КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Щоб і сліду не було

Щоб і сліду не було

08:02:37, 10 Жовтень 2017

В Івано-Франківську планують демонтувати 150 незаконно встановлених малих архітектурних форм. Про[...]

No thumbnail available

Прикарпатські пенсійники до перерахунку пенсій готові.

06:51:27, 10 Жовтень 2017

Слово за Парламентом Впродовж останніх днів «гаряча лінія» Пенсійного фонду є дійсно «гарячою». Сту[...]

Резервістів кличуть на збори

Резервістів кличуть на збори

07:28:04, 8 Серпень 2017

Івано-Франківську необхідно направити 50 резервістів на 30-денні військові збори на Яворівський полі[...]

Перший дзвоник кличе

Перший дзвоник кличе

07:25:42, 8 Серпень 2017

Цього року за парти івано-франківських шкіл сядуть 3 тис. 108 першокласників. Про це повідомив ди[...]

«Срібло» Кубка Європи

«Срібло» Кубка Європи

06:11:27, 8 Серпень 2017

У румунському місті Арад завершився Кубок Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року. У ваговій [...]

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

В Івано-Франківську стане на одне проблемне перехрестя менше

07:40:34, 8 Серпень 2017

В Івано-Франківську продовжуються роботи на кільцевій розв’язці на Привокзальній площі. Минулого тиж[...]

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

Важкоатлети вибороли медалі на чемпіонаті України

07:19:55, 8 Серпень 2017

У Хмельницькому закінчився чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Вероніка[...]

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Івано-Франківська

01:34:58, 8 Серпень 2017

Відповідно до статей 7, 43, 44, 45, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабін[...]

Розширення можливостей

Розширення можливостей

06:23:14, 7 Липень 2017

Міська влада продовжує працювати над збільшенням пільг і знижок, які надаватиме  «Картка іванофранкі[...]

Спрощений порядок підвищує відповідальність

nalog-1Через недостовірні дані у декларації субсидії на житлово-комунальні послуги доведеться повертати у подвійному розмірі.
Про це повідомила директор департаменту соціальної політики міськвиконкому Олександра Заклинська. За її словами, процедура призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з 1-го травня надзвичайно спрощена. Для цього до органів соціального захисту необхідно подати лише  два документи – відповідну заяву  і  декларацію про доходи та  витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.  Але у разі подання недостовірних даних призначену субсидію доведеться повертати у подвійному розмірі.

Як зазначила О.Заклинська,  відтепер субсидія призначатиметься на цілий рік. При цьому у декларації треба вказувати дохід за попередні 12 місяців.  Для тих, хто вже користується  субсидіями, допомогу на оплату житлово-комунальних послуг продовжуватимуть нараховувати на  підставі попередньо поданих документів. На субсидію зможуть претендувати  студенти денної форми навчання (у декларації вони мають вказати нульовий дохід) і особи, які орендують житло, за умови, що на них відкриті особові рахунки на оплату житлово-комунальних послуг.
О.Заклинська також наголосила, що для призначення житлової субсидії відтепер не має значення майновий стан сім’ї – володіння  житловими приміщеннями, транспортними засобами, земельними ділянками. Скасовується й  необхідність обов’язкового працевлаштування працездатних членів сім’ї та перебування їх на обліку в центрі зайнятості. Але при цьому до розрахунку сукупного доходу братиметься дохід таких членів сім’ї на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Натомість на заваді призначення субсидії можуть стати витрати сім’ї за попередні 12 місяців, які  перевищують 50 тисяч гривень.
Водночас, за словами О. Заклинської, навіть за таких умов міська комісія з призначення субсидій враховуватиме реальний житлово-побутовий стан таких сімей, а також зможе ухвалювати рішення про надання субсидії одиноким непрацездатним громадянам на понаднормову площу житла чи визначати кількість осіб для розрахунку субсидії у випадках, коли окремі особи з числа зареєстрованих фактично не проживають у житловому приміщенні і споживання комунальних послуг обчислюється засобами обліку.
При цьому, з метою уникнення можливих непорозумінь, директор департаменту соцполітики все ж закликала мешканців міста попередньо, як вона висловилась, «впорядкувати склад сімей, хто проживає, а хто не проживає», і зазначила, що для отримання консультацій з призначення субсидій чи запису з цього приводу на прийом до керівництва департаменту мешканці можуть звертатися за телефоном гарячої лінії 55-23-03. Також департамент соцполітики найближчим часом проведе семінари для надавачів комунпослуг з питань взаємодії з органами соцзахисту при призначенні субсидій і роз’яснить їхню процедуру.
А секретар міської ради Микола Вітенко порекомендував керівництву міського департаменту соцполітики виготовити і розмістити зразок оформлення заяви і заповнення декларації на призначення субсидій, щоб мешканці бачили, як це потрібно робити і не допускали при цьому помилок.
Левко КУТИНСЬКИЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники