КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Стратегічне рішення

Strategichne rishenniaІвано-Франківська міська рада затвердила стратегію розвитку міста до 2028 року.

Впродовж наступних десяти років у Івано-Франківську планують реалізувати 140 проектів за чотирма напрямками: місто підтримки інвестицій та розвитку бізнесу; місто енергоефективної та дружньої до довкілля інфраструктури; місто відкритої влади і сучасного управління; місто якісної освіти, медицини, різноформатного культурного середовища. За цими напрямками лідирують проекти з енергоефективності, освітні, медичні та культурні і проекти підтримки інвестицій та розвитку бізнесу.
Загалом стратегія покликана сприяти покращенню умов для подальшого розвитку підприємництва, підвищити ефективність діяльності органів місцевого самоврядування в напрямку забезпечення комфортності проживання з огляду на громадську думку. А мета її полягає у вирішенні спільних проблем та реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку громади, раціонального використання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов проживання, забезпечення екологічної безпеки та вдосконалення територіальної організації суспільства. Цього всього планується досягти спільною реалізацією інтересів влади, громади та бізнесу.

Стратегію розробили за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» із залученням широкого кола зацікавлених осіб та впродовж року обговорювали на зустрічах з мешканцями, щоб врахувати у ній всі їхні побажання.
В ході обговорення голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Кулинич зазначила, що стратегія містить багато конкретних проектів, та поцікавилася у доповідача – заступника міського голови з питань економіки Богдана Білика, – з яких джерел вони фінансуватимуться і якою буде загальна сума видатків на їхню реалізацію, зауваживши, що, з огляду на останні тенденції бюджетоутворення, у містах фактично не залишатиметься коштів на капвидатки у бюджетах розвитку.
«Я сам переживаю за наступ на міські бюджети і згортання децентралізації», – відповів Б.Білик. Водночас він повідомив, що загальна сума видатків на реалізацію стратегії розвитку впродовж 10 років орієнтовно складе понад чотири мільярди гривень, але зазначив, що фінансування її заходів та проектів передбачається не лише за рахунок міського бюджету, але й фонду регіонального розвитку, капітальних видатків державного бюджету і державних цільових програм, а також коштів технічної допомоги міжнародних організацій, меценатів, спонсорів і приватних інвесторів.
У сесійному залі розроблена стратегія одразу ж зазнала доповнень. Депутат Володимир Олійник (фракція «УКРОП») запропонував її доповнити заходами з дослідження і відновлення підземних ходів, влаштуванням рекреаційних зон біля озер і річок, створенням міського співочого поля, вуличних стартапів та використанням інтелектуального потенціалу мешканців міста. На переконання депутата Петра Гречанюка (фракція «Об’єднання «Самопоміч»), передбачену в стратегії програму будівництва підземних контейнерних майданчиків для сміття треба розширити, а з наступного року усі містобудівні умови і обмеження забудовникам видавати лише з умовою будівництва таких майданчиків. Депутат Роман Харук (фракція ВО «Свобода») звернув увагу на те, що у місті набирає обертів розвиток легкої промисловості й запропонував обговорити проблеми цієї галузі та створити платформу для сприяння розвитку модельних студій, а також вдосконалити програму термомодернізації будівель, відмовившись, як і уся Європа, від їхнього утеплення пінопластом. А за пропозицією депутата Василя Ревчука (фракція ВО «Батьківщина»), стратегію доповнили заходами з розвитку мікрорайону «Опришівці» та розробленням програми святкування його 600-літнього ювілею, який відзначатиметься у 2020 році.
Іван ГІРАК 

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники