КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Свято незалежності у світі

Sviato nezalejnostiПрактично у кожній країні є день, який об’єднує всіх громадян — День незалежності.  Сьогодні Україна Практичносвяткує 26 річницю
Практично у кожній країні є день, який об’єднує всіх громадян – День незалежності.  Сьогодні Україна святкує 26 річницю Незалежності. В цей день ми згадуємо найкращі моменти з життя нашої країни та мріємо про світле майбутнє.

Вперше таке свято у новітній історії  України відбулось 16 липня 1991 року, але згодом дату поміняли на 24 серпня – день, коли ухвалили Акт проголошення незалежності України. Традиційно – це вихідний день, коли майдани міст заповнюються тисячами людей, яких єднає любов до Батьківщини, віра та надія на краще.

Свято, яке наповнює патріотизмом та гордістю, кожна країна святкує по-різному, але однаково масштабно. Як цей день відзначають у світі…
США
США виборювала право бути державою впродовж років. 4 липня 1776 року 13 колоній підписали Декларацію про незалежність, з того моменту американці активно почали будувати демократичну державу. Сьогодні для всіх мешканців Америки День незалежності – грандіозне свято, на яке не шкодують ані сил, ані коштів. А  традиційні святкові салюти, які влаштовують щороку, відомі в усьому світі. Самі ж американці з нетерпінням чекають 4 липня, щоб відчути дух демократії, свободи та любові до своєї країни. Мабуть, найбільше урочистостей все ж у Вашингтоні, де проходить відомий обідній парад. Також щороку переодягнуті у вбрання 18 століття актори зачитують текст Декларації.
Франція
Повалення абсолютизму в Франції — День взяття Бастилії, що стало початком Великої французької революції. Сьогодні цей день не викликає революційних настроїв, а сприймається як символ важкого буремного минулого та світлого майбутнього для кожного громадянина. Хоча назва відрізняється, ідея свята  – відзначити незалежність.
Азербайджан
Азербайджан – перша світська республіка на мусульманському Сході. Однак фактично країна свою незалежність святкує двічі на рік: 28 травня і 18 жовтня. 28 травня 1918 – Азербайджанською Національною Радою в Тифлісі було проголошено про створення Азербайджанської Демократичної Республіки. Зважаючи на те, що республіка була включена до складу СРСР, її автономію  призупинили. Тому  опісля розпаду Союзу 18 жовтня проголошене сучасним святом, днем, коли країна цілком стала самостійною.
Бразилія
Щороку 7 вересня на центральних вулицях Бразилії збираються десятки тисяч людей, щоб відсвяткувати звільнення з-під влади  Португалії. Бразильці славляться вмінням влаштовувати видовищні події. Щорічний військовий парад для громадян і гостей міста обов’язково відвідує близько 30 тис. осіб та президент. Свято, окрім емоцій, дарує всім відвідувачам віру в краще майбутнє і наснагу змінюватись та розвиватись.
Афганістан
Республіка Афганістан відзначає День незалежності своєї держави 19 серпня. У цей день в 1919 році Афганістан став вільним від Великобританії. Незважаючи на нестабільну та непросту ситуацію в країні, афганці щорічно відзначають 19 серпня і не втрачають надії на мир.
Фінляндія
Фінляндія проголосила про незалежність 6 грудня 1917 року, однак святкування серед населення стало популярним лише з 70-х років. Останні півстоліття мешканці охоче прикрашають свої помешкання державною символікою і відвідують сім’ями святкові дефіляди.
Грузія
Грузія не один рік боролася за статус самостійної держави. І ось після виходу зі складу Радянського Союзу 26 травня ухвалюють Акт  проголошення незалежної республіки Грузії. За традицією в цей день проходить військовий парад і грандіозний святковий концерт.
Польща
Наша сусідка Польща стала незалежною 11 листопада 1918 року, однак у наступні роки її чекала ще неодноразова боротьба за свободу. У 1989 році святкування Дня незалежності відновили, воно стало щорічним. У цей день у поляків державний вихідний, відбувається знаменитий фестиваль квітів «Вардобістве», а Міст Миру прикрашають різноманітними квітами.
Італія
2 червня 1946 року все населення Італії прийшло на референдум, щоб зробити вибір стати Республікою, назавжди забути про монархію і вибрати членів асамблеї, на яких згодом був покладений важливий обов’язок — створити нову Конституцію Італії. У цей день проходить воєнний парад, який вражає своєю пишністю та красою.

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники