Івано-Франківська до кінця тижня, а перші 15 нов[...]

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

Спрощений порядок підвищує відповідальність

nalog-1Через недостовірні дані у декларації субсидії на житлово-комунальні послуги доведеться повертати у подвійному розмірі.
Про це повідомила директор департаменту соціальної політики міськвиконкому Олександра Заклинська. За її словами, процедура призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з 1-го травня надзвичайно спрощена. Для цього до органів соціального захисту необхідно подати лише  два документи – відповідну заяву  і  декларацію про доходи та  витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.  Але у разі подання недостовірних даних призначену субсидію доведеться повертати у подвійному розмірі.

Як зазначила О.Заклинська,  відтепер субсидія призначатиметься на цілий рік. При цьому у декларації треба вказувати дохід за попередні 12 місяців.  Для тих, хто вже користується  субсидіями, допомогу на оплату житлово-комунальних послуг продовжуватимуть нараховувати на  підставі попередньо поданих документів. На субсидію зможуть претендувати  студенти денної форми навчання (у декларації вони мають вказати нульовий дохід) і особи, які орендують житло, за умови, що на них відкриті особові рахунки на оплату житлово-комунальних послуг.
О.Заклинська також наголосила, що для призначення житлової субсидії відтепер не має значення майновий стан сім’ї – володіння  житловими приміщеннями, транспортними засобами, земельними ділянками. Скасовується й  необхідність обов’язкового працевлаштування працездатних членів сім’ї та перебування їх на обліку в центрі зайнятості. Але при цьому до розрахунку сукупного доходу братиметься дохід таких членів сім’ї на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Натомість на заваді призначення субсидії можуть стати витрати сім’ї за попередні 12 місяців, які  перевищують 50 тисяч гривень.
Водночас, за словами О. Заклинської, навіть за таких умов міська комісія з призначення субсидій враховуватиме реальний житлово-побутовий стан таких сімей, а також зможе ухвалювати рішення про надання субсидії одиноким непрацездатним громадянам на понаднормову площу житла чи визначати кількість осіб для розрахунку субсидії у випадках, коли окремі особи з числа зареєстрованих фактично не проживають у житловому приміщенні і споживання комунальних послуг обчислюється засобами обліку.
При цьому, з метою уникнення можливих непорозумінь, директор департаменту соцполітики все ж закликала мешканців міста попередньо, як вона висловилась, «впорядкувати склад сімей, хто проживає, а хто не проживає», і зазначила, що для отримання консультацій з призначення субсидій чи запису з цього приводу на прийом до керівництва департаменту мешканці можуть звертатися за телефоном гарячої лінії 55-23-03. Також департамент соцполітики найближчим часом проведе семінари для надавачів комунпослуг з питань взаємодії з органами соцзахисту при призначенні субсидій і роз’яснить їхню процедуру.
А секретар міської ради Микола Вітенко порекомендував керівництву міського департаменту соцполітики виготовити і розмістити зразок оформлення заяви і заповнення декларації на призначення субсидій, щоб мешканці бачили, як це потрібно робити і не допускали при цьому помилок.
Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники