КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Право на пенсію за віком з січня 2018 року

01:34:21, 2 Лютий 2018

Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років за наявності страхов[...]

До уваги пенсіонерів

До уваги пенсіонерів

01:12:08, 1 Січень 2018

Управління Пенсійного фонду України в м..Івано-Франківську звертає увагу пенсіонерів, які отримують [...]

Багато насмітили

Багато насмітили

08:57:44, 1 Січень 2018

Міський голова Івано-Франківська відзначив роботу з прибирання міста після зустрічі Нового року «Мун[...]

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

Ветерани» виграли турнір Степана Бандери

08:21:12, 1 Січень 2018

30 грудня у спортивному залі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» відбувся турнір з футз[...]

No thumbnail available

День пенсійного фонду відбувся в Прикарпатському університеті ім.В.Стефаника.

09:38:39, 12 Грудень 2017

На заході були присутніми представники управління ПФУ в м. Івано-Франківську, а саме заступник начал[...]

No thumbnail available

Звіт про виконання заходів, визначених Антикорупційною програмою Пенсійного фонду України на 2017 рік в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Франківську

09:37:14, 12 Грудень 2017

Виконання положень антикорупційної політики в управлінні Пенсійного фонду України в місті Івано-Фран[...]

No thumbnail available

Небезпека наближається до України!

12:06:20, 12 Грудень 2017

Управління  Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську  інформує про загрозу занесення  збудника за[...]

Новації в пенсійному законодавстві

Новації в пенсійному законодавстві

09:29:09, 12 Грудень 2017

11 жовтня поточного року набув чинності Закон України № 2148-VIII «Про внесення змін до Закону Украї[...]

No thumbnail available

До уваги платників!

08:05:52, 11 Листопад 2017

Управління Пенсійного фонду України в м. Івано-Франківську повідомляє, що 15.11.2017 року в Головном[...]

До уваги платників єдиного внеску!

До уваги платників єдиного внеску!

11:11:19, 10 Жовтень 2017

З 1 січня 2018 року набирають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на [...]

Тепле місто

В останній час в Івано-Франківську різними громадськими організаціями пропонуються ідеї, проекти, платформи щодо розвитку та просування нашого міста. Одною з таких є неурядова організація «Тепле місто». Почала вона свою діяльність 8 квітня 2014 року та поставила своєю метою об’єднати людей та бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська, комфортного перевтілення міського простору у тепле, зручне та естетичне середовище, створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу міста, обміну ідей та економічного зростання.
8 квітня, в день свого «народження», відбулася презентація звіту роботи команди «Теплого міста» за рік існування організації. Були окреслені плани на майбутн’є по різних напрямках діяльності, представлені управлінська команда та наглядова рада.

«Тепле місто» – позаполітична платформа. Наша організація не бере участі у виборах. Ми не підтримуємо політичні сили. Наша мета – розвиток міста. Ми готові з усіма співпрацювати. Наші бізнес-партнери допомагають втілювати ідеї в життя», – такими словами розпочалася презентація. Найцікавішими проектами громадської організації є «Візуальний стиль міста», «Вивіски», проект «Грюнвальдська», «Тепле веломісто», «Дитячий міський простір» та ін.
«Було поставлено за мету сворити візуальний стиль міста. Для цього був розроблений логотип, виготовлена сувенірна продукція, також на майданчику біля готелю «Надія» встановлений тимчасовий макет інсталяції «I love IF», щоб містобудівна рада Івано-Франківська змогла побачити, як виглядатиме конструкція, та надати свій висновок щодо її встановлення. Все це робиться з метою підвищення туристичної привабливості міста, а також комфорту його мешканців», – розповідає координатор Ганна Бурлака.
Цікавим є проект «Вивіски». Його метою є зробити естетично привабливими, красивими, сучасними фасади будівель, на зразок європейських, позбавити історичні об’єкти середмістя, архітектурні ансамблі та пам’ятки старовини від недоречної реклами. Декілька макетів уже розроблені та реалізовані.  «Дизайнер отримує замовлення, безкоштовно розробляє макет вивіски та віддає замовнику на реалізацію», – коментує координатор проекту.
Найбільш складним є втілення проекту створення сучасної європейської вулиці, як зразка для всього міста. За словами координаторів, європейською має бути не тільки назва, повинні бути відповідні стандарти, ідеї архітекторів, дизайнерів, стан дороги, чисті узбіччя, привабливий візуальний стиль. Все це має зацікавити туриста та встановити певний стандарт для наслідування, створити комфортні умови для  мешканців. Для цього вибрали вулицю Грюнвальдська. «Вдале розташування (поблизу міська ратуша, «стометрівка», вокзал»), невеликі розміри, цікава історія вулиці, на якій представлено будинки багатьох стилів… Це послужило предметом вибору саме цієї вулиці. Зараз моделюємо вулицю в 3D, ведемо переговори з німецькими, шведськими архітекторами, шукаємо джерела фінансування», – розповідають організатори.
Нещодавно провела свою першу стратегічну сесію наглядова рада, на яку покладено функції стратегічного розвитку організації, здійснення контролю за діяльністю управлінської команди, а також досягнення поставлених перед ними задач. Вона складається з 12 успішних менеджерів, підприємців, діячів культури. «Ми самі собі запросили наглядову раду для контролю за нами. Від ради залежатиме, в якому напрямі буде розвиватися організація. Ми ретельно підбирали кандидатів. Вони не належать до політичних сил. Дуже приємно з ними співпрацювати», – коментує ініціатор «Теплого міста» Юрій Филюк.
І на кінець, щодо фінансування. Формується топ-50 бізнес-партнерів, на даний момент їх 23, компанії роблять щомісячні, щоквартальні, щорічні постійні внески, які надходять на рахунок БО «Благодійний фонд «Тепле місто». Кошти контролює наглядова рада, направляє їх на реалізацію тих напрямів та проектів, які визначені як основні. За словами організаторів, в майбутньому команда планує розбудову фінансової системи та власної спроможності. Тому до втілення в життя проектів та розвитку платформи в цілому зможе долучиться кожен бажаючий.
Руслан БИЧАЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники