КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Імунітет на весь рік

Імунітет на весь рік

09:43:12, 6 Червень 2018

З настанням літа усі ми прагнемо поласувати корисними ягодами і фруктами, котрі містять багато вітам[...]

Три відзнаки відомого прозаїка

Три відзнаки відомого прозаїка

10:52:23, 6 Червень 2018

Відбулося нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2018». Два ро[...]

No thumbnail available

Перепони інвестиціям

10:46:07, 6 Червень 2018

У Івано-Франківську бракує великих земельних ділянок та вільних виробничих площ, які б можна було за[...]

Майже готова

Майже готова

09:56:42, 6 Червень 2018

Вулицю Станіславську після капітального ремонту відкриють через два тижні. Про це повідомив директо[...]

Місто квітне і зеленіє

Місто квітне і зеленіє

09:54:39, 6 Червень 2018

За три останні роки в Івано-Франківську посадили 1927 дерев та чотири тисячі кущів, з яких не прижил[...]

No thumbnail available

Зміна вивісок

09:49:22, 6 Червень 2018

На позачерговій сесії депутати міської ради змінили назви однієї комунальної установи та трьох навча[...]

Надмірна старанність

Надмірна старанність

06:29:06, 6 Червень 2018

В сучасному Івано-Франківську час від часу виникають скандали через примусове збирання грошей з бать[...]

No thumbnail available

Злодій під ліжком

06:27:40, 6 Червень 2018

У 1904 р. мешканець Богородчан Маркус Проппер приїхав до Станиславова і зупинився в готелі «Європейс[...]

Тепле місто

В останній час в Івано-Франківську різними громадськими організаціями пропонуються ідеї, проекти, платформи щодо розвитку та просування нашого міста. Одною з таких є неурядова організація «Тепле місто». Почала вона свою діяльність 8 квітня 2014 року та поставила своєю метою об’єднати людей та бізнеси, які підтримують ідеї та дії щодо сталого розвитку Івано-Франківська, комфортного перевтілення міського простору у тепле, зручне та естетичне середовище, створення умов для розкриття інтелектуального і творчого потенціалу міста, обміну ідей та економічного зростання.
8 квітня, в день свого «народження», відбулася презентація звіту роботи команди «Теплого міста» за рік існування організації. Були окреслені плани на майбутн’є по різних напрямках діяльності, представлені управлінська команда та наглядова рада.

«Тепле місто» – позаполітична платформа. Наша організація не бере участі у виборах. Ми не підтримуємо політичні сили. Наша мета – розвиток міста. Ми готові з усіма співпрацювати. Наші бізнес-партнери допомагають втілювати ідеї в життя», – такими словами розпочалася презентація. Найцікавішими проектами громадської організації є «Візуальний стиль міста», «Вивіски», проект «Грюнвальдська», «Тепле веломісто», «Дитячий міський простір» та ін.
«Було поставлено за мету сворити візуальний стиль міста. Для цього був розроблений логотип, виготовлена сувенірна продукція, також на майданчику біля готелю «Надія» встановлений тимчасовий макет інсталяції «I love IF», щоб містобудівна рада Івано-Франківська змогла побачити, як виглядатиме конструкція, та надати свій висновок щодо її встановлення. Все це робиться з метою підвищення туристичної привабливості міста, а також комфорту його мешканців», – розповідає координатор Ганна Бурлака.
Цікавим є проект «Вивіски». Його метою є зробити естетично привабливими, красивими, сучасними фасади будівель, на зразок європейських, позбавити історичні об’єкти середмістя, архітектурні ансамблі та пам’ятки старовини від недоречної реклами. Декілька макетів уже розроблені та реалізовані.  «Дизайнер отримує замовлення, безкоштовно розробляє макет вивіски та віддає замовнику на реалізацію», – коментує координатор проекту.
Найбільш складним є втілення проекту створення сучасної європейської вулиці, як зразка для всього міста. За словами координаторів, європейською має бути не тільки назва, повинні бути відповідні стандарти, ідеї архітекторів, дизайнерів, стан дороги, чисті узбіччя, привабливий візуальний стиль. Все це має зацікавити туриста та встановити певний стандарт для наслідування, створити комфортні умови для  мешканців. Для цього вибрали вулицю Грюнвальдська. «Вдале розташування (поблизу міська ратуша, «стометрівка», вокзал»), невеликі розміри, цікава історія вулиці, на якій представлено будинки багатьох стилів… Це послужило предметом вибору саме цієї вулиці. Зараз моделюємо вулицю в 3D, ведемо переговори з німецькими, шведськими архітекторами, шукаємо джерела фінансування», – розповідають організатори.
Нещодавно провела свою першу стратегічну сесію наглядова рада, на яку покладено функції стратегічного розвитку організації, здійснення контролю за діяльністю управлінської команди, а також досягнення поставлених перед ними задач. Вона складається з 12 успішних менеджерів, підприємців, діячів культури. «Ми самі собі запросили наглядову раду для контролю за нами. Від ради залежатиме, в якому напрямі буде розвиватися організація. Ми ретельно підбирали кандидатів. Вони не належать до політичних сил. Дуже приємно з ними співпрацювати», – коментує ініціатор «Теплого міста» Юрій Филюк.
І на кінець, щодо фінансування. Формується топ-50 бізнес-партнерів, на даний момент їх 23, компанії роблять щомісячні, щоквартальні, щорічні постійні внески, які надходять на рахунок БО «Благодійний фонд «Тепле місто». Кошти контролює наглядова рада, направляє їх на реалізацію тих напрямів та проектів, які визначені як основні. За словами організаторів, в майбутньому команда планує розбудову фінансової системи та власної спроможності. Тому до втілення в життя проектів та розвитку платформи в цілому зможе долучиться кожен бажаючий.
Руслан БИЧАЙ

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники