КАТЕГОРІЇ ПУБЛІКАЦІЙ

Останні новини

У стилі «Етно»

У стилі «Етно»

04:02:20, 7 Липень 2018

Завтра в Івано-Франківську відбудеться третій фестиваль мистецтв «Купальська ніч».Через реконструкці[...]

No thumbnail available

«Дій сьогодні. Місяць жіночого здоров’я»

10:06:58, 6 Червень 2018

Під такою назвою в Івано-Франківську протягом місяця тривала медична програма, яку вперше започаткув[...]

No thumbnail available

Зарплату виводять з тіні

12:22:09, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську зростає кількість офіційно оформлених найманих працівників та зменшується кількі[...]

Пластиком і фарбою

Пластиком і фарбою

12:21:22, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську за понад п’ять мільйонів гривень нанесуть дорожню розмітку на 64 вулицях. Про ц[...]

Кольорово, музично, драйвово

Кольорово, музично, драйвово

12:18:14, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську запланували цікаву спортивно-музично-освітню програму до Дня молоді. Як повідом[...]

No thumbnail available

Автоматизовані системи зв’язку – для місцевих громад

12:17:33, 6 Червень 2018

Кожен з нас знає, наскільки потрібними у сучасному світі  є засоби комунікації та зв’язку. Особливо [...]

No thumbnail available

Перукарський регрес

09:38:14, 6 Червень 2018

За старої доброї Австрії у порядних перукарнях Станиславова кожному постійному клієнтові виділяли ок[...]

Сейфова «війна»

Сейфова «війна»

09:10:47, 6 Червень 2018

У 1914 р. станиславівська преса повідомила про незвичайне змагання, яке відбувалося в тодішній Австр[...]

No thumbnail available

Твереза думка

12:20:37, 6 Червень 2018

В Івано-Франківську необхідно створити кризовий центр для тимчасового перебування людей у стані алко[...]

No thumbnail available

Опікова травма у дітей

09:53:50, 6 Червень 2018

15-23 вересня 2018 року у медичному центрі «Medicover» (м. Львів) вже увосьме працюватимуть лікарі з[...]

Техніка європейської якості

В Івано-Франківську презентували лінію із виробництва нових моделей пральних машин

IMG_20180801_161649На церемонію відкриття виробництва пральних машинок «Electrolux PerfectCare» прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом. Він зауважив, що Швеція зацікавлена у розвитку торгових відносин і бізнесу з Україною. За словами пана посла, саме на заводі в Івано-Франківську йому вдалося побачити реальні результати довгострокової кооперації двох країн. Варто зауважити, що Мартін Хаґстрьом був неабияк вражений побаченим.

«Насправді я дуже щасливий бути на презентації нової лінії продукції від «Електролюксу». Ця фабрика відіграє велику роль в експорті країни до Швеції. У той же час ми маємо розуміти, що цей рівень є не досить високим, і хочемо поглибити співпрацю між нашими державами», – наголосив посол.

Однією із особливостей продукції заводу «Електролюкс» в Івано-Франківську є те, що тут виготовляють вузькі пральні машинки. Але нові моделі готові вразити найвибагливіших клієнтів. Тепер пральна машинка має чимало приємних функціональних особливостей та може стати стильним акцентом у будь-якій ванній кімнаті. Завдяки сучасній та простій у використанні панелі управління завантаження машинки та запуск циклу прання не забиратимуть багато часу.
Перевага пральної машинки «Electrolux PerfectCare» у тому, що вони маленькі, але попри це дуже потужні. Досконалі технології забезпечують не просто очищення одягу, а й збереження кольору, форми і текстури речей.  Більше того, розумна техніка сама обирає оптимальну програму та цикл прання залежно від типу і складу тканини та завантаження барабана.
Голова представництва фірми «Електролюкс» в Україні Олександр Кузик зауважив, що компанія використовує інноваційні технології та розробки для виготовлення побутової техніки.
«Новий модельний ряд пральних машинок вже отримав у цьому році нагороду за дизайн. У приладі з’явилася антиалергійна програма, а також програми, призначені для прання дитячого одягу, джинсів, виробів з вовни. Машинка має інвертерний мотор, який забезпечує тишу під час її роботи», – розповів про особливості продукції Олександр Кузик.
Але справжні масштаби виробництва можна побачити на власні очі лише у цеху. Екскурсію для представників преси провів директор заводу Роман Рубльовський. Він повідомив, що виробничий процес побудований за міжнародними стандартами, вся техніка перевіряється на відповідність до вимог міжнародної системи контролю якості. До речі, нам вдалося побачити різні підходи до виготовлення пральних машин. Панелі управління тут виготовляють трьома мовами – українською, англійською та російською. Ті, що експортуються в країни Європи, мають панель англійською мовою, а до Кавказу – російською. За словами керівника підприємства, 60 відсотків готового кінцевого продукту виготовляється із місцевої сировини.
«Ми маємо можливість експортувати нашу продукцію до Європи. Понад 65% пральних машин, виготовлених на франківському заводі, йдуть на експорт до Швеції, Польщі, Італії, Угорщини, Хорватії та інших країн Європи та Кавказу. Загалом це вже більше 1,5 мільйона пральних машинок. Усі виробничі процеси на заводі постійно вдосконалюються», – розповів Роман Рубльовський.
До кінця зустрічі із пресою до конференц-зали прибув перший екземпляр новинки – пральна машинка темно-сірого кольору. За словами керівництва заводу, до такого дизайнерського рішення змусили вдатися особливості сучасних інтер’єрів. Така пральна машинка цілком може вписатися у будь-який стиль, особливо популярний сьогодні хай-тек. На завершення Мартін Хаґстрьом залишив свій автограф на новій моделі пральної машинки.
На заводі запевняють, що і в Україні можуть виготовляти якісну і надійну техніку, котра готова до конкуренції із закордонними аналогами.
Володимир БОДАК

Поділитись:
  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Мой Мир
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • В закладки Google
  • Одноклассники