КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Свято незалежності у світі

Sviato nezalejnostiПрактично у кожній країні є день, який об’єднує всіх громадян — День незалежності.  Сьогодні Україна Практичносвяткує 26 річницю
Практично у кожній країні є день, який об’єднує всіх громадян – День незалежності.  Сьогодні Україна святкує 26 річницю Незалежності. В цей день ми згадуємо найкращі моменти з життя нашої країни та мріємо про світле майбутнє.

Вперше таке свято у новітній історії  України відбулось 16 липня 1991 року, але згодом дату поміняли на 24 серпня – день, коли ухвалили Акт проголошення незалежності України. Традиційно – це вихідний день, коли майдани міст заповнюються тисячами людей, яких єднає любов до Батьківщини, віра та надія на краще.

Свято, яке наповнює патріотизмом та гордістю, кожна країна святкує по-різному, але однаково масштабно. Як цей день відзначають у світі…
США
США виборювала право бути державою впродовж років. 4 липня 1776 року 13 колоній підписали Декларацію про незалежність, з того моменту американці активно почали будувати демократичну державу. Сьогодні для всіх мешканців Америки День незалежності – грандіозне свято, на яке не шкодують ані сил, ані коштів. А  традиційні святкові салюти, які влаштовують щороку, відомі в усьому світі. Самі ж американці з нетерпінням чекають 4 липня, щоб відчути дух демократії, свободи та любові до своєї країни. Мабуть, найбільше урочистостей все ж у Вашингтоні, де проходить відомий обідній парад. Також щороку переодягнуті у вбрання 18 століття актори зачитують текст Декларації.
Франція
Повалення абсолютизму в Франції — День взяття Бастилії, що стало початком Великої французької революції. Сьогодні цей день не викликає революційних настроїв, а сприймається як символ важкого буремного минулого та світлого майбутнього для кожного громадянина. Хоча назва відрізняється, ідея свята  – відзначити незалежність.
Азербайджан
Азербайджан – перша світська республіка на мусульманському Сході. Однак фактично країна свою незалежність святкує двічі на рік: 28 травня і 18 жовтня. 28 травня 1918 – Азербайджанською Національною Радою в Тифлісі було проголошено про створення Азербайджанської Демократичної Республіки. Зважаючи на те, що республіка була включена до складу СРСР, її автономію  призупинили. Тому  опісля розпаду Союзу 18 жовтня проголошене сучасним святом, днем, коли країна цілком стала самостійною.
Бразилія
Щороку 7 вересня на центральних вулицях Бразилії збираються десятки тисяч людей, щоб відсвяткувати звільнення з-під влади  Португалії. Бразильці славляться вмінням влаштовувати видовищні події. Щорічний військовий парад для громадян і гостей міста обов’язково відвідує близько 30 тис. осіб та президент. Свято, окрім емоцій, дарує всім відвідувачам віру в краще майбутнє і наснагу змінюватись та розвиватись.
Афганістан
Республіка Афганістан відзначає День незалежності своєї держави 19 серпня. У цей день в 1919 році Афганістан став вільним від Великобританії. Незважаючи на нестабільну та непросту ситуацію в країні, афганці щорічно відзначають 19 серпня і не втрачають надії на мир.
Фінляндія
Фінляндія проголосила про незалежність 6 грудня 1917 року, однак святкування серед населення стало популярним лише з 70-х років. Останні півстоліття мешканці охоче прикрашають свої помешкання державною символікою і відвідують сім’ями святкові дефіляди.
Грузія
Грузія не один рік боролася за статус самостійної держави. І ось після виходу зі складу Радянського Союзу 26 травня ухвалюють Акт  проголошення незалежної республіки Грузії. За традицією в цей день проходить військовий парад і грандіозний святковий концерт.
Польща
Наша сусідка Польща стала незалежною 11 листопада 1918 року, однак у наступні роки її чекала ще неодноразова боротьба за свободу. У 1989 році святкування Дня незалежності відновили, воно стало щорічним. У цей день у поляків державний вихідний, відбувається знаменитий фестиваль квітів «Вардобістве», а Міст Миру прикрашають різноманітними квітами.
Італія
2 червня 1946 року все населення Італії прийшло на референдум, щоб зробити вибір стати Республікою, назавжди забути про монархію і вибрати членів асамблеї, на яких згодом був покладений важливий обов’язок — створити нову Конституцію Італії. У цей день проходить воєнний парад, який вражає своєю пишністю та красою.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники